www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Η Κέρκυρα είναι η χούφτα του Θεού

+5
Γιωργάκος
Aigagros
diamantino
Γιώργος
athanase
9 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

 Η Κέρκυρα είναι η χούφτα του Θεού - Σελίδα 2 Empty Απ: Η Κέρκυρα είναι η χούφτα του Θεού

Δημοσίευση από trap42 Παρ 11 Μάης 2012 - 15:13

Ψηφίζω Εύβοια ....δαγκωτό.
trap42
trap42


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η Κέρκυρα είναι η χούφτα του Θεού - Σελίδα 2 Empty Απ: Η Κέρκυρα είναι η χούφτα του Θεού

Δημοσίευση από athanase Παρ 11 Μάης 2012 - 16:49

Γιώργος έγραψε:
Θα συμφωνήσω με τον Γιώργο, (aigagros), . . . Η Κέρκυρα συγκεντρώνει πολύ κόσμο όλο το χρόνο . . . . Αντιμετώπισα το ίδιο πρόβλημα . . .

Προσωπικά, (και συγνώμην Θανάση μου Very Happy ), δεν θα (ξανα)έκανα camping στο νησί . . . . Eίναι πανέμορφη, έχει πολλά πράματα να δεις και να κάνεις, έχει καλές θάλασσες και η ενδοχώρα της είναι ωραιότατη . . . . Δυστυχώς όμως οι πλέον όμορφες παραλίες είναι τουριστικά αξιοποιημένες με ότι "κακό" συνεπάγεται αυτό και αναφέρομαι στην βαβούρα, στην πολυκοσμία και στην ανάπτυξη ομπρελοξαπλωστρών. Αυτά , (προσωπικά τουλάχιστον), με απωθούν . . . . Το έχω ξαναγράψει : το ιδανικό και η φαντασίωσή μου είναι ένα μέρος με δέκα, (10), κατοίκους και χίλιες, (1.000), κατσίκες. bounce Razz




. . . . αντίθετα η Εύβοια, (σαν πιό μεγάλη σε έκταση), έχει τα περιθώρια της απομόνωσης . . . .

και . . . . diamantino (ξανα)κερνάς ! ! . . . .
bounce Very Happy

Φίλε Γιώργη μου έχω πολλές και όχι μόνο μία ενστάσεις. Δυστυχώς όλα αυτά που μου περιγράφεις συμβαίνουν σε όσους μπαίνουν στο "τρυπάικι" του Αυγούστου και δεν απολαμβάνουν τις αριστοκρατικές και ξύπνιες διακοπές του Ιουνίου ή του Σεμπτεμβρίου. Δεύτερο και σημαντικότερο ΜΗΝ ταξιδεύετε (και δη Αυγουστιάτικα) χωρίς .....οδηγό ήσυχων παραλιών. Ρώτησε τους φίλους, θα σε οργανώσουμε και θα περάσουμε τόσο ωραία όσο δεν φαντάζεσαι. Δεν λέω ωραία η Χαλκίδα και ιδιαίτερα ωραίοι οι καλοί μας Φίλοι εκεί ...αλλά ...έ ... υπάρχει κάποια ... μικρή ... διαφορά. Δεν πάμε διακοπές μόνο για ... μπάνιο .Very Happy Very Happy Very Happy
athanase
athanase


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η Κέρκυρα είναι η χούφτα του Θεού - Σελίδα 2 Empty Απ: Η Κέρκυρα είναι η χούφτα του Θεού

Δημοσίευση από diamantino Παρ 11 Μάης 2012 - 17:02

athanase έγραψε:

Φίλε Γιώργη μου έχω πολλές και όχι μόνο μία ενστάσεις. Δυστυχώς όλα αυτά που μου περιγράφεις συμβαίνουν σε όσους μπαίνουν στο "τρυπάικι" του Αυγούστου και δεν απολαμβάνουν τις αριστοκρατικές και ξύπνιες διακοπές του Ιουνίου ή του Σεμπτεμβρίου. Δεύτερο και σημαντικότερο ΜΗΝ ταξιδεύετε (και δη Αυγουστιάτικα) χωρίς .....οδηγό ήσυχων παραλιών. Ρώτησε τους φίλους, θα σε οργανώσουμε και θα περάσουμε τόσο ωραία όσο δεν φαντάζεσαι. Δεν λέω ωραία η Χαλκίδα και ιδιαίτερα ωραίοι οι καλοί μας Φίλοι εκεί ...αλλά ...έ ... υπάρχει κάποια ... μικρή ... διαφορά. Δεν πάμε διακοπές μόνο για ... μπάνιο .Very Happy Very Happy Very Happy


Α) Θαναση......συμφωνω μαζι σου ! ! !

Β) Οταν με το καλο ....ερθεις προς τα μερη μου....
σου υποσχομαι να σε κανω να μετανιωσεις πικρα για τα λογια σου ! !


hi1
diamantino
diamantino


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η Κέρκυρα είναι η χούφτα του Θεού - Σελίδα 2 Empty Απ: Η Κέρκυρα είναι η χούφτα του Θεού

Δημοσίευση από athanase Σαβ 12 Μάης 2012 - 14:15

Γιώργο μου, μην μου στενοχωριέσαι. Την Χαλκίδα περπάτησα και αγάπησα όταν εσύ φορούσες ακόμη κοντά ...παντελονάκια.. (δυστυχώς για μένα). Και βέβαια θα έρθω και βέβαια θα αφεθώ στα χέρια των καλών μου φίλων εκεί.
athanase
athanase


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η Κέρκυρα είναι η χούφτα του Θεού - Σελίδα 2 Empty Απ: Η Κέρκυρα είναι η χούφτα του Θεού

Δημοσίευση από diamantino Σαβ 12 Μάης 2012 - 17:18

Ελα εσυ και μην ανυσηχεις για τιποτα ! ! !
Θα καλεσω και ενισχυσεις απο...
το μεγαλο χωριο ! ! !


eye
diamantino
diamantino


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης