www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Καρπενησι Παρισι 2016

+12
kukosg
friar
traveller
gsalonica
mediterraneo
pilot
nikospav
caminador
Maximos
Georgedim
Γιωργάκος
jimasimak
16 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από Georgedim Τρι 24 Μάης 2016 - 16:02

Νίκο οργανωμένα camper stops, χρησιμοποιήσατε καθόλου στο ταξίδι σας ;

Επίσης αν μπορείς να μας δώσεις πληροφορίες σχετικά με την αποδοχή ή οχι, χρεωστικών ή πιστωτικών καρτών Ελληνικών τραπεζών, στο εξωτερικό.

Καλή συνέχεια και καλή επιστροφή !!!
Georgedim
Georgedim
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από nikospav Τρι 24 Μάης 2016 - 21:08

Γιωργο δεν χρησιμοποιησα  campes stop οπου μπορουσα να μεινω με ασφαλεια και χωρις να πληρωσω το εκανα και αναφερω τα σημεια .Στο Παρισι εμεινα με πληρωμη στο parking Wurtz με 133€ για 6 εικοσιτετραωρα χωρις παροχες.Εχω πανελ για ρευμα νερο 200 λ με λιγη προσοχη περασαν οι μερες ομως βολευε γιατι ηταν κεντρικα σχετικα και ολα τα αξιοθεατα τα πηγα με τα ποδια δεν μπηκα σε μεσα μαζικης μεταφορας γιατι ηθελα να βλεπω οσα πιο πολλα πραγματα απο την καθημερινοτητα του Παρισιου μπορουσα .Το δρομολογιο για την Μοματρη ηταν το μεγαλυτερο αλλα το απολαυσα.Καρτες οχι μονο δεχονται αλλα τις επιζητουν κιολας ιδιως στα Mc Donalts οταν με βλεπαν με κερματα τους φαινοταν περιεργο.Εκει παραγγελνεις και πληρωνεις με καρτα απο ειδικους πινακες παραγγελιων εγω ημουν η εξαιρεση που πηγαινα στο ταμειο.Επισης στα διοδια μια φορα που μπηκα και βγηκα San Remo δεν υπηρχε ανθρωπος εκει πληρωσα μονο με καρτα επισης σε πολλα πρατηρια καυσιμων Ιταλια Γαλλια ειναι χωρις ανθρωπους με καρτα

nikospav


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από Georgedim Τρι 24 Μάης 2016 - 22:45

Νίκο, thk !!!

Πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες (...από α' χέρι Very Happy )  για τις κάρτες.
Georgedim
Georgedim
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από nikospav Τετ 25 Μάης 2016 - 8:33

Γεια σας,  απο χθες ειμαι Τεργεστη. Aρχικα παρκαρα στην εισοδο της πολης απεναντι απο το Πανεπιστημιο free. Το βραδυ μετα τις 20.00, τα παρκιν στην παραλια ειναι free αλλα δυσκολα να βρεθει θεση λογω μηκους οχηματος αυτο εγινε στις 2300. Στις 10.00 θα παρακολουθησω λιγο Θεια Λειτουργια στον Αγιο Νικολαο επι της παραλιας και στη συνεχεια φευγω για Ζανταρ. Ο Αγιος Νικολαος ειναι της Ελληνικης Κοινοτητας και η Λειτουργια γινεται στην Ελληνικη. Η Τεργεστη ομορφη πολη απο οσα ειδα χθες και ευκολη στο περπατημα. Επανερχομαι στα διαδικαστικα .Η καρτα ειναι πιο απαραιτητη απο το Διαβατηριο την δεχονται για να μην πω την απαιτουν παντου ακομα και για χρεωση καφε και αποφευγεις κυριως τις μετατροπες. Στην Βοσνια,  Κροατια,  δενδεχονται €,  δεχονται ομως καρτα. Αντιθετα,  FΥROM,  Αλβανια, δεχονται  €,  δινουν ομως ρεστα στα δικα τους,  εκτος αν το ζητησεις πριν πληρωσεις οποτε δινουν €. Τωρα για κατι αναμνηστικα κυριως στη Γαλλια την πατησα, γιατι τα πηρα εξω απο τον πυργο την πρωτη μερα για να μηντα ξεχασω,  5 € το μαγνητακι και 15 € το μπλουζακι,  ενω αλλου στη συνεχεια,  τα πηρα 1.80 το μαγνητακι και 10 € ηθελε ο ινδος για το μπλουζακι, αλλα με παζαρι 8 €. 'Ολοι πονταρουν στη βιασυνη μας. Πετρελαιο,  Βοσνια 0.85 € , Μαυροβουνιο 0.90 €,  Σλοβενια 1.05 €, Γαλλια στα self service 1.08 €,   Ιταλια,  Αλβανια 1.20 € εως 1.30 €, στην  Κροατια 1.10 €. Νερο,  απο πρατηρια απο καφε,  σε χωρια και απο βρυσες στο δρομο. Ειπαμε κινηθηκα ενδοχωρα. Καλημερα σε ολους.

nikospav


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από Maximos Τετ 25 Μάης 2016 - 10:34

Κατατοπιστικός, ενημερωτικός και χρηστικός Νίκο ... cheers
Καλή συνέχεια και καλή επιστροφή στα Πάτρια εδάφη.

Σ' ευχαριστούμε πολύ ...
... και για τον χρόνο που μας αφιέρωσες, καθώς και για τις πληροφορίες σου.
hi
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από nikospav Τετ 25 Μάης 2016 - 12:20

Nα ειστε ολοι καλα που με κρατατε παρεα

nikospav


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από Νικόλας Μητσόπουλος Τετ 25 Μάης 2016 - 15:08

'Αψογος ο συνονόματος!!! 
και κατατοπιστικός! 
Αλήθεια πως σου φάνηκε η μοναξιά- στο ταξίδι εννοώ- βαριά κάποιες φορές;
Να περνάς καλά!
Νικόλας Μητσόπουλος
Νικόλας Μητσόπουλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από nikospav Τετ 25 Μάης 2016 - 17:06

Νικολα ολα καλα ξερεις η φρντιδα και οι απαιτησεις του ταξιδιου σε κρατανε σε εγρηγορση στην ουσια η ευχαριστηση θα ερθει οταν επιστρεψω κανονικα και βαλω το αυτοκινητο στο parkin αλλωστε το skype μου δινει τη δυνατοτητα  καλης επικοινωνιας με ολους.Νικολα καλα να περνας.

nikospav


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από traveller Τετ 25 Μάης 2016 - 17:54

Νικο ............ το ταξιδι σου μου αρεσε .. par

Ακομα περισσοτερο μου αρεσε η συναλλαγη με τις καρτες ...
Αυτο ειναι ενθαρρυντικο γα εναν που θελει να ταξιδεψει εκτος συνορων ..
Καλη επιστροφη στην πατριδα ...

........................... Σ'ευχαριστουμε .. merci
traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από nikospav Τετ 25 Μάης 2016 - 20:29

Η καρτα ειναι απαραιτητη και βοηθαει πολυ ομως οτι ηλεκτρονικο ειναι και ευαλωτο. Εγω μαζι μου πηρα και μετρητα αλλα τα εδινα οπου ηταν μικροσυναλλαγες, ομως οταν εφυγα απο Mostar ειπα να δωσω οτι Βοσνιακο ειχα, τα εβαλα πετρελαιο και στη συνεχεια ειπα στον υπαλληλο να συνεχισει και να πληρωσω με καρτα. Όμως το μηχανημα του δεν την δεχτηκε και στις δυο προσπαθειες, ειχα και αλλης τραπεζας, δεν την εδωσα και επελεξα να πληρωσω μετρητα. Όμως προεκυπταν ρεστα, τα οποια θα μου εδινε σε Βοσνιακα που ηδη ειχα ξεφορτωθει. Αναγκαστικα, πηρα κατι μικοπραγματα να καλυψω τα ρεστα εκει εγινε ενα ψηλοριξημο ολα ειναι στο παιχνιδι. Τα ταξιδια πολλων ημερων και πολλων χωρων οσο και να τα οργανωσει κανεις, νομιζει οτι τα οργανωσε, απροβλπτοι παραγοντες τα ανατρεπουν. Πχ ειδα οτι απο προχθες στη Γαλλια δινονται καυσιμα με κουπονι, 20 τη μερα λογω απεργιων στα διυληστηρια. Δεν ξερω αν δεν εφαρμοζεται για τους ξενους, διαφορετικα θα ηθελα πεντε μερες να περασω τα συνορα, εφτασα Ζαντάρ, τα λεμε αυριο ... γεια σας.

nikospav


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από vzol48 Τετ 25 Μάης 2016 - 21:40

Μπραβο παληκαρι...πολυ χρησιμες οι πληροφοριες σου...
Μαλλον τον ερχομενο Αυγουστο θα κανω την ιδια διαδρομη...(Δαλματικες ακτες) μεχρι καπου...στη νοτιοκεντρικη Γαλλια 
Καλη και ασφαλη συνεχεια.  hi8
vzol48
vzol48


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από friar Πεμ 26 Μάης 2016 - 5:04

nikospav έγραψε:και νασ πληρωσω με καρτα ομως το μηχνημα του δεν την δεχτηκε και στις δυο προσπαθεις 
Καλό αλλά παλιό το κόλπο ειδικά κοντά σε σύνορα, εκεί μέχρι να την δεχθεί.
Χαμογελάς ειρωνικά πιάνεις καρέκλα ανάβεις τσιγάρο και του λες "λεφτά γιόκ, κάρτα μόνο"
friar
friar


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από nikospav Πεμ 26 Μάης 2016 - 6:01

Μαξιμε καλημερα, σε παρακαλω κανε τη διορθωση στο ορθο, εφτασα Ζανταρ και οχι Κοτορ _την ωρα που εγραφα δεχτηκα κληση στο skype και στη βιασυνη μου να μην χασω το κειμενο και εχοντας στο μυαλο μου τον επομενο σταθμο εγραψα Κοτορ_ Φθανοντας λοιπον στο Ζανταρ, παρκαρα για λιγο στο παρκιν του INTERSPAR, για καφε και ιντερνρτ μεχρι να παει η ωρα 2000, οποτε το παρκιν στο λιμανι ειναι free. Στη συνεχεια, εκανα τη βολτα στην περικλειστη απο το καστρο παλια πολη και μετα ακουσα το μουσικο οργανο στην παραλια ... και υστερα υπνο. Σημερα φευγω για Κοτορ, μεσω Ντουμπροβνικ, με δρομο με διοδια, γιατι τον εκτος διοδιων τον εκανα το 2013 ... γεια σας ... τα λεμε απο το Κοτορ.

nikospav


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από Maximos Πεμ 26 Μάης 2016 - 10:56

Καλημέρα Νίκο,
Έκανα την διόρθωση, μην σε προβληματίζουν αυτά, αυτά είναι εύκολα.
Γενικά, διορθώνω στο κείμενο σου, όταν λείπουν κάποια γράμματα, μην αγχώνεσαι λοιπόν.
Αυτό που μετράει, είναι η περιγραφή σου και οι πληροφορίες που αναφέρεις, αυτά είναι τα σημαντικά.
Πολλές ευχαριστίες και πάλι

Καλή συνέχεια και καλή επάνοδο  
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από nikospav Παρ 27 Μάης 2016 - 9:06

Μαξιμε καλημερα ευχαριστω για την βοηθεια. Ο χρονος παραμονης στο ιντρερνετ ειναι περιορισμενος, γιατι το χρησιμοποιω για μεσω επικοινωνιας μεσω skype, οποτε οποιος με βλεπει μεσα με καλει, χωρις να υποπτευεται οτι εγω μπορει να γραφω. Οποτε αναγραμματισμοι κλπ ειναι μεσα στο προγραμμα. Το skype για επικοινωνια με εσωσε, επισης στο τηλεφωνο, συμφερει να σε καλουν. Ο καλων χρεωνεται σαν να σε καλει στην Ελλαδα και εγω περιπου το ενα τριτο, απο οτι αν καλουσα εγω στην Ελλαδα. Στη ζωνη ενα, οι χρεωσεις ειναι μηδαμινες, στις αλλες ζωνες απαγορευτικες. Πχ αν δεχτω κληση στην Αλβανια, θα χρεωθω 2.40€ το λεπτο. Τωρα για το Κοτορ, ολα καλα. Παρκαρα στο παρκιν οπως ερχομουνα δεξια, πριν απο το ποταμι οπου αρχιζει το καστρο. Αυτη τη φορα ομως, υπηρχε υπαλληλος και απο χθες το απογευμα μεχρι στις 14:00 σημερα, η χρεωση ειναι 20€ χωρις παροχες. Όμως δεν υπαρχει πουθενα ελευθερος χωρος, εκτος αν μιλαμε για χωραφια εκτος πολεως. Στο Ντουμπροβνικ περασα με σκοπο να παρκαρω με πληρωμη για 2_3 ωρες να εβλεπα το καστρο. Έχω παει και το 2013, ομως εφαγα δυο ωρες ψαχνοντας, χωρις αποτελεσμα και εφυγα. Ότι φωτο εβγαλα, τις πηρα μεσα απο το αυτοκινητο, περιμετρικα του καστρου. Πολυς κοσμος, πολλα αυτοκινητα, ισως να εκανα κατι, αν ημουν εκει ξημερωματα. Στο Κοτορ πολυς ο κοσμος, δυο κρουζεροπλοια κλπ. Έκανα τις βολτες μου και πρωι πρωι ανεβηκα τα 1350 περιπου σκαλοπατια, εκτος καστρου, οπου υπαρχει παλαια εκκλησια. Μετα το μεσημερι φευγω για Αλβανια . Γεια σας ...

nikospav


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από Νικόλας Μητσόπουλος Παρ 27 Μάης 2016 - 22:16

Ρε θηρίο, ανεβηκες όλα αυτά τα σκαλοπάτια!!!
* "η χρέωση είναι 20€!!!" εννοείς στην αλάνα που συναντηθήκαμε; 
Νικόλας Μητσόπουλος
Νικόλας Μητσόπουλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από nikospav Σαβ 28 Μάης 2016 - 7:32

Νικολα καλημερα καλα να περνας. Η αλανα αξιοποιηθηκε, με μπαρες και ανθρωπο στο φυλακιο. Κατα τα αλλα ο χωρος ιδιος, χαλικοστρωμενος αλλα 20€, αφου δεν υπαρχει πουθενα χωρος για ελευθερο παρκιν ... και να φαντασθεις, πηγαινα χαρουμενος για παρκαρισμα, υστερα απο την μεσημεριανη ταλαιπωρια στο Ντουπροβνικ. Τα σκαλοπατια τα ανεβηκα πρωι πρωι, ισως ημουν ο πρωτος, γιατι στο κατεβασμα, εβλεπα αλλους να ανεβαινουν. Στο Κοτορ ειχα σκοπο να μεινω δυο μερες αλλα 40 € για 48 ωρες ηταν πολλα, οποτε εφυγα για   Τιρανα. Παρκιν 5€ το 24 ωρο, με φυλαξη απο .. σεκιουριτα, ενστολο παρακαλω, τις νυχτερινες ωρες. Εδω εχει διημερο αραλικι, διπλα υπαρχει λιμνη και στη συνεχεια μεγαλο παρκο, καφετεριες κλπ οι οποιες ανοιγουν απο τις 06:00. Ιντερνετ free, καφες και μπουκαλακι νερο, κατω απο ενα ευρω και εξω γινεται παζαρι, απο περιπατητες, αθλητες, επιδοξους γαμπρους κλπ. Οπως ερχομουνα απο Κοτορ για Αλβανικα συνορα, 500 μ πριν τον ελεγχο, ειδα δυο ανθρωπους με ποδηλατα, να πηγαινουν προς τα εκει. Τους προσπερασα και ενω περιμενα στον ελεγχο, πλησιαζει ο ενας, αρχισε να βρονταει στο τροχοσπιτο, φωναζοντας ... Ζητω Ελλαδα. Τον ρωταω τι εγινε και μου λεει ... εγω ηρθα Ελλαδα και εμεινα εικοσι χρονια, χαιρομαι, οταν βλεπω Ελληνες. Τωρα, καθε μερα, περνωντας τα συνορα, παω Μαυροβουνιο για δουλεια, με 15€ τη μερα. Με καλεσε να παω σπιτι του, τον ευχαριστησα, του εδωσα μια coca cola και συνεχισε να μιλαει για την Ελλαδα στους υπαλληλους εκει, μεχρι να περασω. Υπαρχουν και ανθρωποι, που αναγνωριζουν τι τους προσφερε η Ελλαδα, οπως στο Παρισι, ζητησα απο δυο νεους να μου βγαλουν μια φωτογραφια, με ρωτησαν απο που ειμαι και οταν ειπα απο Ελλαδα, μου ειπαν οτι ηταν Συριοι και ειχαν περασει απο Ελλαδα. Υπαρχουν και τετοιες στιγμες. Αυριο εχει Αργυροκαστρο ... Καλημερα σε ολους ... Γεια σας.

nikospav


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από Νικόλας Μητσόπουλος Δευ 30 Μάης 2016 - 10:08

καλημέρα από Burgas!
Το παρατήρησα και εγώ ότι σχεδόν όλοι όσοι έχουν δουλέψει Ελλάδα είναι περήφανοι γι αυτό και έχουν και μια καλή κουβέντα να πουν!
Αυτό και στις 3 χώρες Σερβία, Βουλγαρία, Ρουμανία και φυσικά πέρυσι στην Αλβανία!

Καλό δρόμο, να περνάς καλά!!!
Νικόλας Μητσόπουλος
Νικόλας Μητσόπουλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από caminador Δευ 30 Μάης 2016 - 17:37

Πράγματι έτσι αντιδρά ο κόσμος, και ιδιαίτερα θερμοί όσοι έχουν εργαστεί στην Ελλάδα. Η αντίδραση των Ελλήνων της Βουλγαρίας και Ρουμανίας είναι ενθουσιώδης, των αρχών γενικά είναι διαφορετική.
caminador
caminador


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καρπενησι Παρισι 2016 - Σελίδα 3 Empty Απ: Καρπενησι Παρισι 2016

Δημοσίευση από Νικόλας Μητσόπουλος Δευ 30 Μάης 2016 - 20:35

Ουτε με τις " αρχές " δέν  είχα  πρόβλημα στα Τελευταία ταξίδια!
Εχουν αλλάξει πολλά απο τότε  που έγιναν δημοκρατίες καί πολύ περισσότερο τώρα με τήν ΕΟΚ...
Νικόλας Μητσόπουλος
Νικόλας Μητσόπουλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης