www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

+16
triptec
spyrosbhta
kukosg
Maximos
gsalonica
driblia
Γιωργάκος
ilektronikos
Batfalcon
gambatte
pilot
friar
Georgedim
jimasimak
nikospav
Scout
20 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από driblia Δευ 4 Ιουλ 2016 - 22:14

Καλησπέρα σε όλους

Χθες 3/7 γύρισα από Αρχαία Ολυμπία μέσω Ζαχάρως Καλό Νερό Τρίπολη και περνώντας από την Ελαία κατέβηκα στο χώρο του ελεύθερου . δεν τους μέτρησα αλλά είχε περίπου 40 με 50 σκηνές τροχόσπιτα αυτοκινούμενα αρκετούς ξένους. είχαν κατέβει και προς τα κάτω εκεί στου παππά που λένε δεν είχε τα παλούκια τα είχαν βγάλει και δεν είχε σεκιούριτι όπως παλιά , Οι βρύσες νερό είχαν πόσιμο πρέπει στο δρόμο να έχουν ρίξει λίγο χοντρό χαλίκι μάλλον για την σκόνη και είχε και το πυροσβεστικό που έκανε βόλτα .

driblia


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από Georgedim Τετ 6 Ιουλ 2016 - 15:53

Scout έγραψε:Καλημέρα σε όλους, 

Καταρχήν σας ευχαριστώ ολους για την ανταπόκριση, φίλε ilektronikos, αυτή την εποχή θα είναι μία χαρά στον Αλμυροπόταμο, όσο πλησιάζει ο Αύγουστος δεν αξίζει,  δυστυχώς τα τελευταία χρόνια γεμίζει άναρχα (κατασκηνωτές χωρίς καμμια πρόβλεψη για υγιεινή, ολονύχτια τσιμπούσια κλπ).
Τον έχω στο πρόγραμμα για τριήμερα - πενθήμερα έως 15-20 Ιουλίου, απλά μετά δεν είναι ευχάριστα. Στα πολύ θετικά η απάνεμη αμμουδερή θαλλασα, τα κοντινά πολυμάρκετ και η δυνατότητα για να προμηθεύεσαι νερό. Στα αρνητικά  η συχνές βόλτες της Αστυνομίας τα δυο τελευταία χρόνια και η λόγω απόστασης αυξανόμενη προσέλευση.

Παύλο, ...επειδή σκέφτομαι αυτό το Σαββατοκύριακο να πάω προς Αλμυροπόταμο, ....υπάρχει κάποια "ελεύθερη" βρύση για ανεφοδιασμό της δεξαμενής του αυτοκινούμενου ....ή αναφέρεσαι στα εμφιαλωμένα ;
Georgedim
Georgedim
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από Scout Τετ 6 Ιουλ 2016 - 20:42

georgedim έγραψε:
Scout έγραψε:Καλημέρα σε όλους, 

Καταρχήν σας ευχαριστώ όλους για την ανταπόκριση, φίλε ilektronikos, αυτή την εποχή θα είναι μία χαρά στον Αλμυροπόταμο, όσο πλησιάζει ο Αύγουστος δεν αξίζει,  δυστυχώς τα τελευταία χρόνια γεμίζει άναρχα (κατασκηνωτές χωρίς καμμια πρόβλεψη για υγιεινή, ολονύχτια τσιμπούσια κλπ).
Τον έχω στο πρόγραμμα για τριήμερα - πενθήμερα έως 15-20 Ιουλίου, απλά μετά δεν είναι ευχάριστα. Στα πολύ θετικά η απάνεμη αμμουδερή θαλλασα, τα κοντινά πολυμάρκετ και η δυνατότητα για να προμηθεύεσαι νερό. Στα αρνητικά  η συχνές βόλτες της Αστυνομίας τα δυο τελευταία χρόνια και η λόγω απόστασης αυξανόμενη προσέλευση.

Παύλο, ...επειδή σκέφτομαι αυτό το Σαββατοκύριακο να πάω προς Αλμυροπόταμο, ....υπάρχει κάποια "ελεύθερη" βρύση για ανεφοδιασμό της δεξαμενής του αυτοκινούμενου ....ή αναφέρεσαι στα εμφιαλωμένα ;
Και βέβαια, υπάρχουν, δυο βάνες, σου έστειλα με pm το κινητό μου, κάλεσε με για λεπτομέρειες !
Scout
Scout


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από Georgedim Τετ 6 Ιουλ 2016 - 22:42

Παύλο σε ευχαριστώ !!!

Θα τα πούμε τηλεφωνικώς.
Georgedim
Georgedim
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από Batfalcon Τετ 6 Ιουλ 2016 - 23:11

Προσέξτε τα νταβάνια (αλογόμυγες). Είναι η εποχή τους και δεν αστειεύονται
Batfalcon
Batfalcon


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από Γιωργάκος Τετ 13 Ιουλ 2016 - 11:21


Για τους φίλους του ελεύθερου δείτε τι δημοσιεύτηκε στον [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] Άρθρο 31 παράγραφος 5 σελίδα 20.

Θέλει προσοχή μετά απο αυτό γιατί δεν ξέρουμε πως θα το ερμηνεύσει και τι θα εφαρμόζει η κάθε τοπική αρχή .
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από gsalonica Τετ 13 Ιουλ 2016 - 12:06

18. Απαγορεύεται η εγκατάσταση σκηνών, ρυμουλκούμενων, ημιρυμουλκούμενων και αυτοκινούμενων τροχόσπιτων σε αρχαιολογικούς χώρους, αιγιαλούς, παραλίες, παρυφές δημόσιων δασών και εν γένει κοι- νόχρηστους χώρους, καθώς και η φιλοξενία πέραν του ενός τροχόσπιτου από καταστηματάρχες ή ιδιώτες


Δυστυχώς θα πρέπει να παίζουμε το γνωστό παιχνίδι. ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ του τροχόσπιτου ή αυτοκινούμενου, απλώς έχω δικαίωμα να σταθμεύσω όπως όλα τα τροχοφόρα που πληρώνουν τέλη κυκλοφορίας. Βέβαια χωρίς τραπεζάκια, καρέκλες , τέντες κλπ.
gsalonica
gsalonica


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από Γιωργάκος Τετ 13 Ιουλ 2016 - 12:35


Γιώργο όπως έγραψα και ποιο πάνω δεν ξέρουμε με τι κριτήρια θα εφαρμόσει το νόμο η κάθε αρχή.

Εκεί που θα σταθμεύσεις δεν θα ανοίξεις παράθυρα ;
Μήπως αυτό θεωρηθεί εγκατάσταση ;
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από friar Τετ 13 Ιουλ 2016 - 12:36

Μία είναι η "κακιά" πινακίδα

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
friar
friar


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από Georgedim Τετ 13 Ιουλ 2016 - 15:43

" 18. Απαγορεύεται η εγκατάσταση σκηνών, ρυμουλκούμενων, ημιρυμουλκούμενων και αυτοκινούμενων τροχόσπιτων σε αρχαιολογικούς χώρους, αιγιαλούς, παραλίες, παρυφές δημόσιων δασών και εν γένει κοι- νόχρηστους χώρους, καθώς και η φιλοξενία πέραν του ενός τροχόσπιτου από καταστηματάρχες ή ιδιώτες..."


- Με βάσει το Ελληνικό λεξικό :
" Εγκατάσταση = μόνιμη ή μακρόχρονη διαμονή κάποιου, -ων, στο ίδιο μέρος, "
" Στάθμευση   = προσωρινή παραμονή σε κάποιο μέρος για ανάπαυση, αναψυχή, λόγους έκτακτης ανάγκης, προσωρινή διακοπή της πορείας ενός οχήματος "


- Με βάσει την  τρέχουσα "αλόγιστη" εισπρακτική τακτική :
ένας ακόμη τρόπος επιβολής προστίμων και αναζήτησης εσόδων.


....διαλέγετε και παίρνετε !!!


agr1 agr1 agr1
Georgedim
Georgedim
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από nikospav Τετ 13 Ιουλ 2016 - 16:52

Γεια σας ειμαι απο την Κυριακη Αρκιτσα εχει 7 αυτοκινουμενα κατω απο τα δενδρα μεχρι στιγμης κανενα προβλημα κοσμος λιγος εκτος απο την Κυριακη

nikospav


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από Maximos Τετ 13 Ιουλ 2016 - 16:55

Αυτή η διάταξη, δεν νομίζω ότι είναι καινούργια ...
Απλά, μας κάνει να υποψιαζόμαστε ... το γιατί επαναλαμβάνεται .
Αρκετές διατάξεις (από τις λεγόμενες "εισπρακτικές"), περιέχουν μια "ηθελημένη" (?) ευρύτητα ερμηνείας ...
Γιατί αυτή να αποτελεί εξαίρεση.
Έχω πάντως την εντύπωση, ότι αυτό έχει "ξεκαθαρίσει" ...
... άλλο το κάνω χρήση του οικίσκου (εγκατάσταση) ... με σκαλοπάτι, καρέκλες κλπ
... και άλλο το έχω σταθμεύσει, όπως ένα κλασσικό ΙΧ όχημα.

Βέβαια, η ύπαρξη πινακίδας, όπως αυτή που έβαλε ο Στάθης (friar) ... λέει πολλά ...
Ο χρόνος θα δείξει ...
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από kukosg Τετ 13 Ιουλ 2016 - 17:58

Maximos έγραψε:Αυτή η διάταξη, δεν νομίζω ότι είναι καινούργια ...
Απλά, μας κάνει να υποψιαζόμαστε ... το γιατί επαναλαμβάνεται .
Αρκετές διατάξεις (από τις λεγόμενες "εισπρακτικές"), περιέχουν μια "ηθελημένη" (?) ευρύτητα ερμηνείας ...
Γιατί αυτή να αποτελεί εξαίρεση.
Έχω πάντως την εντύπωση, ότι αυτό έχει "ξεκαθαρίσει" ...
... άλλο το κάνω χρήση του οικίσκου (εγκατάσταση) ... με σκαλοπάτι,  καρέκλες κλπ
... και άλλο το έχω σταθμεύσει, όπως ένα κλασσικό ΙΧ όχημα.

Βέβαια, η ύπαρξη πινακίδας, όπως αυτή που έβαλε ο Στάθης (friar) ... λέει πολλά ...
Ο χρόνος θα δείξει ...
Η ΕΛΑΤ παράλληλα με έναν αυτόνομο χρήστη (camperistas) έκαναν ενέργειες στην αστυνομία,και αυτή για πρώτη φορά,τις έλαβε υπ'οψιν και έστειλε εγκύκλιο σε όλα τα τμήματα,όπου διευκρίνιζε την διαφορά μεταξύ στάθμευσης και κατασκήνωσης-εγκατάστασης για τα αυτοκινούμενα.Αυτή λοιπόν η νέα τροποποίηση συνάδει με αυτή την εγκύκλιο.
Για τα τροχόσπιτα τώρα θα πρέπει κάποιος (ποόςWink να διευκρινίσει,ότι όταν το ρυμουλκούμενο είναι "κοτσαρισμένο" στο έλκον όχημα,και δεν έχει κάνει αυτά που όλοι πιά ξέρουμε,τότε και για αυτό ,ίσχύει σχετικά με την στάθμευση,ότι και για το αυτοκινούμενο.

kukosg


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από jimasimak Τετ 13 Ιουλ 2016 - 21:45

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
 η απαντηση της αστυνομιας σε ερωτημα μου μετα απο συμβαν (οχι δικο μου) στον καραθωνα πιστευω οτι ειναι καθαρη ιδιως στην τελευταια σελιδα
jimasimak
jimasimak


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από spyrosbhta Πεμ 14 Ιουλ 2016 - 0:05

Ας μη μιλήσουμε για ελεύθερο.... γατί θα βγοουν πολλές κακές κουβέντες...

Σε λίγο όχι εμάς αλλά ούτε τους άστεγους θα επιτρέπουν να κοιμηθούν έξω. Ή έχεις σπίτι ή απογορευται να υπάρχεις.

Δυστυχώς λόγω φόβου και ανασφάλειας (κυρίως προστίμων αλλά και ασφάλειας πλεόν) κι εγώ προς το παρόν μόνο σε οργανωμένα πάω...άλλα τίποτα δεν είναι σαν το ελεύθερο στη φύση πραγματικά! Δεν περιγράφεται το συναίσθημα. ..
spyrosbhta
spyrosbhta


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από triptec Πεμ 14 Ιουλ 2016 - 0:42

Για την βλαχιά θα συμφωνήσω και εγώ ότι είναι καταπληκτικό μέρος με παχιά σκιά, με προσεκτικούς κατασκηνωτές και φιλόξενο κόσμο. Επίσης ανάμεσα στη βλαχιά και την χιλιαδού βρίσκεται ο λιμιώνας με μεγάλη παραλία λίγο ίσκιο αλλά έχει τα κακά του τουρισμού, πάρα πολύ κόσμο και απρόσεκτο, 12χλμ μεγάλη ανηφόρα στην επιστροφή και μια φορά πέρυσι ήρθε το λιμενικό μόλις έστησα, ευτυχώς ούτε μας έδιωξε ούτε μας έγραψε, κατά τα άλλα είναι πανέμορφος και πήγαινα χρόνια πριν πάρω το τροχόσπιτο με σκηνή.

υ.γ. η φωτό στο avatar από τη βλαχιά είναι.
triptec
triptec


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από Γιωργάκος Πεμ 14 Ιουλ 2016 - 11:58


Δημήτρη "jimasimak" αυτό το έγγραφο που παρουσιάζεις με τίτλο :

«Παροχή διευκρινήσεων αναφορικά με τη στάθμευση αυτοκινούμενων τροχόσπιτων»
Έχει ημερομηνία 19/6/2016  αναφέρεται στον ΦΕΚ Β΄ 2112/29-09-2009 .

Εγώ δημοσίευσα στο φόρουμ για την ενημέρωσή μας την τροποποίηση που έχει δημοσιευτεί στον  
ΦΕΚ  Α΄ 125/07.07.2016 .

kukosg έγραψε:
Για τα τροχόσπιτα τώρα θα πρέπει κάποιος (ποόςWink να διευκρινίσει,ότι όταν το ρυμουλκούμενο είναι "κοτσαρισμένο" στο έλκον όχημα,και δεν έχει κάνει αυτά που όλοι πιά ξέρουμε,τότε και για αυτό ,ίσχύει σχετικά με την στάθμευση,ότι και για το αυτοκινούμενο.

Γιώργο μου έχεις δίκιο «άντε τώρα εσύ»  να εξηγήσεις σε αυτόν που ήρθε αποφασισμένος για να γράψει τι ισχύει .

Ή θα πληρώσεις το πρόστιμο ή θα τρέχεις στο πταισματοδικείο για να αντικρούσεις τους ισχυρισμούς του αστυνομικού και……….. στο τέλος θα πληρώσεις το πρόστιμο .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Πέρα απο το τροποποιητικό ΦΕΚ για τους λάτρεις του ελεύθερου υπάρχει αυτός ο χρήσιμος [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από kukosg Πεμ 14 Ιουλ 2016 - 17:25

Ο αυτοκινούμενος θα δείξει στο όργανο την εγκύκλιο που "ποστάρισε" ο Δημήτρης,(την έχουμε τυπωμένη όλοι,από την ΕΛΑΤ) και δεν χρειάζεται να εξηγήσει τίποτα.
Αυτό που είπα με την καταχωρησή μου είναι ότι αντίστοιχη κίνηση,θα είχε γίνει,αν υπήρχε λέσχη τροχοσπίτων.

kukosg


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από traveller Πεμ 14 Ιουλ 2016 - 18:15

kukosg έγραψε:Ο αυτοκινούμενος θα δείξει στο όργανο την εγκύκλιο που "ποστάρισε" ο Δημήτρης,(την έχουμε τυπωμένη όλοι,από την ΕΛΑΤ) και δεν χρειάζεται να εξηγήσει τίποτα.
Αυτό που είπα με την καταχωρησή μου είναι ότι αντίστοιχη κίνηση,θα είχε γίνει,αν υπήρχε λέσχη τροχοσπίτων.


........... Το 1983 που πρωτοασχοληθκα με το τροχοσπιτο Γιωργο μου..... υπηρχε ο
πα.φυ σ.ι.τ (πανελληνιος φυσιολατρικος συλλογος ιδιοκτητων τροχοσπιτων) η ζωη της υπαιθρου ,του οποιου μελη σημερα ειναι και στο forum μας ..
Ομως πλεον ειναι ανενεργος
... sleep
Αν ειχαμε καποιον να τρεχει σε υπουργεια και ε.ο.τ ............... anry1 ισως πετυχαιναμε κι'εμεις κατι ...
traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ας μιλήσουμε για ελεύθερο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ας μιλήσουμε για ελεύθερο...

Δημοσίευση από kukosg Πεμ 14 Ιουλ 2016 - 18:19

Απλές επιστολές έστειλαν.Και πήραν και τηλέφωνα.

kukosg


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης