www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Πρωτοφανής απόφαση του δικαστηρίου της Χάγης. Νομιμοποίησε το Κόμμα των Παιδόφιλων της Ολλανδίας.......

+7
kapros
sudwind
Maximos
antreas hobby
diamantino
Γιωργάκος
Aigagros
11 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Πρωτοφανής απόφαση του δικαστηρίου της Χάγης. Νομιμοποίησε το Κόμμα των Παιδόφιλων της Ολλανδίας....... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτοφανής απόφαση του δικαστηρίου της Χάγης. Νομιμοποίησε το Κόμμα των Παιδόφιλων της Ολλανδίας.......

Δημοσίευση από athanase Τετ 23 Μάης 2012 - 13:53

Cissy 242 έγραψε:
Γιωργάκος έγραψε:Σεβαστές οι απόψεις σας , αλλά να μην συνεχίσουμε όμως πάνω στο θέμα αυτό για ευνόητους λόγους , άλλωστε είναι εκτός θεματολογίας του φόρουμ μας .

Very Happy Very Happy
Σωστά, αλλά να το κάνουμε εγκαίρως, πριν συρθεί το θέμα για μέρες και ακουστούν τα μύρια όσα και βγάλει ο κάθε πικραμένος (με μικρό π, μη θίξουμε τον καινούργιο Πρωθυπουργό) τα σώτερά του.
Και πάλι respect Very Happy Very Happy
C

Συμφωνώ και εγώ απόλυτα. Μερικές φορές νοιώθω να γίνομαι γραφικός όταν επιμένω ότι το φόρουμ μας είμαι ταξιδιάρικη παρέα με τόσα πολλά και ευχάριστα θέματα οπότε τα ... άσχετα πολλάκις περισσεύουν....
athanase
athanase


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτοφανής απόφαση του δικαστηρίου της Χάγης. Νομιμοποίησε το Κόμμα των Παιδόφιλων της Ολλανδίας....... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτοφανής απόφαση του δικαστηρίου της Χάγης. Νομιμοποίησε το Κόμμα των Παιδόφιλων της Ολλανδίας.......

Δημοσίευση από ???????? Τετ 23 Μάης 2012 - 14:21

athanase έγραψε:
Cissy 242 έγραψε:
Γιωργάκος έγραψε:Σεβαστές οι απόψεις σας , αλλά να μην συνεχίσουμε όμως πάνω στο θέμα αυτό για ευνόητους λόγους , άλλωστε είναι εκτός θεματολογίας του φόρουμ μας .

Very Happy Very Happy
Σωστά, αλλά να το κάνουμε εγκαίρως, πριν συρθεί το θέμα για μέρες και ακουστούν τα μύρια όσα και βγάλει ο κάθε πικραμένος (με μικρό π, μη θίξουμε τον καινούργιο Πρωθυπουργό) τα σώτερά του.
Και πάλι respect Very Happy Very Happy
C

Συμφωνώ και εγώ απόλυτα. Μερικές φορές νοιώθω να γίνομαι γραφικός όταν επιμένω ότι το φόρουμ μας είμαι ταξιδιάρικη παρέα με τόσα πολλά και ευχάριστα θέματα οπότε τα ... άσχετα πολλάκις περισσεύουν....


Καλημέρα Θανάση και συγνώμη που επεμβαίνω σε αυτό που έγραψες αλλά πρέπει να πω κάτι αντικειμενικό. Για να λέμε τα πράγματα σωστά και αν θέλουμε να είμαστε ορθολογιστές θα πρέπει πρώτα να σκεφτόμαστε κάποια πράγματα. Γιατί έχω ακούσει κάποια μέλη τα οποία συχνά πυκνά μιλάνε για κάποια άσχετα θέματα τα οποία αναλύονται μέσα στο Φόρουμ μας αλλά παρόλα αυτά συμμετέχουν στη δημόσια συζήτηση και πολλές φορές κάνουν καυστικά σχόλια και κατόπιν αυτού λένε πώς το φόρουμ θα πρέπει να παραμείνει καθαρά στα θέματα του Κάμπινγκ. Αυτό όπως γνωρίζεις και εσύ και ο καθένας μας εδώ μέσα δεν γίνεται μιας και ''έχουμε'' διαλέξει το φόρουμ μας να είναι λίγο πιο ζωντανό και επίκαιρο, να μιλάμε και για κάποια θέματα παραπάνω που αφορούν πιθανόν τη καθημερινότητα μας και διάφορα άλλα τα οποία πέραν των θεμάτων του Κάμπινγκ γενικότερα θα μας κάνουν πιο χαρούμενους και εν τέλη θα κρατήσουν και το φόρουμ σε μεγαλύτερο ενδιαφέρον και με μεγαλύτερη ''ζωτικότητα''. Πρός θεού πρός αποφυγή παρεξηγήσεων για πολλά από αυτά που γράφω δεν αναφέρομαι αποκλειστικά σε σένα αλλά στο γενικότερο σύνολο όλων μας. Οπότε για να μη κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας μιάς και στο παρελθόν έχουν υπάρξει κάποιες παρεξηγήσεις ή θα διαλέξουμε να αναλύουμε ΜΟΝΟΝ θέματα που αφορούν το Κάμπινγκ και τα τροχόσπιτα ή θα αφήσουμε και άλλο ένα ''παράθυρο'' ανοιχτό να συζητάμε γενικότερα και κάποια άλλα πράγματα που αφορούν τη καθημερινότητα μας όπως ειδήσεις , νέα ....κτλ . Δεν μπορούμε να λέμε και να ονοματίζουμε επιλεκτικά κάποια θέματα άσχετα και να μη δίνουμε συνέχεια και σε κάποια άλλα τα οποία είναι εξίσου άσχετα να γράφουμε όλοι λες και δε συμβαίνει τίποτα. Και αν έχει κάποιος απορία για το ποιά θέματα θεωρώ εγώ προσωπικά ή θεωρούνται με βάση την αντικειμενικότητα ''άσχετα'' με το Φόρουμ μας , μου το λέει και του τα αναφέρω ονομαστικά ένα πρός ένα.....


Θανάση επαναλαμβάνω για να μη παρεξηγηθώ τα λεγόμενα μου δεν αφορούν εσένα προσωπικά αλλά το σύνολο όλων μας , συμπεριλαμβανομένου και εμένα. Smile

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτοφανής απόφαση του δικαστηρίου της Χάγης. Νομιμοποίησε το Κόμμα των Παιδόφιλων της Ολλανδίας....... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτοφανής απόφαση του δικαστηρίου της Χάγης. Νομιμοποίησε το Κόμμα των Παιδόφιλων της Ολλανδίας.......

Δημοσίευση από Γιωργάκος Τετ 23 Μάης 2012 - 15:06

athanase έγραψε:Συμφωνώ και εγώ απόλυτα. Μερικές φορές νοιώθω να γίνομαι γραφικός όταν επιμένω ότι το φόρουμ μας είμαι ταξιδιάρικη παρέα με τόσα πολλά και ευχάριστα θέματα οπότε τα ... άσχετα πολλάκις περισσεύουν....
Ταυτίζομαι με τη δημοσίευση του Θανάση και την κρατάμε επίλογο σε αυτό το topic .
Με αφορμή τη δημοσίευση του Θανάση αλλά και μετά από Π.Μ. που έχουμε πάρει ότι κάποια θέματα γίνονται πολλές φορές ενοχλητικά μια δεν είναι στο θεματολόγιο του φόρουμ καλό θα είναι να μην τα δημοσιεύουμε .
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης