www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

+38
sudwind
friar
234
ladakias
jimasimak
lander474
joskem
nmpako
george
antreas hobby
Georgedim
Τομάρας Πέτρος
VAGOS
Frienda
PARIS 223
caminador
vzol48
Cissy 242
trap42
terzo
Νικόλας Μητσόπουλος
PROGENKA
diamantino
Stefanos+Mitsa
Romanos65
kapros
jamesdask
teonakos
athanase
Γιωργάκος
almak
Aigagros
Masterless
traveller
Γιώργος
Patrinos
Nef
Maximos
42 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 46 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 24 ... 46  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από Masterless Σαβ 17 Σεπ 2011 - 14:06

Για την off topic,
συμμετοχή μου και μόνο...........
Γράφω:::::::::::::::::
Ζιζιροπονηροκαναρινόμαγκας........... Laughing
Masterless
Masterless


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από Nef Σαβ 17 Σεπ 2011 - 18:10

Masterless έγραψε:Για την off topic,
συμμετοχή μου και μόνο...........
Γράφω:::::::::::::::::
Ζιζιροπονηροκαναρινόμαγκας........... Laughing
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] Είσαι και τσαχπινογαργαλιάρης κόρμπε!!! afro
Nef
Nef


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από teonakos Κυρ 18 Σεπ 2011 - 1:51

Α δεν πάμε καλά!!!
Παράξενα διαβάζω η η ιδέα μου είναι;
teonakos
teonakos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από Masterless Κυρ 18 Σεπ 2011 - 6:57

Γιωργάκος έγραψε:
Κάθομαι και περιμένω με μεγάλη χαρά την έκτατη εισφορά και ειδικό τέλος ακίνητ. περιουσίας ………………… χαζός είμαι να φύγω να χάσω τέτοια χαρά…………..



Φίλοι μου,,,,,,,,,,,,
Μόνο ο Γιωργάκος,
θα μπορούσε να μπερδέψει τις Χαρές............ Sad
Masterless
Masterless


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από almak Τετ 21 Σεπ 2011 - 16:53

Giorgakos έγραψε:Γιώργο πολλά πουλάκια κυκλοφορούν στη παρέα ( και για τον Γιωργάκο όσα άτομα είναι γραμμένα στο forum είναι μέλη της παρέας ) ………ένα από αυτά θα σου είπε ότι εγώ έχω ένα αερόθερμο το οποίο είναι καταπληκτικό .
Στο
Straubing Γερμανία το πρώτο βράδυ η θερμοκρασία σύμφωνα με ένα
θερμόμετρο που έχω και δείχνει εξωτερική ήταν 8 c έβαλα το αερόθερμο
στην επιλογή 900 watt ρύθμισα τον θερμοστάτη του και είχα στο τροχόσπιτο
23 c χωρίς να ξεραίνει τον αέρα . Ένα άλλο που είχα ( όχι κεραμικό ) μου ξέραινε τον αέρα .
Και στο Μόναχο το χρησιμοποιούσα κάθε βράδυ με αποτέλεσμα να έχω σταθερή θερμοκρασία στο τροχόσπιτο .

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Γιατί ρε Γιώργο χρειάζεσαι σταθερή θερμοκρασία μες το τροχόσπιτο ................... φύλλο ανοίγετε ή κόβετε χυλοπίτες Suspect
almak
almak


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από Aigagros Τετ 21 Σεπ 2011 - 16:57

Είναι μία λύση να ζεσταίνεις το τροχόσπιτο το χειμώνα χωρίς να ξοδεύεις προπάνιο.
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από almak Τετ 21 Σεπ 2011 - 17:02

Aigagros έγραψε:Είναι μία λύση να ζεσταίνεις το τροχόσπιτο το χειμώνα χωρίς να ξοδεύεις προπάνιο.
Εσένα τώρα ποιός σου μίλησε και πετάχτηκες εεεεε?????????
almak
almak


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από Γιωργάκος Τετ 21 Σεπ 2011 - 17:07

almak έγραψε:Γιατί ρε Γιώργο χρειάζεσαι σταθερή θερμοκρασία μες το τροχόσπιτο ................... φύλλο ανοίγετε ή κόβετε χυλοπίτες Suspect

Καλόόόόόόό
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από almak Τετ 21 Σεπ 2011 - 17:10

Γιωργάκος έγραψε:
almak έγραψε:Γιατί ρε Γιώργο χρειάζεσαι σταθερή θερμοκρασία μες το τροχόσπιτο ................... φύλλο ανοίγετε ή κόβετε χυλοπίτες Suspect

Καλόόόόόόό
Κατάλαβα ..............ζυμώνεται και το αφήνετε να "ξεκουρασθεί". alien
almak
almak


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από Γιώργος Πεμ 22 Σεπ 2011 - 10:50

Maximos έγραψε:
Γιώργος έγραψε:
Maximos έγραψε:
... Αλήθεια ... έτσι για να θυμηθούμε τα (πολύ) παλιά ... με μια σκηνή και λίγα εφόδια ... τι θα λέγατε να οργανώσουμε μια εξόρμηση κάποια στιγμή ; ... Rolling Eyes Wink


Πρόεδρε,
εάν η εξόρμηση δεν είναι "χειμερινή" . . . . . με θερμοκρασία τουλάχιστον πέντε, (5), βαθμουλάκια κάτω από το μηδέν, (0) . . . δέέέέν "με τραβάει" . . . . . δεν "λέει" ρε παιδί μου . . . . . Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

... αυτό ... να εκληφθεί σαν προτεινόμενη ιδέα ; Rolling Eyes Very Happy Very Happy

Μάξιμε θα σου απαντήσω μ’ εκείνο το γνωστό ανέκδοτο με τον λαγό και την τίγρη . . . . . . .

Καλοκαιρινό όμορφο πρωϊνό στην ζούγκλα Rolling Eyes . . . . τα πουλάκια κελαϊδούν . . . και ο λαγός rabbit «μαχμουρλής» ξυπνάει . . . . ξεροτεντώνεται . . . κάνει το καφεδάκι του Very Happy . . . . και την αράζει έξω από την φωλιά του . . . . . . όταν ξαφνικά περνάει από μπροστά ο γείτονάς του ο ελέφαντας . . .

- καλημέρα κύριε λαγέ . . . πως πάν τα «κόζα» ;
- πώς να παν κύριε ελέφαντά μου . . . . να . . . ξύπνησα . . . . έκανα το καφεδάκι μου . . . και περιμένω να περάσει η τίγρης για να τις ρίξω μερικές «μπούφλες», (φάπες), Shocked Shocked Shocked . . . . έτσι για να ξεμουδιάσω . . .

Μέσα σε κανά δυό ώρες είχαν περάσει και είχαν καλημερίσει τον λαγό ο λύκος, η αλεπού, η καμηλοπάρδαλη και όλη η γειτονιά του . . . . . . Στερεότυπα ο λαγός επαναλάμβανε «να . . . ξύπνησα . . . . έκανα το καφεδάκι μου . . . και περιμένω να περάσει η τίγρης για να τις ρίξω μερικές «μπούφλες», (φάπες), . . . . έτσι για να ξεμουδιάσω . . . . .».Ο κόσμος όμως είναι μικρός . . . και τα λόγια του λαγού έφτασαν και στην τίγρη . . . . Εξαλλη η τίγρης άρχισε να κατευθύνεται προς το σπίτι του λαγού . . . . . Τον βρήκε αραχτό στην σαιζλόγκ . . . να πίνει το τρίτο καφεδάκι του και να καπνίζει το πούρο του . . . .

- Τίίίίίίίίίίί γίνεται κυρ λαγέ ;

Πετάγεται σαν ελατήριο όρθιος ο λαγός rabbit . . . . κάνει κανά δυό βήματα προς τα πίσω για λόγους ασφάλειας και λέει :

- Τι να γίνει κυρία τίγρης μου . . . . να . . . . ωραία μέρα σήμερα . . . . τα πουλάκια κελαϊδούν . . . . χαιρετάω όλους τους καλούς μου γείτονες, μεταξύ των οποίων και εσείς . . . . και λέμε και καμιά ανοησία για να περάσει η ώρα ! ! ! . . . . . . . . Very Happy


Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από Maximos Πεμ 22 Σεπ 2011 - 11:07

Γιώργο ... με κάλυψες ... Very Happy ... είπα και 'γω ... έφηβος μεν, αλλά τόοσο ; ... !!! Shocked Laughing Laughing
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από Patrinos Δευ 3 Οκτ 2011 - 19:35

Απ: Πανηγύρι στην Κλειτορία
από traveller Σήμερα στις 6:53 pm

Με κοροιδεψαν - ναι με κοροιδεψαν ...
Ημουν προσκεκλημμενος παρασκευο-σαββατο-κυριακο,στο εξοχικο φιλου,περασα αρκετα καλα,τελεια.
Αλλα το μελος μας Γιωργακος ειναι μονοφαγας .
Δεν του αρεσει να μοιραζεται τα μεζεκλικια με τους φιλους του,τα θελει ολα δικα του



Λεβεντάκο μου, ήσουνα στο εξοχικό φίλου σου, ήθελες να είσαι με τον Γιωργάκο στην Κλειτορία, μήπως ήθελες να είσαι και μαζί μου στο Αργυρόκαστρο?
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από Maximos Δευ 3 Οκτ 2011 - 19:46

Δηλαδή βρε Κώστα ...

θέλεις να πεις, ότι ... δοκίμασες ... από αυτή την ... λαμαρίνα ; Shocked Shocked affraid

ΥΓ : ... για λέγε ... για λέγε ... εντυπώσεις γεύσεων ... !!
Very Happy Very Happy
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από Γιωργάκος Δευ 3 Οκτ 2011 - 19:49

Σιγά που θα χορταίναμε με αυτά τα λίγα .
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από jamesdask Δευ 3 Οκτ 2011 - 19:55

ΩΧ!ΡΕΕΕ....!
jamesdask
jamesdask


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από Patrinos Δευ 3 Οκτ 2011 - 19:58

Maximos έγραψε:Δηλαδή βρε Κώστα ...

θέλεις να πεις, ότι ... δοκίμασες ... από αυτή την ... λαμαρίνα ; Shocked Shocked affraid

ΥΓ : ... για λέγε ... για λέγε ... εντυπώσεις γεύσεων ... !!
Very Happy Very Happy

Δεν είχε μόνο μια λαμαρίνα………….. Very Happy Very Happy Very Happy
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από Maximos Δευ 3 Οκτ 2011 - 20:02

Το είδα Κώστα μου ... το είδα το ταψί ...

... δεν μπορούσα όμως να δω το περιεχόμενο ... τώρα το είδα ...

ΥΓ : ... μήπως παίζεις με τον ... πόνο μας ... λέω μήπως ... !!
Very Happy Very Happy Very Happy
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από traveller Δευ 3 Οκτ 2011 - 20:05

ΩΩΩΩΩΧΧ !!!!!!!! Τ'ειν τουτα ????
Κυριοι διαγωμεν περιοδο λιτοτητας , κι'εσεις μας στρεφετε τα ματια σε αλλοπροσαλες κατευθυνσεις ..

Ελατε σας παρακαλω μην παιζετε με τον ...... πονο μας ????
Ας σοβαρευτουμε !!!
traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από Aigagros Δευ 3 Οκτ 2011 - 20:07

Άσε τον κόσμο κυρ-Γιώργη να μας δείξει και κάτι όμορφο, αρκετές ασχήμιες έχουν τα ΜΜΕ (για αυτούς που τα παρακολουθούν Wink ) τουλάχιστον εδώ είναι όαση αναψυχής ...και νοστιμιάς!
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Off topic ... εδώ για τα άσχετα και τα εκτός θέματος ... γενικά ...

Δημοσίευση από Γιώργος Δευ 3 Οκτ 2011 - 20:17

Maximos έγραψε:

ΥΓ : ... για λέγε ... για λέγε ... εντυπώσεις γεύσεων ... !!
Very Happy Very Happy

. . . . . ακόμα περιμένομε ! ! . . . . Rolling Eyes


. . . . . . αλλά τι να πεις ; . . . . . . σε ξέρομε κι' απ' τα παλιά #%(%!^%$# . . . . μιά ζωή τα νεύρα μας γίνονται "τσατάλια" μαζί σου . . . . . . Mad Mad
Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 46 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 24 ... 46  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης