www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

+9
el_gk
Γιώργος
diamantino
Athanatos
Patrinos
traveller
athanase
Maximos
caminador
13 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από Masterless Δευ 21 Νοε 2011 - 18:32

Mr. Anti και συχωριανέ μου, έχω μπερδευτεί από τα Ωραία, δεν ξέρω πια τι θέλω να γίνω ή τι μου αρέσει, έλεος βρε Τaxidiarides.gr..............
Να γίνω Ιππότης της Μπύρας, Κάπταιν Τρομάρας, Οδηγιάρης, Ερευνητής, Περιπατητής, Αεροπόρος; δεν κολάει κλπ.............
Αυτοί οι: Μάξιμος-Θανάσης- Πάνος-Νικόλας-Ελευθερία-Πατρινός-η Αφεντιά σου-κάτι Διαμαντίνοι κλπ................
Θα μας τρελάνουν...........Συνεχίστε, μικρό το κακό..................μας αρέσει.................
Masterless
Masterless


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από Γιώργος Δευ 21 Νοε 2011 - 19:07

Masterless έγραψε:Mr. Anti και συχωριανέ μου, έχω μπερδευτεί από τα Ωραία, δεν ξέρω πια τι θέλω να γίνω ή τι μου αρέσει, έλεος βρε Τaxidiarides.gr..............
Να γίνω Ιππότης της Μπύρας, Κάπταιν Τρομάρας, Οδηγιάρης, Ερευνητής, Περιπατητής, Αεροπόρος; δεν κολάει κλπ.............
Αυτοί οι: Μάξιμος-Θανάσης- Πάνος-Νικόλας-Ελευθερία-Πατρινός-η Αφεντιά σου-κάτι Διαμαντίνοι κλπ................
Θα μας τρελάνουν...........Συνεχίστε, μικρό το κακό..................μας αρέσει.................


. . . . γιά καλό και γιά κακό βάλε μέσα και τον "μικρό" γιατί θα σ΄αρπάξει άσχημα Νίκο μου . . . . . .

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από Γιωργάκος Δευ 21 Νοε 2011 - 19:14

Απορώ πώς άργησε ........
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από Γιώργος Δευ 21 Νοε 2011 - 19:21

Γιωργάκος έγραψε:Απορώ πώς άργησε ........

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από Patrinos Τετ 23 Νοε 2011 - 21:00

Μάξιμε, ένα μεγάλο ευχαριστώ.

Maximos έγραψε:
... και φυσικά ... δεν θέλω να κάνετε ... συνειρμούς ... !! Very Happy Very Happy
Τώρα νομίζω ότι ξύνεσαι στην γκλίτσα του τσοπάνη………………… Very Happy
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από diamantino Τετ 23 Νοε 2011 - 21:12

Συνεχισε.......
μας ταξιδευεις !!!!!
diamantino
diamantino


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από Γιωργάκος Τετ 23 Νοε 2011 - 21:28

Μάξιμε να είστε καλά και να μας ταξιδεύετε . Τώρα για την τελευταία φωτογραφία περιμένω το σχόλιο του Βασίλη.
Βασίλήήήήήήήήή.
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από Masterless Τετ 23 Νοε 2011 - 21:44

Μάξιμε, κουράγιο ν' έχεις.........
Masterless
Masterless


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από Maximos Τετ 23 Νοε 2011 - 23:31

Patrinos έγραψε:Μάξιμε, ένα μεγάλο ευχαριστώ.

Maximos έγραψε:
... και φυσικά ... δεν θέλω να κάνετε ... συνειρμούς ... !! Very Happy Very Happy
Τώρα νομίζω ότι ξύνεσαι στην γκλίτσα του τσοπάνη………………… Very Happy
Κώστα, νά 'σαι καλά ... για να προλάβω ... τα σχόλια το έκανα ... ! Very Happy
...αλλά ... !
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από traveller Πεμ 24 Νοε 2011 - 5:13

Maximos έγραψε:
Patrinos έγραψε:Μάξιμε, ένα μεγάλο ευχαριστώ.

Maximos έγραψε:
... και φυσικά ... δεν θέλω να κάνετε ... συνειρμούς ... !! Very Happy Very Happy
Τώρα νομίζω ότι ξύνεσαι στην γκλίτσα του τσοπάνη………………… Very Happy
Κώστα, νά 'σαι καλά ... για να προλάβω ... τα σχόλια το έκανα ... ! Very Happy
...αλλά ... !

Δεν το πιστευω ... οχι δεν το πιστευω .. !!!

Ακομα κι'εκει ανεβηκε σε ψηλο βαθρο ???


Κι'εκει .......... στρωμενα του ειχανε ????


Γι'αυτο φτασαμε εδω που φτασαμε , ενας ενας απομια καρεκλα κι'ο προεδρος στο πιο ψηλο σημειο του βραχου να αγναντευει τον Dordogne
???


Που παμε ρεεε???

Που παμε ???
traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από Γιώργος Πεμ 24 Νοε 2011 - 10:32

Patrinos έγραψε:

Τώρα νομίζω ότι ξύνεσαι στην γκλίτσα του τσοπάνη………………… Very Happy

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] Οφείλω να ομολογήσω ότι το όλο θέμα το έθεσες πάρα πολύ σωστά ! ! . . . Very Happy bounce




Ωραίες φωτογραφίες Maxime . . . ωραία μέρη . . . . ωραίες καταστάσεις ! ! ! . . . . Εύχομαι να μην σταματήσουν ποτέ αυτά τα ταξίδια και πάντα να βρίσκεσαι, (και να βρισκόμαστε), στον δρόμο . . . . Να ταξιδεύομε και να περνάμε όμορφα . . . . .
Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από Maximos Πεμ 24 Νοε 2011 - 16:51

Γιώργος έγραψε:
. . . Εύχομαι να μην σταματήσουν ποτέ αυτά τα ταξίδια και πάντα να βρίσκεσαι, (και να βρισκόμαστε), στον δρόμο . . . . Να ταξιδεύομε και να περνάμε όμορφα . . . . .
Γιώργο ΜΑΚΑΡΙ ... χίλιες φορές μακάρι ... το εύχομαι και 'γω, για όλους μας ...
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από Masterless Πεμ 24 Νοε 2011 - 17:26

Εύχομαι για συνέχειες..........[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Masterless
Masterless


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από Aigagros Πεμ 24 Νοε 2011 - 17:32

Άλλη μία σειρά από καταπληκτικές φωτογραφίες!

Ευχαριστούμε για το οδοιπορικό!
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από Masterless Σαβ 26 Νοε 2011 - 6:44

Ν' είσαι Καλά.............
Πρόεδρε και Φίλε μας.............
Μέσ' από την Καρδιά μου............
Τι πρωινό ταξίδεμα, ήταν κ' αυτό!...........
Masterless
Masterless


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από traveller Σαβ 26 Νοε 2011 - 8:02

N'ασαι καλα Μαξιμε ...
Πρωι-πρωι (με την ησυχια μου)διαβασα το ταξιδι αυτο.
Σ'ολη τη διαδρομη,με τις αφηγησεις σου,και φωτογραφια με φωτογραφια ταξιδεψα (εστω και νοερα) μαζι σας .
Ειμαστε ετοιμοι για την επομενη αφηγηση του ταξιδιου σου


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Ν'ασαι παντα καλα ......


traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από Νικόλας Μητσόπουλος Σαβ 26 Νοε 2011 - 8:33

Πανέμορφο φώτο- ταξίδι με άψογη ξενάγηση!!!
Ότι πρέπει για το ξεκίνημα ενός κατά τα άλλα ανιαρού Σαββάτου.... Smile
Νικόλας Μητσόπουλος
Νικόλας Μητσόπουλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από Γιώργος Σαβ 26 Νοε 2011 - 12:41


Δεν θα πω πλέον την λέξη "καταιγιστικός" cheers γιατί έχεις υπερβεί την συγκεκριμένη λέξη ! ! . . . .

Οι φωτογραφίες σου μας ζαλίζουν και οι περιγραφές σου είναι ωραιότατες . . . . . Τελικά ξέρετε, (μαζί με την συμβία σου), να επιλέγετε όμορφους προορισμούς . . . . . Very Happy

Σ΄ευχαριστούμε Maxime ! ! . . . .



. . . αλλά πολλά σκαλιά βρε Πρόεδρε Rolling Eyes . . . πάάάάάάρα πολλά . . . . Χαρά στο κουράγιο σας ! ! . . . . Very Happy



Και κάτι άλλο . . . Φουάγκρα διαβάζω, τρούφες διαβάζω, (γιά χαβιάρι δεν είδα βέβαια κάτι, αλλά δεν βαριέσαι Razz ), . . . Γιά καμπανίτη όμως οίνο δεν διάβασα ντιπ τίποτις . . . . Εκτός και αν δεν δένει ο συγκεκριμένος οίνος με το φουάγκρα και τις τρούφες, οπότε ζητάω συγνώμην γιά την άγνοιά μου και πάω πάσσο . . . . .
Very Happy Razz
Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία"

Δημοσίευση από Maximos Σαβ 26 Νοε 2011 - 17:56

Γιώργος έγραψε:

... Τελικά ξέρετε, (μαζί με την συμβία σου), να επιλέγετε όμορφους προορισμούς . . . . . Very Happy

. . . αλλά πολλά σκαλιά βρε Πρόεδρε Rolling Eyes . . . πάάάάάάρα πολλά . . . . Χαρά στο κουράγιο σας ! ! . . . . Very Happy

Και κάτι άλλο . . . Φουάγκρα διαβάζω, τρούφες διαβάζω, (γιά χαβιάρι δεν είδα βέβαια κάτι, αλλά δεν βαριέσαι Razz ), . . . Γιά καμπανίτη όμως οίνο δεν διάβασα ντιπ τίποτις . . . . Εκτός και αν δεν δένει ο συγκεκριμένος οίνος με το φουάγκρα και τις τρούφες, οπότε ζητάω συγνώμην γιά την άγνοιά μου και πάω πάσσο . . . . .
Very Happy Razz
Γιώργο, νά 'σαι καλά.
Όπως έχω γράψει και σε προηγούμενο post, αυτή η συγκεκριμένη περιοχή, επιλέχθηκε από την Κλειώ και οφείλεται κυρίως σε δύο βιβλία ...

Όσο για τα σκαλοπάτια, ήταν πραγματικά πάρα πολλά, όσα ανεβήκαμε στην περιοχή γενικά ...
... και δεν υπολογίζω τις ανηφόρες ... που και αυτές ήταν και πολλές και ζόρικες .
Όμως το χαρήκαμε ... μας αρέσει το περπάτημα ... και με όλα αυτά, του "δώσαμε και κατάλαβε" ... !

Τώρα, όσον αφορά στο φουά γκρά ... και 'μείς, εκεί τα μάθαμε, έτσι μας είπαν ... ότι συνοδεύεται σωστά με το λευκό monbazillac ...
Για τον καμπανίτη, δεν έγινε η παραμικρή αναφορά, από μέρους τους ... οπότε και εγώ δε γνωρίζω περισσότερα.
Οι Γάλλοι πάντως, είναι κάπως ... τοπικιστές ... !
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Περιοχή Dordogne, στη νοτιοδυτική Γαλλία" - Σελίδα 2 Empty Σχόλια για το "Dordogne"

Δημοσίευση από caminador Σαβ 26 Νοε 2011 - 22:12

Απλη, εντυπωσιακη παρουσια,τοσο ενημερωτικη και ολοκληρωμενη.Το υπεροχο τιγρε γατακι λεει οτι εχεις και το γονιδιο του ρεπορτερ.Περιμενοντας και τα καστρα του Λιγηρα,σας ευχαριστουμε και τους δυο.
caminador
caminador


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης