www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες".

+13
diamantino
caminador
Masterless
syncro89
ladakias
Γιώργος
gsalonica
friar
Georgedim
almak
nikospav
antreas hobby
Γιωργάκος
17 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες". - Σελίδα 2 Empty Απ: Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες".

Δημοσίευση από vzol48 Τετ 14 Οκτ 2020 - 16:40

Απο το...2009 και μετα...καθε βραδυ μιλαγαμε στο σκαιπ πολυ...πολλοι....
Kαι ηταν η χαρα μας,να τα λεμε ...συμπληρωναν αυτες οι βραδυνες  εξ αποστασεως συναναστροφες το χομπυ μας....(Και καποια πολυ πολυ αγαπητη μας χαρακτηριζε....παιδικη χαρα....)Και εγω το απολαμβανα ιδιαιτερα καθοτι Σαλλονικιος και μονος....οχι καουμποι..αλλα τροχοσπιτος με ονειρο να γινω αυτοκινουμενος....
Και λεω μονος γιατι 7,8 καμπερ εχει η δυτικη Θεσσαλονικη αλλα....δε λενε μετα ξυ τους ουτε καλημερα.....Επιλογες.....καθε συμπεριφορα του ανθρωπου ειναι το αποτελεσμα των επιλογων του...
Ψυχη της παρεας ηταν ο Μαξιμος ο οποιος εκεινα τα χρονια με....εμπασε ...στα...αδυτα του περιοδευοντα τουρισμου μαζι με τον επιτιμο,τον Διαμαντοπουλο κλπ.
.................  .
Αριστη παρεα,ομοψυχια,αληθινη φιλια...απολαυστικες εκδρομες εντος και εκτος..
Αρχισαν οι αποχωρησεις,μετα απο καποια χρονια,αλλα κανενας αποχωρησας δεν δημοσιευε το λογο...(.προς τιμην τους)  Αιμιλιος,Παναμαχης,Πουρπουρης,Διαμαντοπουλος,Κουκος..
Ακουγονταν οτι καποιος διαγραφει τις δημοσιευσεις τους με ανοχη του Μαξουλη που ολοι γνωριζουμε οτι ηταν ψυχουλα και δεν ηθελε να στενοχωρησει κανεναν....και ταπαιρνε ολα πανω του....και μεσα του...
Πιστευα οτι θα ξεπεραστει.....αλλωστε παντα πιστευω οτι ΔΕΝ μας περισσευει κανεις ολοι ειναι πολυτιμοι....
Ομως...οι επιλογες του ανθρωπου ειναι σεβαστες ακομα και για ΤΟΝ ΥΨΙΣΤΟ ΘΕΟ.....Ο ΟΠΟΙΟΣ ομως δινει και το φαρμακο (Μαλλον για μονιμο εμβολιο προκειται...) για τετοιου ειδους ....παιδικες αρωστιες,,,,,Αγαπη,και συγχωρεση...
Και μια και τοφερε η κουβεντα σφετεριστη...Διαμαντοπουλε...εγω ημουν το....χαιδεμενο παιδι του προεδρου...και εχω...1500 φωτο μαζι του.. nerv
...
vzol48
vzol48


Αρέσει στους χρήστες traveller, diamantino, syncro89 και gsalonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες". - Σελίδα 2 Empty Απ: Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες".

Δημοσίευση από ladakias Τετ 14 Οκτ 2020 - 18:14

Georgedim έγραψε:
Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΗ & ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ, ....για να την αναλίσκουμε σε προστριβές, διχόνοιες & μικροπρέπειες.

Υπάρχουν πολύ σοβαρότερα και πιο ευχάριστα θέματα για να ασχολούμαστε. Με την ΜΙΖΕΡΙΑ & την ΓΚΡΙΝΙΑ, δεν πρόκοψε κανένας.

Τα ΧΑΜΟΓΕΛΑ και η ΜΑΚΡΟΘΥΜΙΑ ....κάνουν τη ζωή μας καλύτερη και χαρίζουν ΗΡΕΜΙΑ στις ψυχές μας.

Η ανάγκη μας για ΤΑΞΙΔΙΑ ....είναι ένα από τα πιο ελπιδοφόρα μηνύματα ζωής.

Ας το δοκιμάσουμε όσοι μπορούμε & θέλουμε, ....δεν έχουμε να χάσουμε κάτι !!!!

ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ !!!!     ΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ.
θα συμφωνησω .αλλα εκτος απο τα ταξιδια υπαρχουν & η κατασκευες που ξεχασες . Very Happy

και  θα πω  μηπως πρεπει να σταματησουμε με αυτο το δυσαρεστο θεμα & να συνεχισουμε με πιο ευχαριστα θεματα
ladakias
ladakias


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες". - Σελίδα 2 Empty Απ: Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες".

Δημοσίευση από traveller Τετ 14 Οκτ 2020 - 19:05

ladakias\\ έγραψε:θα συμφωνησω .αλλα εκτος απο τα ταξιδια υπαρχουν & η κατασκευες που ξεχασες . Very Happy

και  θα πω  μηπως πρεπει να σταματησουμε με αυτο το δυσαρεστο θεμα & να συνεχισουμε με πιο ευχαριστα θεματα
.................... Οχι Τακη ... no1
Υπαρχει αλλο τοπικ με κατασκευες και Cαmp στο φορουμ ... 
Εδω γραφουν ολοι οσοι πηρανε διαγραφες και ........ μπουλινγκ ... 
traveller
traveller


Αρέσει στους χρήστες diamantino και syncro89

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες". - Σελίδα 2 Empty Απ: Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες".

Δημοσίευση από ladakias Τετ 14 Οκτ 2020 - 19:36

traveller έγραψε:
ladakias\\ έγραψε:θα συμφωνησω .αλλα εκτος απο τα ταξιδια υπαρχουν & η κατασκευες που ξεχασες . Very Happy

και  θα πω  μηπως πρεπει να σταματησουμε με αυτο το δυσαρεστο θεμα & να συνεχισουμε με πιο ευχαριστα θεματα
.................... Οχι Τακη ... no1
Υπαρχει αλλο τοπικ με κατασκευες και Cαmp στο φορουμ ... 
Εδω γραφουν ολοι οσοι πηρανε διαγραφες και ........ μπουλινγκ ... 
γιωργο traveller μαλλον δεν με καταλαβες,


δεν μπορεις να φανταστης ποσα θεματα που εχω βαλει παλια εχουν διαγραφη
ladakias
ladakias


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες". - Σελίδα 2 Empty Απ: Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες".

Δημοσίευση από vzol48 Τετ 14 Οκτ 2020 - 20:14

Και εγώ συμφωνώ με τον Τάκη.... Ας λήξει εδώ το θέμα.... Είναι καλύτερα για όλους... 
Τάκη πάνε στις κατασκευές, πατέντες και.... οργιάσε.. .. Θα το φχαριστηθουμε πολλοί... Very Happy
vzol48
vzol48


Αρέσει στους χρήστες traveller, syncro89 και Georgedim

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες". - Σελίδα 2 Empty Απ: Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες".

Δημοσίευση από syncro89 Σαβ 17 Οκτ 2020 - 12:44

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

syncro89


Αρέσει στους χρήστες traveller και Georgedim

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες". - Σελίδα 2 Empty Απ: Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες".

Δημοσίευση από Masterless Σαβ 17 Οκτ 2020 - 17:35

Αγαπητοί μου τι να θυμηθώ και τι να γράψω!
Για τους Φίλους, για τις Συναντήσεις μας, για την 
Παρέα με γνώμονα μόνο το χόμπι μας, τα Φαγοπότια, το κοινό Τραπέζωμα, τι στιγμές υπέροχες μεταξύ αγνώστων! 
Κολλητάρι κι εγώ με τον Πρόεδρο και τον Επίτιμο παρέα με τον Πυρήνα των συναντήσεων μας, δεθήκαμε και βρισκόμασταν σε καθημερινή διαδικτυακή επαφή.
Τι Μαραθώνιες συζητήσεις μεταξύ μας, τι ξενύχτια στο Skyp, ο Μικρός μας τα χαλούσε γιατί νύσταζε, αλλά σε συνεννόηση με τον Πρόεδρο και τους Λοιπούς συνομιλητές προσπαθούσαμε να τον κρατήσουμε περισσότερο.
Ο Μάξιμος η ψυχούλα το κέντρο, με μάλωνε γιατί πάντα τον προσφωνούσα ακόμη και στις φιλικές μας συνομιλίες Πρόεδρο, αλλά τον έλεγα μην μου το χαλάς σου δείχνω την Αγάπη μου και τον Σεβασμό μου, έτσι μ' αρέσει, μόνο σε σένα θα κάνω εξαίρεση! (τι χαρακτήρας)
Αν δεν μιλούσαμε μια μέρα στεναχωριόμουν, κάτι μου έλειπε.....
Τέτοια Παρέα ήμασταν! Τι να θυμηθείς! Κράτησα επαφή με τον Επίτιμο όλα αυτά τα χρόνια της απουσίας μου και δεν σας το κρύβω μου έγινε στενός κορσές στο να ξαναγράψω και να 'μαι.

Χαιρετώ τους παλιούς μα και τους νέους φίλους μας του Φόρουμ. Μάλλον θα τα ξαναψυθηρίζουμε!
Σημερινέ Πρόεδρε διάβασα τα μηνύματά σου και σε ευχαριστώ, με χαρά είδα ότι έγραψε σήμερα και ο συγχωριανός μου! 
Θα το Κουτσομπολεύουμε καλοπροαίρετα, Μικράκια Συνταξιούχοι είμαστε!.......
Masterless
Masterless


Αρέσει στους χρήστες traveller, diamantino, Nef, Νικόλας Μητσόπουλος και Georgedim

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες". - Σελίδα 2 Empty Απ: Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες".

Δημοσίευση από caminador Σαβ 17 Οκτ 2020 - 20:50

Πολυαγαπητέ μου Νικόλα σε χαιρετώ!!
caminador
caminador


Αρέσει στους χρήστες Masterless και Nef

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες". - Σελίδα 2 Empty Απ: Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες".

Δημοσίευση από Nef Δευ 19 Οκτ 2020 - 10:54

Νικόλα πόσο δίκαιο έχεις...Πόσα ξενύχτια στο skype ...έμαθα τα πάντα για τροχόσπιτο πολύ πρίν το πάρω χάρη στον ΕΝΑΝ αλλά και στην παρέα εδώ μέσα ...Ωραίες αναμνήσεις... yes updown1
Nef
Nef


Αρέσει στον χρήστη diamantino

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες". - Σελίδα 2 Empty Απ: Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες".

Δημοσίευση από diamantino Δευ 19 Οκτ 2020 - 15:59

Καλοσωριζω τους ....παλιουρες ! ! !


cheers cheers cheers
diamantino
diamantino


Αρέσει στους χρήστες Nef, caminador και Νικόλας Μητσόπουλος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες". - Σελίδα 2 Empty Απ: Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες".

Δημοσίευση από diamantino Δευ 19 Οκτ 2020 - 16:05

vzol48 έγραψε:Απο το...2009 και μετα...καθε βραδυ μιλαγαμε στο σκαιπ πολυ...πολλοι....
Kαι ηταν η χαρα μας,να τα λεμε ...συμπληρωναν αυτες οι βραδυνες  εξ αποστασεως συναναστροφες το χομπυ μας....(Και καποια πολυ πολυ αγαπητη μας χαρακτηριζε....παιδικη χαρα....)Και εγω το απολαμβανα ιδιαιτερα καθοτι Σαλλονικιος και μονος....οχι καουμποι..αλλα τροχοσπιτος με ονειρο να γινω αυτοκινουμενος....
Και λεω μονος γιατι 7,8 καμπερ εχει η δυτικη Θεσσαλονικη αλλα....δε λενε μετα ξυ τους ουτε καλημερα.....Επιλογες.....καθε συμπεριφορα του ανθρωπου ειναι το αποτελεσμα των επιλογων του...
Ψυχη της παρεας ηταν ο Μαξιμος ο οποιος εκεινα τα χρονια με....εμπασε ...στα...αδυτα του περιοδευοντα τουρισμου μαζι με τον επιτιμο,τον Διαμαντοπουλο κλπ.
.................  .
Αριστη παρεα,ομοψυχια,αληθινη φιλια...απολαυστικες εκδρομες εντος και εκτος..
Αρχισαν οι αποχωρησεις,μετα απο καποια χρονια,αλλα κανενας αποχωρησας δεν δημοσιευε το λογο...(.προς τιμην τους)  Αιμιλιος,Παναμαχης,Πουρπουρης,Διαμαντοπουλος,Κουκος..
Ακουγονταν οτι καποιος διαγραφει τις δημοσιευσεις τους με ανοχη του Μαξουλη που ολοι γνωριζουμε οτι ηταν ψυχουλα και δεν ηθελε να στενοχωρησει κανεναν....και ταπαιρνε ολα πανω του....και μεσα του...
Πιστευα οτι θα ξεπεραστει.....αλλωστε παντα πιστευω οτι ΔΕΝ μας περισσευει κανεις ολοι ειναι πολυτιμοι....
Ομως...οι επιλογες του ανθρωπου ειναι σεβαστες ακομα και για ΤΟΝ ΥΨΙΣΤΟ ΘΕΟ.....Ο ΟΠΟΙΟΣ ομως δινει και το φαρμακο (Μαλλον για μονιμο εμβολιο προκειται...) για τετοιου ειδους ....παιδικες αρωστιες,,,,,Αγαπη,και συγχωρεση...
Και μια και τοφερε η κουβεντα σφετεριστη...Διαμαντοπουλε...εγω ημουν το....χαιδεμενο παιδι του προεδρου...και εχω...1500 φωτο μαζι του.. nerv
...

Καρντασι.....οσες και να εχεις , οι καλυτερες ειναι αυτες που ειμαστε ΟΛΟΙ μαζι....
Strobing φεστιβαλ μπυρας ... θυμασαι ;
diamantino
diamantino


Αρέσει στον χρήστη caminador

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες". - Σελίδα 2 Empty Απ: Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες".

Δημοσίευση από vzol48 Δευ 19 Οκτ 2020 - 16:36

.οσες και να εχεις , οι καλυτερες ειναι αυτες που ειμαστε ΟΛΟΙ μαζι...






ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ... hi7
vzol48
vzol48


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες". - Σελίδα 2 Empty Απ: Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες".

Δημοσίευση από traveller Δευ 19 Οκτ 2020 - 16:50

vzol48 έγραψε:.οσες και να εχεις , οι καλυτερες ειναι αυτες που ειμαστε ΟΛΟΙ μαζι...






ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ


 .........................Eεεεεεε  ειμουν κι'εγω εκει ...
 beer2
Με ξεχασατε  ???
traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες". - Σελίδα 2 Empty Απ: Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες".

Δημοσίευση από Nef Δευ 19 Οκτ 2020 - 17:51

traveller έγραψε:
vzol48 έγραψε:.οσες και να εχεις , οι καλυτερες ειναι αυτες που ειμαστε ΟΛΟΙ μαζι...



ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ


 .........................Eεεεεεε  ειμουν κι'εγω εκει ...
 beer2
Με ξεχασατε  ???

Καλησπέρα Traveller παραπονιάρη...!!!
Nef
Nef


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες". - Σελίδα 2 Empty Απ: Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες".

Δημοσίευση από panamach Δευ 19 Οκτ 2020 - 20:30

Διαβάζω κάπου και πού .
Έτσι ...για λίγους φίλους .
Οι πολλοί εξαφανίστηκαν  από δω μέσα  άλλωστε .
Λυπηρό , αλλά έχει χρόνια που συμβαίνει .
Να θυμίσω ;

Ι-Camp  To πρώτο μας ραντεβού
Στέκι όλων μας .
Σχολείο για μένα . Εκεί έμαθα τα πάντα γιατί είχα την τύχη να έχω δάσκαλο τον Μάξιμο που ήταν πάντα εκεί , έτοιμος να απαντήσει σε κάθε ερώτηση που έκανα .
Αν καμιά  φορά έλειπε , ήταν εκεί ο παππούς traveller
( έτσι τον λένε τα παιδιά μου από το 2009  ακόμη και σήμερα !!)
και ο vzol48  .... αρχάριος τότε , αλλά εμπειρότερος από εμένα .
Άνθρωποι που ταξίδευαν ή που ήθελαν να ταξιδέψουν στον δρόμο και όχι στο πληκτρολόγιο ή από τον καναπέ .
Κάποια στιγμή χωρίς να θυμάμαι πολλά πολλά , άρχισαν γκρίνιες διαφωνίες και μουρμούρες.
Η διάσπαση δεν άργησε
Δυστυχώς ... το μαγαζί έκλεισε . Χάθηκε η παρέα και η βιβλιοθήκη μαζί .
Άλλος είχε τα κλειδιά , εμείς απλά μπαινοβγαίναμε στο στέκι. 

Οur-camp  Δεύτερο ραντεβού .
Νέα αρχή ..από την αρχή όλα !
Κάποιοι δεν ακολούθησαν .
Ο Μάξιμος εκεί , παρών !
Μαζί με τον Αιμίλιο που με το ένα χέρι έγραφε ...και με το άλλο άλλαζε babylino στα μωρά του .
Κάποιοι θέλανε αξιώματα εκεί , θέλανε τίτλους και χειροκροτήματα .
Δέν τα πήρανε όμως και εγκαταλείψανε .
Μεσολάβησαν και άλλα στέκια , μικρά σε θαμώνες και σύντομης διάρκειας μέχρι που φτάσαμε
( φτάσατε για την ακρίβεια  ) στο τωρινό , ελπίζω και τελευταίο στέκι , τους taxidiarides .
Εγώ εδώ δεν ήρθα , ήταν η σειρά μου αυτή τη φορά .
Ο Μάξιμος ήταν πάλι εδώ , παρών όπως πάντα άλλωστε .
Δεν ήταν όμως άλλοι εδώ , άλλοι που διώχθηκαν , που πληγώθηκαν , που απλά δε θέλανε να ακολουθήσουν .
Εύχομαι  αυτό να είναι  το τελευταίο στέκι.
Εύχομαι  να εξαφανίσουμε όλοι τις μικροπρέπειες , τις κακίες , τις εξυπνάδες και τον εγωισμό πάνω από όλα .
Τον εγωισμό που έδιωξε κόσμο , χάλασε σχέσεις , διέλυσε στέκια στερώντας όμορφες στιγμές από την σύντομη ζωή μας .

Κλείνοντας να πω πως η παρούσα ομάδα διαχείρισης ,έχει και την εμπειρία πλέον και την ικανότητα να πάει αυτό το φόρουμ μπροστά .

Καλή συνέχεια σε όλους και ίσως να τα ξαναπούμε


Υ.Γ. 1
Έστω και έτσι , έστω και από  "εκεί " , κατάφερε να ενώσει κάποιους  που χάθηκαν για πολλούς και διάφορους λόγους .
Γεια σου ΔΆΣΚΑΛΕ .
panamach
panamach


Αρέσει στους χρήστες traveller, diamantino, Nef, Νικόλας Μητσόπουλος, Georgedim και gsalonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες". - Σελίδα 2 Empty Απ: Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες".

Δημοσίευση από traveller Δευ 19 Οκτ 2020 - 20:47

Καλως ηρθες και παλι Χρηστο 
Οπως ειδες σιγα-σιγα ... επρεπε να ξανα-μαζευτουμε ..  
Ο Μαξιμος μας ηθελε ενωμενους
                                                                                        Ευχαριστω προσωπικα που μου εκανες το ..............χατηρι της επιστροφης .......οπως ειπες 
traveller
traveller


Αρέσει στους χρήστες diamantino, Nef, panamach και gsalonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες". - Σελίδα 2 Empty Απ: Editorial : "Αναμνήσεις, Λήθη και ....Αλήθειες".

Δημοσίευση από Nef Δευ 19 Οκτ 2020 - 20:56

Σιγά σιγά ...θέλει χρόνο και ΟΛΑ θα γίνουν ...θέλει λίγο από όλα το στέκι Χρήστο θα ξεπεραστούν όμως ...
Την καλησπέρα μου και χάρηκα που διάβασα νέα σου ... hi
Nef
Nef


Αρέσει στους χρήστες traveller, panamach και gsalonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης