www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

+10
lander474
mitsaras
george
Νικόλας Μητσόπουλος
kapros
Maximos
Aigagros
Γιωργάκος
Cissy 242
Aggeliki
14 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από Aggeliki Πεμ 1 Μαρ 2012 - 11:28

Θέλω να σας ενημερώσω για ηλεκτρονική απάτη που μου έτυχε.

Σε απάντηση αγγελίας που διατηρώ σε ελληνικό σάιτ για "αντικείμενο" που πουλάω.

Προ δύο ημερών τις 03:00! έλαβα μύνημα στο κινητό μου από ξένο παρουσιασμένο σαν πολυάσχολο υδρογράφο, όπου είδε την αγγελία μου και ενδιαφέρεται άμεσσα ν αγοράσει...

Τις επόμενες ημέρες ακολούθησαν σειρά μυνημάτων ...Σε κανένα μύνημα από αυτά δε θιγόταν ερωτήσεις ως προς το "αντικείμενο" αξίας 39.000euro...Τα περισσότερα μυνήματα περιλάμβαναν μία προσπάθεια από το μέρος του αγοραστή ώστε να δώσω στοιχεία λογαριασμού ή κάρτας, ή paypal λογαριασμού ώστε να κατατεθούν ΑΜΕΣΑ τα χρήματα...ακόμα και με έξτρα επιβάρυνση 3,9%...

Σε αντιρήσεις μου προς όλους αυτούς τους τρόπους αποπληρωμών δεν λάμβανα καμία απάντηση μόνο ξανά υπενθυμίσεις στο να δώσω γρήγορα το νούμερο λογαριασμού, κάρτας ,paypal....; ώστε να επιτευχτεί η αγοροπωλησία άμεσα χωρίς καμία καθυστέρηση...

Μου ήρθε στο μυαλό να googliso το όνομα και τα στοιχεία που είχα στα χέρια μου και αυτά είναι τα εξής:

Name ;Steven Daniel
Address: 26 Shepherd Street
City: Mayfair
County: London
Post Code: W1J7TQ
Phone: +447031989463
Country: United Kingdom

Περιτό να διευκρινήσω ότι πρόκειτε για ηλεκτρονική απάτη...

Aggeliki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από Cissy 242 Πεμ 1 Μαρ 2012 - 11:46

Μπράβο σου που το ψυλλιάστηκες και γλύτωσες. Εγώ παίρνω συνεχώς μηνύματα ότι έχω κληρονομήσει κάποιον σε μια Αφρικανική χώρα και να δώσω τα στοιχεία μου για να πάρω την κληρονομιά των εκατομμυρίων. Επίσης έχω κερδίσει δεν ξέρω και εγώ πόσες φορές λόττο εκατομμυρίων στην Ισπανία που δεν έχω παίξει ποτέ, ούτε στην Ισπανία ούτε και στην Ελλάδα. Επίσης μηνύματα, υποτίθεται από Τράπεζα, για να επιβεβαιωθούν τα στοιχεία μου. Γλύτωσες και εύχομαι να γλυτώσουν και άλλοι τώρα που ξέρουν κάτι παραπάνω.
C
Cissy 242
Cissy 242


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από Γιωργάκος Πεμ 1 Μαρ 2012 - 12:54

Cissy 242 έγραψε: Επίσης έχω κερδίσει δεν ξέρω και εγώ πόσες φορές λόττο εκατομμυρίων στην Ισπανία
C

Εγώ είμαι πιο τυχερός από σένα Σίσσυ εκτός από την Ισπανία έχω κερδίσει και στην Ιταλία …..

Πέρα από την πλάκα κάποιος που έχει τον αρ. λογαριασμού σου από μια τράπεζα χωρίς να έχει κάτι άλλο μπορεί να σε βλάψει ;
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από Aigagros Πεμ 1 Μαρ 2012 - 14:55

Χρειάζονται οπωσδήποτε PIN σε οτιδήποτε αφορά χρηματική συναλλαγή.
Σαν κανόνα πάρτε αυτό: Ότι πληκτρολογούμε στο ίντερνετ και βγαίνει σε αστεράκια (*****) δεν το λέμε πουθενά, δεν το ξέρει ούτε ο φορέας που φιλοξενεί τη σελίδα στην οποία το γράφουμε. Εκεί πονάνε και προσπαθούν με κάθε τρόπο να αποσπάσουν τέτοιες πληροφορίες, είτε αυτές αφορούν σε password, είτε σε pin τράπεζας ή κινητού.
Και όπου βέβαια βάζουμε κωδικό πρέπει να είναι πάνω από 6 χαρακτήρες και να είναι συνδιασμός αριθμητικών και αλφαβητικών χαρακτήρων μαζί με σύμβολο. επίσης να μην έχουν σχέση με μας, όπως ονόματα, ημ/νίες γέννησσης, επετείων κλπ αλλά και να μην έχουν λογική συνέχεια, όπως λέξεις. Έτσι κάνουμε τη δουλειά των επιτήδειων δυσκολότερη...
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από Cissy 242 Πεμ 1 Μαρ 2012 - 14:56

Συνήθως σου ζητάνε πάρα πολλά στοχεία και όχι μόνο τον αριθμό του λογιαριασμού. Οπότε με το σύνολο της εικόνας σου, ΑΦΜ, αριθμό λογαριασμού, ΑΔΤ, και άλλα, μπορούν να κάνουν πολλές συναλλαγές.

Παρεπιμπτόντως με καινούργιο email σήμερα πληροφορήθηκα ότι έχω επιστροφή φόρου από την Αμερικανική εφορία και για να πάρω τα λεφτά έπρεπε να δώσω όλα μου τα στοιχεία. Μόνο που εγώ κάνω δήλωση εδώ στην Ελλάδα βέβαια και ποτέ πουθενά αλλού.
C
Cissy 242
Cissy 242


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από Maximos Πεμ 1 Μαρ 2012 - 15:06

Πάνο, σ' ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

Ευτυχώς ... δεν "τσίμπησες" και πιστεύω, γλίτωσες από χειρότερα .
Η ηλεκτρονική κλοπή ... απάτη ... όπως θέλετε πείτε το ... έχει αναπτυχθεί πάρα πολύ ...
Πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί και αρκετά επιφυλακτικοί, σε κάθε τέτοιου είδους δημοσιοποιήσεις των στοιχείων μας.

Δεν ξέρω, αν κάτι τέτοιες περιπτώσεις, είναι καλό και να καταγγέλλονται ... αρμοδίως ...
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από kapros Πεμ 1 Μαρ 2012 - 17:22

PanosA έγραψε:Θέλω να σας ενημερώσω για ηλεκτρονική απάτη που μου έτυχε................
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
kapros
kapros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από Νικόλας Μητσόπουλος Πεμ 1 Μαρ 2012 - 18:01

αρκετά κατατοπιστικό το κείμενο του "car.gr" Να είσαι καλά Smile
Νικόλας Μητσόπουλος
Νικόλας Μητσόπουλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από Maximos Πεμ 1 Μαρ 2012 - 20:52

kapros έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Πολύ καλό και αρκετά κατατοπιστικό ... σ' ευχαριστούμε .
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από george Πεμ 1 Μαρ 2012 - 22:31

Πάνο, σ' ευχαριστούμε για την ενημέρωση
george
george


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από mitsaras Πεμ 1 Μαρ 2012 - 23:54

Διαβαζοντας το ποστ γελασα διοτι το ιδιο ακριβως εχει συμβει και σε μενα καθως και σε φιλο μου.Ο αγοραστης απο αγγλια χωρις να δει το αμαξι φυσικα αριστεροτιμονο,το ηθελε!!!και ηθελε να μας βαλει και τα λεφτα...ακουτε να δειτε τι γινετε..του δινεις λογαριασμο,στα βαζει τα βλεπεις ΟΜΩΣ κατα ενα περιεργο τροπο δεν μπορεις να τα εκταμιευσεις διοτι λεει εκεινος χρειαζεται να του στειλεις 800€ ωστε να ξεμπλοκαρει καποια διαδικαστικα....και μολις τα βαλεις..(γιατι λες ελα μωρε τον επιασα κοροιδο δε μου εκανε παζαρια για 800€ σιγα, εδω εχω τσιμπησει την τιμη 2000€.....λες)και ως δια μαγειας εξαφανιζονται η καταθεση με τα 800€ σου .....αυτα..
mitsaras
mitsaras


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από Maximos Παρ 2 Μαρ 2012 - 0:50

Από ότι φαίνεται, αρκετοί φίλοι έχουν να πουν, για αντίστοιχες εμπειρίες ... ! Shocked
... κάτι που σημαίνει, ότι το φαινόμενο αυτό ... πολλαπλασιάζεται αρκετά γρήγορα ...
Ας είμαστε λοιπόν ... περισσότερο υποψιασμένοι ... ! Cool
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από lander474 Παρ 2 Μαρ 2012 - 1:22

Διαβάζοντας κι εγω αυτό το πόστ θυμάμαι πριν από 3 χρόνια που πούλαγα το αμάξι μου και το είχα βάλει στο car.gr ενδιαφέρθηκε ένας Αγγλος να το πάρει και συγκεκριμένα το ήθελε πολύ να το πάρει και να το πάει στη χώρα του του είπα όκ κανένα πρόβλημα έλα δέστο κι αν σου κάνει δώσε τα λεφτά και πάρτο μου λέει όχιδε μορώ να έρθω δε χρειάζεται να το δω θα το πάρω όπως είναι και τα λεφτα θα στα βάλω στο 30%τώρα στο paypall και τα υπόλοιπα αφου το πάρω του λέω αν θές το αμάξι φέρε τα λεφτα μετρητά εδω χωρίς paypall kαι λογαριασμούς και πάρτο αμάξι λέει οχι δε γίνεται έτσι και απαντάω τοτε αμάξι δεν πουλιέται . Κατάλαβα οτι ήταν απάτη ο τύπος γιατί δεν ήταν δυνατόν όλα όσα έλεγε για ένα αμάξι τόσο παλιό και φυσικά δεν ξαναενόχλησε
lander474
lander474


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από traveller Παρ 2 Μαρ 2012 - 5:48



Κι'εμενα μου συναιβηκε το ιδιο στο car.gr με το τροχοσπιτο .
Υπηρξε ενδιαφερωμενος απο καποια Αφρικανικη χωρα .. Μου εστειλε μαλιστα και mail ...
Tετοι ενδιαφερων να παρει τροχοσπιτο απο Ελλαδα ;;; αναρωτηθηκα ...
Αλλα δεν του απαντησα ....καθολου ...
traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από Aggeliki Παρ 2 Μαρ 2012 - 7:55

Ας δώσουμε και ένα σύνδεσμο...είναι απ την Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος το τηλέφωνο τους είναι το :210 6476959

και το e-mail τους:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.].gr

...οι άνθρωποι εκεί φαίνονται να είναι αρκετά "τζιμάνια" και σε κατευθείνουν άμεσα πως ν αποφύγεις το οτιδήποτε...

Aggeliki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από athanase Παρ 2 Μαρ 2012 - 9:20

Πιστεύω ότι στο σύνολο όλοι μας έχουμε λάβει τέτοια παρακλανητικά e-mails ή επίθεση για ηλεκτρονική απάτη, άλλοτε ήπια και άλλωτε απροκάλυπτη. Στις περισσότερες περιπτώσεις αναφέρονται σε λαχεία, λόττο, κληρονομιές κλπ και πλαγίως προσπαθούν να αποσπάσουν τραπεζικούς λογαριασμούς pins κλπ, πιστεύω ότι γενικά νομίζουν οι περισσότεροι ότι απευθύνονται σε αφελείς και είμαι βέβαιος ότι το ποσοστό της επιτυχίας τους είναι μηδενικό. Όμως καλό είναι να έχουμε τα μάτια μας δέκα τέσσερα.
athanase
athanase


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από Aigagros Παρ 2 Μαρ 2012 - 9:34

Πάνο χρήσιμη η πληροφορία σου.
Θανάση δεν νομίζω ότι είναι μηδενική, αφού τέτοιες "παράγκες" λειτουργούν χρόνια τώρα...
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από Cissy 242 Παρ 2 Μαρ 2012 - 15:29

H απορία όλων μας είναι που μας βρίσκουν όλοι αυτοί οι απατεώνες και στέλνουν τα email τους. Η απάντηση είναι εύκολη.
Mόνοι μας δίνουμε τα στοιχεία μας.
Μέσω των αλυσιδωτών μηνυμάτων (chain messages), όταν δηλαδή στέλνουμε κάτι που μας αρέσει σε πολλούς φίλους από την λίστα μας, και οι φίλοι μας στους φίλους τους και ούτω καθ΄εξής. Μόνο που μέσα σε αυτή την αλυσίδα καιροφυλαχτούν αυτοί που κάνουν phishing, που ψαρεύουν τα στοιχεία μας για κακόβουλους σκοπούς. Και κάνουν dουλειά. Δεν θυμάμαι το ποσοστό γιατί υπάρχει στατιστικά καταγεγραμμένο, αλλά ένα σημαντικό ποσοστό ανθρώπων την πατάει. Με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Γι΄αυτό όταν στέλνουμε τέτοια μηνύματα ο κατάλληλος τρόπος είναι πατώντας το bcc και όχι το απ΄ευθείας to ή προς. Δεν είναι κόπος και προφυλάσσουμε τον εαυτό μας, τους φίλους μας, και την ευρύτερη κοινότητα, από κακόβουλα μηνύματα και επιθέσεις.
Επίσης μόνοι μας δίνουμε τα στοιχεία μας απαντώντας σε διάφορα ερωτηματολόγια, σε καταστήματα, λίστες κλπ., μόνο που μερικοί τα πουλάνε. Γι΄αυτό πρέπει να είμαστε προσεκτικοί και να δίνουμε την ηλεκτρονική μας διεύθυνση με φειδώ και μόνο σε αυτούς που δηλώνουν ότι δεν θα δώσουν τα στοιχεία μας σε διαφημιστικές εταιρείες και δεν θα τα χρησιμοποιήσουν για άλλους σκοπούς. Καλό είναι πριν γράψουμε το email μας να δούμε γιατί μας το ζητάνε και σε τι θα χρησιμοποιηθεί.
Καλή τύχη σε όλους μας
C
Cissy 242
Cissy 242


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από Roland Παρ 2 Μαρ 2012 - 22:29

Εκδήλωση ενδιαφέροντος για αγγελία
Ο παρακάτω χρήστης, εκδήλωσε ενδιαφέρον για την αγγελία σας.

€ 40.000
χ.μ

Ονοματεπώνυμο: Engr.Mrs.Schulx
Τηλέφωνο:
Email: 2110jits@gmail.com
Μήνυμα χρήστη:
Do you still have this car available for sale?

Σήμερα έλαβα και εγώ τέτοιο mail, είναι το πέμπτο από τότε που έχω ανεβάσει την αγγελία
Roland
Roland


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.  Empty Απ: Την προσοχή σας παρακαλώ ... αφορά, σε ηλεκτρονική απάτη.

Δημοσίευση από Maximos Σαβ 3 Μαρ 2012 - 10:24

... Τελικά ... μια χαρά "δουλεύει" το σύστημα ... Shocked Evil or Very Mad
Όλο και κάποιος ... σου λέει ... θα "τσιμπήσει" ... !

Ειλικρινά, δεν περίμενα τέτοια συχνότητα γεγονότων ...
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης