www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

+7
Patrinos
Νικόλας Μητσόπουλος
Γιωργάκος
Masterless
diamantino
Maximos
Aigagros
11 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Γιώργος Τετ 14 Δεκ 2011 - 19:14

Patrinos έγραψε:
Γιώργος έγραψε:Ασε Πρόεδρε . . . . θα σου τον περιποιηθώ εγώ κατάλληλα όταν θα φτάσω Μόναχο . . . . Very Happy Razz bounce
. . . απορώ πως βολεύτηκαν μαζί τρία, (3), τροχόσπιτα και μία, (1) σκηνή . . . απορώ ! ! . . . . . Rolling Eyes [/b][/color]
Μην απορείς, αν είσαι καλό παιδί, βρίσκεις……………… Εσύ, για να δούμε, όταν φτάσεις Μόναχο, ήσουν καλό παιδί?

Μωρέ εγώ ήμουν καλό παιδί . . . . Embarassed Very Happy
Αλλά να . . . απ' ότι ξέρεις, είχαμε μαζί μας και έναν ζωηρό που όλη την μέρα βουτούσε και ξαναβουτούσε στο διπλανό ποτάμι . . . . . Razz bounce

Λες Κώτσομ να φταίει αυτός που δεν βρήκαμε θέσεις ; Rolling Eyes Very Happy
Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Patrinos Τετ 14 Δεκ 2011 - 19:56

Γιώργος έγραψε:
Αλλά να . . . απ' ότι ξέρεις, είχαμε μαζί μας και έναν ζωηρό που όλη την μέρα βουτούσε και ξαναβουτούσε στο διπλανό ποτάμι . . . . . Razz bounce
Λες Κώτσομ να φταίει αυτός που δεν βρήκαμε θέσεις ; Rolling Eyes Very Happy [/b][/color]
Λες, να φταίει αυτός? Very Happy Very Happy Very Happy
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από diamantino Τετ 14 Δεκ 2011 - 22:38

Τελειως....αμεροληπτα...
σας λεω πως δεν εφταιγε αυτος ! ! !
diamantino
diamantino


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Γιωργάκος Τετ 14 Δεκ 2011 - 22:43

Άλλος έφταιγε για τις θέσεις άλλος έφταιγε που έβρεχε ....... εμείς Γιώργο μου τι φταίγαμε ;
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Maximos Πεμ 15 Δεκ 2011 - 0:01

Patrinos έγραψε:
Maximos έγραψε:
Μια παρατήρηση ... στο τραπέζι στο Μοναστήρι στο Andechs ... δεν φαίνονται οι μπύρες ... Rolling Eyes Razz Very Happy
Είχαν πάει να φέρουν τις μπίρες και άφησαν έμενα να προσέχω τα φαγητά………… Very Happy Very Happy Very Happy
... γιατί τώρα αυτό ... εμένα μου θυμίζει ... κάτι ... με τον λύκο και τα πρόβατα ; Razz Very Happy Very Happy
Τουλάχιστον η φωτογραφία ... ενισχύει ... τις υποψίες μου ... Rolling Eyes Very Happy Very Happy
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Patrinos Πεμ 15 Δεκ 2011 - 12:27

Maximos έγραψε:
... γιατί τώρα αυτό ... εμένα μου θυμίζει ... κάτι ... με τον λύκο και τα πρόβατα ; Razz Very Happy Very Happy
Τουλάχιστον η φωτογραφία ... ενισχύει ... τις υποψίες μου ... Rolling Eyes Very Happy Very Happy
Δοκίμαζα πρόεδρε, δοκίμαζα να τους πω ποιο είναι καλύτερο……… αλλά δεν μπορούσα να αποφασίσω………….. Very Happy Very Happy Very Happy
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Γιώργος Πεμ 15 Δεκ 2011 - 12:32

Γιωργάκος έγραψε:Άλλος έφταιγε για τις θέσεις άλλος έφταιγε που έβρεχε ....... εμείς Γιώργο μου τι φταίγαμε ;

Ωραία Γιώργο ! ! . . . . τον "ζωηρό" κάπως τον εντοπίσαμε . . . . ο "βροχοποιός" όμως ποιός είναι ; Rolling Eyes Very Happy
Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Γιώργος Κυρ 18 Δεκ 2011 - 19:21

Patrinos έγραψε:

Εγώ με την Ελευθερία πήγαμε προς το Ramsau και τη λίμνη Hintersee, από όπου ξεκινάει ένας δρόμος 8 περίπου χιλιομέτρων που βγαίνει στην Αυστρία, και εκεί επιτρέπεται να πας μόνο με τα πόδια, ποδήλατο ή πατίνια. Έχει βέβαια και ένα λεωφορείο να μαζεύει αυτούς που ξεμένουν, η διαδρομή πάντως είναι και φανταστική και εύκολη.


Δεν πήγα Κώτσομ . . . δεν πρόκανα . . . παρ' όλο που μου τα είχες "σφυρίξει" όλα αυτά τα ωραία ! ! . . . . Με περίμεναν και οι άλλοι στο Μόναχο οπότε άφησα και μερικά γιά μιά άλλη φορά . . . . Very Happy

ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΗ ! ! . . . και οι φωτογραφίες σου, (όπως πάντα), υπέροχες . . . . Very Happy
Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από diamantino Κυρ 18 Δεκ 2011 - 19:33

Θα το ξαναπω.....
Υπεροχα μερη....υπεροχα τοπια....
σιγουρα αξιζει να παει κανεις,
και να μεινει εκει αρκετες μερες.....
Μακαρι να τα καταφερουμε καποτε ! !
diamantino
diamantino


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Patrinos Κυρ 18 Δεκ 2011 - 19:38

Γιώργος έγραψε:Δεν πήγα Κώτσομ . . . δεν πρόκανα . . . παρ' όλο που μου τα είχες "σφυρίξει" όλα αυτά τα ωραία ! ! . . . . Με περίμεναν και οι άλλοι στο Μόναχο οπότε άφησα και μερικά γιά μιά άλλη φορά . . . . Very Happy
[b]Δεν πειράζει Γιώργο μου. Στα πολύ ωραία μέρη πάντα πρέπει να αφήνουμε κάτι όμορφο, για να ξαναγυρίζουμε……………………. Very Happy
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Γιώργος Κυρ 18 Δεκ 2011 - 19:56

Patrinos έγραψε:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Συνεχίζεται…………….

Τούτο το τεθωρακισμένο τι δλειά έχει μέσα στα ρουμάνια και στις κορφούλες Κώτσομ ; . . . και τι θέλει να μας πει η συγκεκριμένη πινακίς ; Rolling Eyes Very Happy



Γιά εξήγατό μας . . . . όχι τίποτ΄άλλο αλλά μην βρεθούμε ξανά κατά κεί και έχομε τίποτα ανταμώματα . . . σύγκρουση με τανκσάκι δεν μούχει ξαναμανατύχει . . . . bounce Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Γιώργος στις Κυρ 18 Δεκ 2011 - 19:59, 1 φορά
Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από el_gk Κυρ 18 Δεκ 2011 - 19:59

Πραγματικά όμορφες φωτογραφίες Exclamation

Πάντα τέτοια...

Ελευθερία

el_gk


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Patrinos Κυρ 18 Δεκ 2011 - 20:01

Γιώργος έγραψε:
Τούτο το τεθωρακισμένο τι δλειά έχει μέσα στα ρουμάνια και στις κορφούλες Κώτσομ ; . . . και τι θέλει να μας πει η συγκεκριμένη πινακίς ; Rolling Eyes Very Happy
Έλα μ΄ντε!!!
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Νικόλας Μητσόπουλος Κυρ 18 Δεκ 2011 - 20:08

Πανέμορφοι προορισμοί και αντιπροσωπευτικές, του κάλους, φωτογραφίες.
Υπάρχει καλή ζήλια; Πρέπει να υπάρχει, γιατί κάπως έτσι νοιώθω... santa
Νικόλας Μητσόπουλος
Νικόλας Μητσόπουλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Maximos Κυρ 18 Δεκ 2011 - 20:10

Κώστα, υπέροχα τοπία ... όπως επίσης και καταπληκτικά απεικονισμένα ...
Καλά το πας ...

Όταν μάλιστα, βλέπω εκεί στο τέλος το ... συνεχίζεται ... μ' αρέσει περισσότερο ... !!
Wink Very Happy
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Aigagros Κυρ 18 Δεκ 2011 - 21:06

Ωραία η παρουσίαση, ωραίο και το συνεχίζεται!
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty patrinos

Δημοσίευση από Patrinos Κυρ 18 Δεκ 2011 - 23:09

traveller έγραψε:
Δεν γνωριζω ομως αν αυτη η φωτο τραβηχτηκε πριν τη λιμνη,γιατι στην απο εκει μερια δεν παει αυτοκινητο....
Γιώργο η φωτογραφία είναι στο δρόμο που ξεκινάει από τη λίμνη Hintersee και πάει στην Αυστρία.
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Maximos Τρι 20 Δεκ 2011 - 22:18

Κώστα ... πρώτα από όλα ... σ' ευχαριστούμε για τις φωτογραφίες ...
... υπέροχες ... αρκετά αποκαλυπτικές και αντιπροσωπευτικές, των τοπίων που δείχνουν.

Επίσης, προτείνεις να δοκιμάσουμε ... μπριζόλα ... ενώ δεν μας σχολιάζεις την Franziskaner ... που ήταν και θολή ... !!

Για τα camping ... κοντά στην Ancona ... (Senigallia ...) ... συμφωνώ απόλυτα ... υποφερτά, το πολύ για μια ημέρα ... !!
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Γιωργάκος Τρι 20 Δεκ 2011 - 22:21

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Δεν είσαι κακός είσαι πολύ κακός [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Patrinos Τρι 20 Δεκ 2011 - 22:34

Επίτηδες την έβαλα, ήμουν σίγουρος ότι θα την σχολιάζατε. Very Happy Very Happy Very Happy
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης