www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

+23
Georgedim
alfa romeo
mpempis100
teonakos
espresso
Aggeliki
vzol48
Nikos
Aigagros
234
Stefanos+Mitsa
Masterless
joskem
PARIS 223
Γιωργάκος
diamantino
Γιώργος
athanase
Νικόλας Μητσόπουλος
Patrinos
traveller
Cissy 242
Maximos
27 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Maximos Τρι 6 Δεκ 2011 - 18:19

Επειδή ... είναι πλέον εθιμοτυπική, η κοπή της πίτας ...
... επειδή, αφ' ενός πλησιάζουν οι ημέρες ... και αφ' ετέρου, άρχισαν ήδη οι πρώτες συζητήσεις ...
... ας αρχίσουμε εδώ ... τις καταθέσεις των απόψεών μας .
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Cissy 242 Τρι 6 Δεκ 2011 - 22:41

Προτείνω και ψηφίζω Πάτρα. Very Happy Very Happy
C
Cissy 242
Cissy 242


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Maximos Τρι 6 Δεκ 2011 - 23:47

Καλό θα είναι, οι προτάσεις που θα υπάρξουν, να είναι πιο συγκεκριμένες .
... και για να μην παρεξηγηθώ, να επισημάνω τα εξής ...

Μέχρι σήμερα, η φιλόξενη και αρκετά βολική "φωλιά" του φίλου μας του Κούκου, μας έχει εξυπηρετήσει πάρα πολύ .
Μοιραία λοιπόν, σε τέτοιες περιπτώσεις, οι όποιες συγκρίσεις, θα είναι αναπόφευκτες .
Υπάρχει ... αντίστοιχη "φωλιά" Κούκου, στην Πάτρα ; ... το ίδιο φιλόξενη ; ... το ίδιο οικονομική ; ...
... και που θα μπορούμε να κινηθούμε ... "σαν το σπίτι μας "; ... με "δικά" μας εδέσματα, ποτά ... κλπ ;

Οι καιροί ... δεν νομίζω, ότι μας επιτρέπουν, να επεκταθούμε, σε ... άλλου είδους επαγγελματικούς χώρους ...

Η ιδέα, να γίνουν σε τοπικό επίπεδο κοπές πιτών ... και επικοινωνία, με σύνδεση Skype ... πως φαίνεται ; ...
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από traveller Τετ 7 Δεκ 2011 - 6:46

Kαλα λεει ο Μαξιμος !!!!
Οπου αλλου .............. ναι κι'εγω συμφωνω , κι'εμενα μου αρεσει αυτη η ιδεα , αλλα να ειναι μεγαλος ο χωρος , και στεγασμενος.
Πολυ καλα εκανες Μαξιμε και εβαλες νωρις αυτο το θεμα .


Για λοιπον να ακουμε προτασεις ...

traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Patrinos Τετ 7 Δεκ 2011 - 8:58

Πολύ σωστές οι επισημάνσεις του Μάξιμου και πραγματικά πολύ ζεστή και φιλόξενη η φωλιά του Κούκου. Αλλά νομίζω ότι η αλλαγή του χώρου θα είναι πολύ θετικός παράγοντας, θα είναι κάτι διαφορετικό κάθε φορά. Δεν παραγνωρίζω ότι οι καιροί είναι δύσκολοι και οι μεγάλες μετακινήσεις είναι σοβαρό πρόβλημα.
Αν αποφασισθεί Πάτρα, οι Πατρινοί (κλιμάκιο Πάτρας,Very Happy 234, alfa romeo, joskem, Nikos, Paris 223, Patrinos …) θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε. Για αίθουσα παραδείγματος, θα μπορούσα να διαθέσω το υπόγειο του γραφείου μου.
Η συνάντηση θα μπορούσε να συνδυαστεί με μια εκδρομή με τον οδοντωτό έως την Ζαχλωρού και κατέβασμα με τα πόδια (καιρού επιτρέποντος). Όσοι δεν μπορούν, θα μπορούσαν να πάνε μια υπέροχη βόλτα έως τα Καλάβρυτα και επιστροφή πάλι με τον οδοντωτό.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Patrinos στις Τετ 7 Δεκ 2011 - 9:14, 1 φορά
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty η κοπή της πίτας

Δημοσίευση από Νικόλας Μητσόπουλος Τετ 7 Δεκ 2011 - 9:10

Αν αποφασισθεί Πάτρα... μια εκδρομή με τον οδοντωτό έως την Ζαχλωρού...
Εγω μέσα santa
η φιλόξενη και αρκετά βολική "φωλιά" του φίλου μας του Κούκου
και πάλι μέσα, μέσα γενικώς δηλαδή... rendeer
Νικόλας Μητσόπουλος
Νικόλας Μητσόπουλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Cissy 242 Τετ 7 Δεκ 2011 - 9:37

Νικόλας Μητσόπουλος έγραψε:[
και πάλι μέσα, μέσα γενικώς δηλαδή... rendeer

Γεια σου Νικόλα. Μου αρέσει που είσαι all weather, μέσα σε όλα Very Happy Very Happy
C
Cissy 242
Cissy 242


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Cissy 242 Τετ 7 Δεκ 2011 - 9:48

Προτείνω και ψηφίζω Πάτρα στο τετράγωνο.
Και αλλαγή χώρου συνάντησης, ακόμη και αν η πιττακοπή γίνει στην Αθήνα.
Καλή ανυπερθέτως η φωλιά του φίλου μας Γιώργου Κούκου, και τον ευχαριστούμε θερμά για την παραχώρηση του χώρου, αλλά καιρός να αλλάξουμε σελίδα. Η επανάληψη φέρνει μονοτονία.
C
Cissy 242
Cissy 242


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Νικόλας Μητσόπουλος Τετ 7 Δεκ 2011 - 10:12

Γεια σου Νικόλα. Μου αρέσει που είσαι all weather, μέσα σε όλα
Σαν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] michelin την έχω δει τελευταία... Basketball
Νικόλας Μητσόπουλος
Νικόλας Μητσόπουλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από athanase Τετ 7 Δεκ 2011 - 10:36

Cissy 242 έγραψε:Προτείνω και ψηφίζω Πάτρα στο τετράγωνο.
Και αλλαγή χώρου συνάντησης, ακόμη και αν η πιττακοπή γίνει στην Αθήνα.
Καλή ανυπερθέτως η φωλιά του φίλου μας Γιώργου Κούκου, και τον ευχαριστούμε θερμά για την παραχώρηση του χώρου, αλλά καιρός να αλλάξουμε σελίδα. Η επανάληψη φέρνει μονοτονία.
C

Εγώ θα συμφωνήσω με την Σίσσυ αλλά και τους Πατρινούς φίλους για τρεις λόγους.

1. Ας πάψει η Αθήνα να είναι ο ομφαλός της γης. 2. Η αλλαγή είναι ανανέωση, είναι σπάσιμο της ρουτίνας όσο κι αν κάποια ρουτίνα μπορεί να είναι ωραία. 3. Η απόσταση για τους φίλους Αθηναίους από Πάτρα είναι μόνο 222Χιλ. όταν πάρα πολλοί έχουν κάνει το Αθήνα-Ναύπλιο (150Χιλ.) Πατήσια-Αμπελόκηποι. Σκεφθείτε όμως ότι η Πάτρα είναι βάλσαμο για την Δυτική Ελλάδα και τα νησιά, για την Πελοπόνησο ακόμη και για τους φίλους εκ Θεσσαλονίκης που η Πάτρα τους έρχεται 29Χιλ λιγότερα και ΧΩΡΙΣ σχεδόν διόδια.

Όλα αυτά βέβαια υπό την αίρεση ότι θα βρεθεί ο κατάλληλος χώρος αν και πιστεύω ότι λόγω κρίσης ΟΛΑ γίνονται.
athanase
athanase


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Γιώργος Τετ 7 Δεκ 2011 - 12:19

Patrinos έγραψε: . . . . . . . οι Πατρινοί (κλιμάκιο Πάτρας,Very Happy 234, alfa romeo, joskem, Nikos, Paris 223, Patrinos . . . . .

. . . . ένας, δύο, τρεις, τέσσερες, πέντε, έξι ! ! ! . . . . . . [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]







Καλά βρε Κωστάκημ ! ! ! . . . . . πότε προκάνατε και αυγατίσατε και γίνατε τόσοι πολλοί και δεν το πήραμε χαμπάρι . . . . . Εσεις πιά είστε ΥΠΕΡδύναμη ! ! . . . . .
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από diamantino Τετ 7 Δεκ 2011 - 15:44

Patrinos έγραψε:Πολύ σωστές οι επισημάνσεις του Μάξιμου και πραγματικά πολύ ζεστή και φιλόξενη η φωλιά του Κούκου. Αλλά νομίζω ότι η αλλαγή του χώρου θα είναι πολύ θετικός παράγοντας, θα είναι κάτι διαφορετικό κάθε φορά. Δεν παραγνωρίζω ότι οι καιροί είναι δύσκολοι και οι μεγάλες μετακινήσεις είναι σοβαρό πρόβλημα.
Αν αποφασισθεί Πάτρα, οι Πατρινοί (κλιμάκιο Πάτρας,Very Happy 234, alfa romeo, joskem, Nikos, Paris 223, Patrinos …) θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε. Για αίθουσα παραδείγματος, θα μπορούσα να διαθέσω το υπόγειο του γραφείου μου.
Η συνάντηση θα μπορούσε να συνδυαστεί με μια εκδρομή με τον οδοντωτό έως την Ζαχλωρού και κατέβασμα με τα πόδια (καιρού επιτρέποντος). Όσοι δεν μπορούν, θα μπορούσαν να πάνε μια υπέροχη βόλτα έως τα Καλάβρυτα και επιστροφή πάλι με τον οδοντωτό.

+1
Και .....γιατι.....
γουσταρω τους....Πατρινους ! ! !
Laughing Laughing Laughing
diamantino
diamantino


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Γιωργάκος Τετ 7 Δεκ 2011 - 15:51

diamantino έγραψε:
+1
Και .....γιατι.....
γουσταρω τους....Πατρινους ! ! !
Laughing Laughing Laughing
Αν υποψιαστώ ότι αγάπησες κάνα κολλητό μου θα σφαχτούμε ...........
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από diamantino Τετ 7 Δεκ 2011 - 16:27

Γιωργάκος έγραψε:
diamantino έγραψε:
+1
Και .....γιατι.....
γουσταρω τους....Πατρινους ! ! !
Laughing Laughing Laughing
Αν υποψιαστώ ότι αγάπησες κάνα κολλητό μου θα σφαχτούμε ...........

Ο εν λογω κολλητος σου,
εχει κατι κοινο με τον δικο μου κολλητο ! ! !
Εχουν και οι δυο......φιλοξενο υπογειο ! ! !
Razz Razz Razz Razz
diamantino
diamantino


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από PARIS 223 Παρ 16 Δεκ 2011 - 10:16

I love you Πολλα μπορουν να γινουν εφοσον αποφασισθει η ΠΑΤΡΑ σαν τοπος εκδηλωσης της πιττακοπης, πιστευω οτι μπορειτε να βασιστητε στους Πατρινους για την επιτυχια της.!!!!
PARIS 223
PARIS 223


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Cissy 242 Παρ 16 Δεκ 2011 - 10:53

PARIS 223 έγραψε: I love you Πολλα μπορουν να γινουν εφοσον αποφασισθει η ΠΑΤΡΑ σαν τοπος εκδηλωσης της πιττακοπης, πιστευω οτι μπορειτε να βασιστητε στους Πατρινους για την επιτυχια της.!!!!

Βασιζόμαστε οπωσδήποτε και εγώ προσωπικά το έχω δηλώσει απεριφράστως και στο τετράγωνο. Very Happy Very Happy
C
Cissy 242
Cissy 242


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από diamantino Σαβ 17 Δεκ 2011 - 16:41

Πιστευω πως πρεπει οι....Πατρινοι
ν'αρχισουν να καταθετουν ....σχεδια,
και ...ημερομηνιες ! ! !


Cool Cool Cool Cool
diamantino
diamantino


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από athanase Σαβ 17 Δεκ 2011 - 21:03

Πατρινοί μας φίλοι, είμαστε βέβαιοι ότι θα κάνετε το ΑΡΙΣΤΟ και ότι η επιτυχία είναι δεδομένη.
athanase
athanase


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από joskem Κυρ 18 Δεκ 2011 - 15:42

Patrinos έγραψε:
Αν αποφασισθεί Πάτρα, οι Πατρινοί (κλιμάκιο Πάτρας,Very Happy 234, alfa romeo, joskem, Nikos, Paris 223, Patrinos …) θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε.
Σαν "μέλος" της ομάδας των Πατρινών, εδώ είμαι και εγώ και σας περιμένω με διπλή χαρά, τόσο για να γνωριστούμε από κοντά, όσο και για να κόψουμε την πίττα μας. Laughing

joskem


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Masterless Κυρ 18 Δεκ 2011 - 18:31

Άντε Βόρειοι, να συγκαλέσουμε Συμβούλιο............. Rolling Eyes Idea
Masterless
Masterless


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης