www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Κάποιο αστείο γεγονός που σας συνέβη σε camping

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

 Κάποιο αστείο γεγονός  που σας συνέβη σε camping   Empty Κάποιο αστείο γεγονός που σας συνέβη σε camping

Δημοσίευση από PROGENKA Κυρ 16 Οκτ 2011 - 9:18

Smile
ΠΟΡΤΟ ΓΕΡΜΕΝΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΕΓΩ 23 Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΟΡΟ 60ΜΕΡΩΝ (Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ) ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΣΗΜΕΡΑ 28 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΟΥ ΚΑΜΠΙΝΓΚ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΚΕΙ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΜΑΛΟΝ ΚΑΤΙ ΚΥΡΙΕΣ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΤΟ ΜΟΡΟ ΣΤΗΘΗΚΑΜΕ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΚΑΙ ΓΑΛΑ ΕΦΑΓΕ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΡΙΞΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΓΩ ΠΛΗΡΩΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΕΝΟΣ ΜΕ ΦΩΤΑ ΥΠΟΣΤΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΑΡΕΤΙΤΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΑΡΧΙΣΕ ΤΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΡΩΕΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΕΛΕΝΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΜΙΚΡΑ ΦΙΔΙΑ ΚΟΚΑΛΟ ΕΓΩ ΤΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΒΡΑΔΥ 11 Η ΩΡΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΑΚΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΠΑΣΕ ΜΙΑ ΣΚΕΛΙΔΑ ΣΚΟΡΔΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΕ ΤΙΠΟΤΑ Η ΓΥΝΕΚΑ ΜΟΥ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΜΑΖΙ 4-5 ΚΕΦΑΛΙΑ ΣΚΟΡΔΑ ΚΡΕΜΥΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΟΙΑΥΤΑ. ΟΤΑΝ ΗΣΥΧΑΣΑΝ ΟΛΟΙ ΠΛΑΚΟΝΟΜΑΙ ΕΛΙΩΝΑ ΜΙΑ ΣΚΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΤΑΓΑ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΤΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΑ ΚΑΙ ΤΑ 5 ΣΚΟΡΔΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΡΕΜΥΔΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΡΩΔΙΑ (ΒΡΩΜΑ) ΠΟΥ ΕΒΓΑΖΑΝ ΟΙ ΛΙΩΜΕΝΕΣ ΣΚΕΛΙΔΕΣ ΣΚΟΡΔΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΡΕΜΥΔΙΑ. ΔΕΝ ΕΦΤΕΓΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΛΥΞΕΡΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΟΥ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΤΟ ΦΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ ΟΛΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΝΑΜΕ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΨΗΣΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΝΩ ΚΑΜΠΙΝΓΚ ΑΠΟ 16 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ 53 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΩ.SmileSmileSmileSmile



Έχει επεξεργασθεί από τον/την PROGENKA στις Κυρ 16 Οκτ 2011 - 9:30, 1 φορά
PROGENKA
PROGENKA


http://WWW.EVGENIOU.GR

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Κάποιο αστείο γεγονός  που σας συνέβη σε camping   Empty Απ: Κάποιο αστείο γεγονός που σας συνέβη σε camping

Δημοσίευση από diamantino Κυρ 16 Οκτ 2011 - 11:53

..........Αγαπα τον φιλο σου με τα ελατωματα του !!!!...........
Αυτο το ρητο το εχει η παρεα κατα νου,γιαυτο και ο καθενας συνεισφερει αυτο που μπορει στην καθημερινη διαβιωση.Ετσι και καποιοι εχουν αναλαβει....εργολαβικα το ψησιμο στα καρβουνα.Καποιος...ατακτος που δεν ειχε ξαναασχολειθει με το αντικειμενο,επεμενε να δοκιμασει τις ικανοτητες του στο ψησιμο ψαριων!!!!!
Τα ατιμα τα ψαρια ομως αμα δεν το κατεχεις,
εχουν το ελατωμα να κολανε πανω στη σχαρα
και να διαλυονται !!!!
Αποτελεσμα.......
Να φαει οτι απομεινε απο τα καμενα ψαρια,
με πηρουνακι πανω απο τη....σχαρα
πανω στο τραπεζι !!!!!
diamantino
diamantino


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Κάποιο αστείο γεγονός  που σας συνέβη σε camping   Empty Απ: Κάποιο αστείο γεγονός που σας συνέβη σε camping

Δημοσίευση από Aigagros Κυρ 16 Οκτ 2011 - 11:57

Τουλάχιστον ήταν αρκετά για ένα ...ούζο; Very Happy
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Κάποιο αστείο γεγονός  που σας συνέβη σε camping   Empty Απ: Κάποιο αστείο γεγονός που σας συνέβη σε camping

Δημοσίευση από Γιωργάκος Κυρ 16 Οκτ 2011 - 12:25

Τι με νοιάζει εμένα ; αλλά για τα κρεατικά δεν θέλω κουταμάρες εντάξει...
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Κάποιο αστείο γεγονός  που σας συνέβη σε camping   Empty Απ: Κάποιο αστείο γεγονός που σας συνέβη σε camping

Δημοσίευση από PROGENKA Κυρ 16 Οκτ 2011 - 13:04

τοχω ξαναγραψει και αλλου αλλα οταν το θυμαμαστε παντα γελαμε για ολα φταιει η κουρασει ΜΕΤΑ ΑΠΟ 35 ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΚΡΑΤΑ ΒΙΙΤΣ ΕΠΙ ΙΔΙΟΚΤΙΤΗ ΛΕΩΝΙΔΑ (ΣΤΗΝ ΠΟΡΟΒΙΤΣΑ) ΤΟΤΕ ΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ. ΦΟΡΤΙΓΑΚΙ ΕΓΩ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΜΕΣΑ ΟΜΟΡΦΑ ΦΤΙΑΦΓΕΝΟ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ (ΓΙΟΣ)ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΛΑΤΡΗΣ ΤΟΥ ΚΑΜΠΙΝΓΚ. ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΤΩΡΑ (ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ)ΤΟΤΕ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΤΑ ΜΗΚΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΤΗΓΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΥΚΕΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑΑΑΑΑ ΑΣΕ.ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΒΑΖΩ ΦΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 1 ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΒΑΖΕΙ ΔΡΟΣΟΥΛΑ ΚΑΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΜΟΛΙΣ ΓΛΑΡΟΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΧΡΑΤΣ ΧΡΟΥΤΣ ΑΠΟ ΕΞΩ ΜΠΑ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΒΓΕΝΩ ΕΞΩ ΜΠΑ ΚΡΥΦΤΗΚΕ Ο ΚΛΕΦΤΗΣ ΞΑΝΑ ΜΕΣΑ ΕΓΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΓΑΡΙΔΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΒΓΕΝΩ ΠΑΩ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΞΗΓΩ. ΜΠΑΝΙΣΤΗΡΤΖΗΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΣΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΣΤΟ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΟΙΤΑΓΑΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΦΥΓΑ . ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΦΟΡΤΙΓΑΚΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΠΟΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΑΣ ΞΥΠΝΟΥΝ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΝΙΣΤΗΡΤΖΗ. ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΟ ΑΛΟΥΜΙΝΟΧΑΡΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΦΙΔΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΜΑΖΕΨΑ ΕΙΧΕ ΦΡΑΚΑΡΕΙ ΣΤΟ ΕΛΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΥΣΑΓΕ ΧΡΑΤΣ ΧΡΟΥΤΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΙΤΑΓΑΜΕ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΝΙΣΤΗΡΤΖΗ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΗΡΑ ΒΑΣΗ ΜΕ ΚΟΥΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΔΑΚΙ. Smile Laughing Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PROGENKA στις Κυρ 16 Οκτ 2011 - 13:17, 1 φορά
PROGENKA
PROGENKA


http://WWW.EVGENIOU.GR

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Κάποιο αστείο γεγονός  που σας συνέβη σε camping   Empty Απ: Κάποιο αστείο γεγονός που σας συνέβη σε camping

Δημοσίευση από Γιωργάκος Δευ 17 Οκτ 2011 - 14:02

Πολλές φορές κάποια πράγματα μπορεί να σε τρελάνουν και κάνεις τα καλύτερα σενάρια για κινηματογραφική ταινία μέχρι να ανακαλύψεις τι ήταν .
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Κάποιο αστείο γεγονός  που σας συνέβη σε camping   Empty Απ: Κάποιο αστείο γεγονός που σας συνέβη σε camping

Δημοσίευση από PROGENKA Δευ 17 Οκτ 2011 - 21:16

Γιωργάκος έγραψε:Πολλές φορές κάποια πράγματα μπορεί να σε τρελάνουν και κάνεις τα καλύτερα σενάρια για κινηματογραφική ταινία μέχρι να ανακαλύψεις τι ήταν .

και να σκεφτης οτι κοιταγαμε την πλευρα που ηταν το αλουμινοχαρτο και δεν το πηρεμε χαμπαρι αφου ειχαν ξυπνησει και τα παιδια του σπυρου ειχε και καποια φασαρια οποιος και να ηταν θα ειχε φυγει αλλα το αγχος μας δεν μας αφηνε να σκεφτουμε
PROGENKA
PROGENKA


http://WWW.EVGENIOU.GR

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Κάποιο αστείο γεγονός  που σας συνέβη σε camping   Empty Απ: Κάποιο αστείο γεγονός που σας συνέβη σε camping

Δημοσίευση από PROGENKA Δευ 17 Οκτ 2011 - 21:19

diamantino έγραψε:..........Αγαπα τον φιλο σου με τα ελατωματα του !!!!...........
Αυτο το ρητο το εχει η παρεα κατα νου,γιαυτο και ο καθενας συνεισφερει αυτο που μπορει στην καθημερινη διαβιωση.Ετσι και καποιοι εχουν αναλαβει....εργολαβικα το ψησιμο στα καρβουνα.Καποιος...ατακτος που δεν ειχε ξαναασχολειθει με το αντικειμενο,επεμενε να δοκιμασει τις ικανοτητες του στο ψησιμο ψαριων!!!!!
Τα ατιμα τα ψαρια ομως αμα δεν το κατεχεις,
εχουν το ελατωμα να κολανε πανω στη σχαρα
και να διαλυονται !!!!
Αποτελεσμα.......
Να φαει οτι απομεινε απο τα καμενα ψαρια,
με πηρουνακι πανω απο τη....σχαρα
πανω στο τραπεζι !!!!!

εγω εχω προβλημαμε τα μπιφτεκια οταν τα βαλω στην ψησταρια παντα βγαζω ψημενω κιμα
PROGENKA
PROGENKA


http://WWW.EVGENIOU.GR

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Κάποιο αστείο γεγονός  που σας συνέβη σε camping   Empty Απ: Κάποιο αστείο γεγονός που σας συνέβη σε camping

Δημοσίευση από diamantino Δευ 17 Οκτ 2011 - 23:44

....εγω εχω προβλημαμε τα μπιφτεκια οταν τα βαλω στην ψησταρια παντα βγαζω ψημενω κιμα....

...στη στυλιδα....παραδιδονται ( αμισθι ) μαθηματα !!!
Razz Razz Razz Razz

diamantino
diamantino


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης