www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

+7
Patrinos
Νικόλας Μητσόπουλος
Γιωργάκος
Masterless
diamantino
Maximos
Aigagros
11 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Aigagros Κυρ 11 Δεκ 2011 - 22:32

Ωρε τι ζημιές μας κάνεις νυχτιάτικα!!!!
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Maximos Κυρ 11 Δεκ 2011 - 22:45

Κώστα ... πολύ ωραίες οι φωτογραφίες σου ...
... και η Βερόνα επίσης ... Very Happy

Νά 'σαι καλά ... προχώρα ... !
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από diamantino Κυρ 11 Δεκ 2011 - 22:54

....μου αρεσει.....
..μου αρεσει πολυ...
..παρα πολυ ! ! !
Μπραβο Κωστα ! ! !
diamantino
diamantino


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Masterless Κυρ 11 Δεκ 2011 - 23:13

Κωστή μας, πολύ Ωραία...........
Σε παρακολουθούμε..................
Masterless
Masterless


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Γιωργάκος Κυρ 11 Δεκ 2011 - 23:14

Κώστα συνέχισε με τέτοια ωραία να απολαμβάνουμε .
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Νικόλας Μητσόπουλος Δευ 12 Δεκ 2011 - 9:16

Τι όμορφα τοπία είναι αυτά... Τι ομορφιά οι Δολομίτες!
Πάντα περνούσα βιαστικά. Μετά από αυτά Κώστα μου που βλέπω/ διαβάζω λέω την επομένη- Τρόικας επιτρέπουσας- να προγραμματίσω κάνα διήμερο εκει... Smile Cool
Αλλά μάλλον ελεύθερο... Δεν είναι στα καλά τους, δεν αντέχω την κοροϊδία. 7€ το άτομο, 4€ το παιδί και 6€ το Hund (σκυλί) Shocked
και τον Αύγουστο αντίστοιχα 9€, 6€ και το σκυλί 9€ Exclamation Exclamation Exclamation Καλά τους κάνουν και μασάζ; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]η τους έχουν και ταίρι... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Οι παλιό- ρατσιστές οι γάτες γιατί δεν πληρώνουν...
Νικόλας Μητσόπουλος
Νικόλας Μητσόπουλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Patrinos Δευ 12 Δεκ 2011 - 9:52

Νικόλας Μητσόπουλος έγραψε:Τι όμορφα τοπία είναι αυτά... Τι ομορφιά οι Δολομίτες!
Πάντα περνούσα βιαστικά. Μετά από αυτά Κώστα μου που βλέπω/ διαβάζω λέω την επομένη- Τρόικας επιτρέπουσας- να προγραμματίσω κάνα διήμερο εκει... Smile Cool
Αλλά μάλλον ελεύθερο... Δεν είναι στα καλά τους, δεν αντέχω την κοροϊδία. 7€ το άτομο, 4€ το παιδί και 6€ το Hund (σκυλί) Shocked
και τον Αύγουστο αντίστοιχα 9€, 6€ και το σκυλί 9€ Exclamation Exclamation Exclamation Καλά τους κάνουν και μασάζ; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]η τους έχουν και ταίρι... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Οι παλιό- ρατσιστές οι γάτες γιατί δεν πληρώνουν...
Νικόλα, δυο ημέρες πιστέψαμε δεν φτάνουν για την περιοχή. Έχει υπέροχα χωριά που μπορείς να σταθείς με το αυτοκινούμενο σου. Δεν είμαι του γραψίματος (σαν τον φίλο μου τον Θεσσαλονικιό Very Happy ) αλλά αν κάποιος ενδιαφέρεται μπορώ να βοηθήσω, ξέρω καλά την περιοχή.
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Νικόλας Μητσόπουλος Δευ 12 Δεκ 2011 - 9:57

γράφε, γράφε εσύ, cheers και όταν θάρθει η ώρα... Προβλέπω σεμινάριο... Twisted Evil
Νικόλας Μητσόπουλος
Νικόλας Μητσόπουλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Γιώργος Δευ 12 Δεκ 2011 - 10:35

Δεν γράφεις - δεν γράφεις . . . αλλά όταν γράφεις και "φωτογραφίζεις" και "γράφεις" . . . Να είσαι καλά και να ταξιδεύεις . . . . Περιμένομε τη συνέχεια . . . Very Happy

Και πούσαι . . . υπολογίζω να είμαι στην Κένιγκζε σε καμιά βδομάδα, Rolling Eyes (στην μεθεπόμενη συνέχεια μου) . . . . κανόνισε, (με το γράψιμο), να συμπέσομε και να βρεθούμε . . . σ' έχω αποθυμήξει . . . . . Very Happy bounce
Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Maximos Δευ 12 Δεκ 2011 - 17:09

Μ' αρέσουν αυτές οι συναντήσεις ... ενθουσιάζομαι ... !! Very Happy Razz
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Patrinos Τετ 14 Δεκ 2011 - 14:01

Γιώργος έγραψε:


Eμένα "δουλεύετε" λεβεντόπαιδα γιά το φορτσάρισμα αλλά μου φαίνεται Rolling Eyes ότι άλλος έχει το όνομα και άλλος έχει την χάρη . . . . . bounce Πως τα κατάφερες τώρα με μιά δημοσίευση να μας ξεκάνεις πατόκορφα από το Δημαρχείο και τις μπύρες, μέχρι το Deutschen Museum και το Neuschwanstein . . . αυτό ΜΟΝΟΝ εσύ θα μπορούσες να το καταφέρεις ! ! . . . . . . Very Happy Razz bounce


Very Happy Very Happy Very Happy



Γιώργος έγραψε:


Ολα όμορφα μέρη Κώστα . . . . Rolling Eyes Στο Μόναχο ρίξαμε μιά ματιά και στο υπόγειο του Δημαρχείου, bounce Razz , πήγαμε και στο Deutschen Museum, ενώ επισκεφθήκαμε και το Neuschwanstein . . . . Θα συμπληρώσω κάποια πραματάκια γιά όλα αυτά τα "ωραία και θαυμαστά" Shocked στις συνέχειες που θα ακολουθήσουν . . . . .
Εσύ φίλε δεν θα γράψεις, θα ζωγραφίσεις……………………. περιμένουμε να φτάσεις Μόναχο.
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Νικόλας Μητσόπουλος Τετ 14 Δεκ 2011 - 14:05

Αχ, βαχ, έχει και μιά λιακάδα... σκούζει και η Χαρά για βόλτα... Basketball και εγώ- να είστε καλά- βόλτα σε Δολομίτες, Μόναχο... Smile Άντε τώρα να ευχαριστηθείς μπύρα στην Καλλιθέα... Αλλά πάμε να το παλέψουμε... bounce Πάντα τέτοια... cheers
Νικόλας Μητσόπουλος
Νικόλας Μητσόπουλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Aigagros Τετ 14 Δεκ 2011 - 15:10

Κώστα να είσαι πάντα καλά, πανέμορφες οι φωτογραφίες σου, όμορφα τα καστρομοναστήρια αλλά και το τεχνολογικό μουσείο τρομερά ενδιαφέρον!
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Maximos Τετ 14 Δεκ 2011 - 15:31

Βρε Κώστα ... βρε Κώστα ... έχει δίκιο ο Γιώργος ... "βομβαρδίζεις" αλύπητα ... αλλά μου αρέσει ... !!! Cool Rolling Eyes Very Happy Very Happy

Πολύ ωραίες οι φωτογραφίες σου .
Εκείνο που δεν μου έχει κάτσει ... γενικά ... είναι το camping στο Thalkirchen ... συνωστισμός και στρίμωγμα ... κάτι σαν parking ... !!
... το δε Μουσείο ... καταπληκτικό ... ότι καλύτερο έχω δει ...

Μια παρατήρηση ... στο τραπέζι στο Μοναστήρι στο Andechs ... δεν φαίνονται οι μπύρες ... Rolling Eyes Razz Very Happy

Πάντα τέτοια cheers
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Γιώργος Τετ 14 Δεκ 2011 - 15:39

Maximos έγραψε:Εκείνο που δεν μου έχει κάτσει ... γενικά ... είναι το camping στο Thalkirchen ... συνωστισμός και στρίμωγμα ... κάτι σαν parking ... !!


Ασε Πρόεδρε . . . . θα σου τον περιποιηθώ εγώ κατάλληλα όταν θα φτάσω Μόναχο . . . . Very Happy Razz bounce



. . . απορώ πως βολεύτηκαν μαζί τρία, (3), τροχόσπιτα και μία, (1) σκηνή . . . απορώ ! ! . . . . . Rolling Eyes
Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Γιωργάκος Τετ 14 Δεκ 2011 - 16:00

Συνεχίζεται……………. Πολύ το πάω αυτό Κωστή μου ξεροκαταπίνοντας
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από diamantino Τετ 14 Δεκ 2011 - 17:46

.......φορτωσε ! ! !
Κωστα μας.....στελνεις ! ! !

diamantino
diamantino


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από traveller Τετ 14 Δεκ 2011 - 17:47

Βαλτε και κ'ανα ........... μεζε

Βαλτε και καμμια μπυριτσα !!!!

Για να μη μας κατσει τιποτα στο λαρυγγι


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Patrinos Τετ 14 Δεκ 2011 - 19:03

Maximos έγραψε:
Εκείνο που δεν μου έχει κάτσει ... γενικά ... είναι το camping στο Thalkirchen ... συνωστισμός και στρίμωγμα ... κάτι σαν parking ... !!
Μάξιμε, βρήκαμε 3 μεγάλες θέσεις συνεχόμενες και μπροστά μας είχαμε το αντίσκηνο που φαίνεται στην φωτογραφεία που έχω ανεβάσει. Δεν είχαμε κανένα πρόβλημα.
Δυο άλλες φορές είχαμε πάει σε αυτό το κάμπινγκ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] και πηγαίναμε στο Μόναχο με το μετρό. Όπως ξέρεις μας αρέσει περισσότερο η εξοχή.


Maximos έγραψε:
Μια παρατήρηση ... στο τραπέζι στο Μοναστήρι στο Andechs ... δεν φαίνονται οι μπύρες ... Rolling Eyes Razz Very Happy
Είχαν πάει να φέρουν τις μπίρες και άφησαν έμενα να προσέχω τα φαγητά………… Very Happy Very Happy Very Happy
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ" Empty Απ: Σχόλια για το " ΔΟΛΟΜΙΤΕΣ – ΜΟΝΑΧΟ – ΛΙΜΝΗ ΚΕΝΙΚΣΖΕ"

Δημοσίευση από Patrinos Τετ 14 Δεκ 2011 - 19:06

Γιώργος έγραψε:Ασε Πρόεδρε . . . . θα σου τον περιποιηθώ εγώ κατάλληλα όταν θα φτάσω Μόναχο . . . . Very Happy Razz bounce
. . . απορώ πως βολεύτηκαν μαζί τρία, (3), τροχόσπιτα και μία, (1) σκηνή . . . απορώ ! ! . . . . . Rolling Eyes [/b][/color]
Μην απορείς, αν είσαι καλό παιδί, βρίσκεις……………… Εσύ, για να δούμε, όταν φτάσεις Μόναχο, ήσουν καλό παιδί?
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης