www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

+23
Georgedim
alfa romeo
mpempis100
teonakos
espresso
Aggeliki
vzol48
Nikos
Aigagros
234
Stefanos+Mitsa
Masterless
joskem
PARIS 223
Γιωργάκος
diamantino
Γιώργος
athanase
Νικόλας Μητσόπουλος
Patrinos
traveller
Cissy 242
Maximos
27 απαντήσεις

Σελίδα 16 από 16 Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  - Σελίδα 16 Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Γιώργος Τρι 7 Φεβ 2012 - 12:00


Η κάθοδος των Δωριέων, (Bορείων), και η συνάντηση με τους Αχαιούς, (Πελοποννήσιους), τους Ιωνες, (Αθηναίους), και τους Φαιάκες, (Κερκυραίους).



Σάββατο 4 Φεβρουαρίου

Το Σάββατο το πρωϊ ο πυρήνας των ταξιδιάρηδων από το στέκι, (οικία), του patrinou είχε προγραμματίσει βίζιτα στο εργοστάσιο-οινοποιείο της Αchaia Clauss. Μας φόρτωσε όλους ο patrinos στο επταθέσιο θηρίο του . . . έβαλε μπροστά τους μπαμπάτσικους για να βολευτούν Very Happy . . και στα πίσω στενά καθίσματα τρύπωσαν οι λιγνοί Very Happy . . δηλαδή εγώ και η Καίτη, η συμβία του Θανάση . . . . .



Ομορφες και άκρως ενδιαφέρουσες οι εγκαταστάσεις, ενώ η τοποθεσία πρόσφερε και μια υπέροχη θέα στην πόλη της Πάτρας.



Η είσοδος



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Ο ιδρυτής Gustav Clauss


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Το ιστορικό


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Maximos, athanase και πίσω patrinos και masterless


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Δοκιμάζοντας την μαυροδάφνη


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Στο μικρό μουσείο


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Η κάβα με το παμπάλαιο κρασί


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Ξυλογλυπτική σε ένα από τα βαρέλια


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]






Αναχωρήσαμε από την Αchaia Clauss και κατευθυνθήκαμε προς την ταβέρνα όπου θα τρώγαμε το μεσημέρι . . . . Νόστιμο φαγητό και καλή διάθεση . . . Οι Καταυλακιώτες τα είχαν ετοιμάσει όλα στην εντέλεια ! ! . . . . . Very Happy


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Ετσι είναι η ρημαδοζωή ! ! . . Rolling Eyes άλλοι υποφέρουν και άλλοι τα κάνουν βεντάλια ! ! . . . Very Happy


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Φωτογραφία έξω από την ταβέρνα με φόντο το γεφύρι. Από αριστερά προς δεξιά : patrinos, o "γλυκούλης" συμβίος της Σίσσυ, Γιώργος, traveller, athanase.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Τελείωσε ο "μασαμπουκισμός", (γειά σου Σισάκι γλωσσοπλάστρια ! ! cheers ), και αποσυρθήκαμε στο ξενοδοχείο για να ξεκουραστεί λιγουλάκι ο masterless, γιατί για μένα δεν υπήρχε περίπτωση να κλείσω βλέφαρο λόγω του κομπρεσσέρ του Νικολάκη . . . . Razz Το βράδυ μας περίμενε η κυρίως δεξίωση, χάριν της οποίας ξεσηκωθήκαμε από την Θεσ/νίκη . . . . το κόψιμο της πίττας . . . . . .



Συνεχίζεται
Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  - Σελίδα 16 Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Masterless Τρι 7 Φεβ 2012 - 12:41

Τα του Αντί ! ! ! ! ! ! ! !

. . . Σημασία έχει ότι τα δύο μονά κρεββατάκια ήταν ενωμένα, με αποτέλεσμα ο Νικολάκης τα βράδια να "σφυρίζει" κυριολεκτικά μέσα στ’ αυτιά μου . . . . (Αμάν Νικολάκημ τι ήταν τούτο ; . . . με το που την έπεφτες γκάζωνες ασταμάτητα ! ! ).




Αγαπητοί μου.......
Υπάρχει και η άλλη πλευρά του νομίσματος.............
Πολύ σωστά ο Κωστής μας, μερίμνησε για τα κολλητά κρεβάτια, θα σκέφτηκε χειμώνας είναι σε περίπτωση που κρυώσουν ένα κλικ προς τα μέσα ο καθένας, θα αγκαλιαστούν για να ζεσταθούν, τι ποιο λογικό.........Πω πω πως σκεπάζονταν έτσι και το κεφάλι μέσα στην κουβέρτα, θα έχει σύστημα ανακύκλωσης ή θα κρύβεται από τον Διαμαντίνο υπέθεσα, (καταλαβαίνετε, για να σφετεριστείς την Προεδρία, εξαφανίζεις πρώτα το εμπόδιο της Αντιπροεδρίας) του άνοιγα δίοδο για οξυγόνο εκτός κουβέρτας...............Αμ το άλλο; Εγώ του ξηγήθηκα, γκάζωνε άφοβα δεν με πειράζει θα με νανουρίζεις, τι ανηφόρες έβγαζες Mr. Anti, αυτό που με πείραζε ήταν που αναστέναζε.......Ε ! ! όνειρο θα βλέπει..... Embarassed .....σκεφτόμουν: τον κυνηγά ο Εκπρόσωπος με το μαχαίρι να του πάρει τα νεφρά για τηγανιά..... scratch ....ή θα τον κυνηγάνε καμιά ντουζίνα παραμελημένες αμαζόνες για το άριστο DNA του..........Με λίγα λόγια, το αγόρι μας με ξαγρυπνούσε λόγο αναστεναγμών, ήμουν ο νυχτερινός φύλακας άγγελος του..........Τα παράπονά μου (περί αναστεναγμών) τα εκμυστηρεύτηκα στο Ζεύγος Patrinos, αλλά από τέτοιο ξόρκι δεν γνωρίζαν για να βοηθήσουν..............
Αγάπαγε το Φίλο σου με τα ελαττώματά του....... Sleep .......Αυτός με τυράννησε και εγώ τον Αγάπησα περισσότερο........... I love you
Ρε τι μπορεί να πάθει ένας Hard Rock τύπος, σαν την αφεντιά μου.............. Shocked
Masterless
Masterless


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  - Σελίδα 16 Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Γιώργος Τρι 7 Φεβ 2012 - 14:24

Masterless έγραψε:
. . . Πω πω πως σκεπάζονταν έτσι και το κεφάλι μέσα στην κουβέρτα . . . . αυτό που με πείραζε ήταν που αναστέναζε . . . . .

Η κουβέρτα και το κουκούλωμα δεν μ' έσωσαν Νικολάκημ από την ηχορύπανση. Very Happy Shocked
Ετσι αναγκαστικά ήμουν απαρηγόρητος και το έριχνα στους αναστεναγμούς ! ! . . . . Very Happy Razz bounce
Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  - Σελίδα 16 Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από traveller Τρι 7 Φεβ 2012 - 15:49

Masterless έγραψε:


Αγαπητοί μου.......
Υπάρχει και η άλλη πλευρά του νομίσματος............Αυτός με τυράννησε και εγώ τον Αγάπησα περισσότερο........... I love you Shocked

Κι'εγω ;;;; Κι'εγω ;;;; Που ειχα πιστεψει πως ........... μονο εμενα αγαπουσες !!!!!

Λογια------ λογια ---- λογια !!!!!
traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  - Σελίδα 16 Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Γιώργος Τρι 7 Φεβ 2012 - 16:10

traveller έγραψε:
Κι'εγω ;;;; Κι'εγω ;;;; Που ειχα πιστεψει πως ........... μονο εμενα αγαπουσες !!!!!

Λογια------ λογια ---- λογια !!!!!


Να . . . ^*#@&*^% . . . . αυτά κάνει τώρα Επίτιμέ μου ! ! . . . Rolling Eyes
Δημιουργεί ψυχικά τραύματα ! ! . . . Very Happy bounce Razz
Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  - Σελίδα 16 Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από teonakos Τρι 7 Φεβ 2012 - 16:15

Εύκολα λόγια !!!!!!!!!
teonakos
teonakos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  - Σελίδα 16 Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Γιωργάκος Τρι 7 Φεβ 2012 - 16:20

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Τι λέτε ρε παιδιά ο έρωτας και ο βήχας δεν κρύβονται ….. Εγώ θα τους παντρέψω αυτούς !
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  - Σελίδα 16 Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από teonakos Τρι 7 Φεβ 2012 - 16:44

ΩΧΧΧΧ!!!!!
teonakos
teonakos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  - Σελίδα 16 Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Masterless Τρι 7 Φεβ 2012 - 19:41

Πω ! ! πω ! ! Mr. Anti τζέρτζολο ήθελες;;;;;;;;;
Κοίτα τι Κατολισθήσεις, Νεροποντές, Πυρκαγιές δημιουργήσαμε ! ! ! !
Αγαπημένοι μου, ευτυχώς έχω φροντίσει και στη θέση της Hard Rock Καρδιάς μου υπάρχει Πυκνωτής............
Επίτιμε, Κε. Αντί και λοιποί, υπάρχει άπλα χωρητικότητας για.......... ΑΝΑΛΑΦΡΟΥΣ......... I love you I love you I love you I love you
Χαλαρά, όπως λέει ο κούκλος Caminador................ Laughing Laughing Laughing Laughing
Masterless
Masterless


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  - Σελίδα 16 Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Aggeliki Τετ 8 Φεβ 2012 - 9:06

Πολύ ωραία συνάντηση γεμάτη ενδιαφέροντα και εκπλήξεις..

Να στε πάντα καλά για τέτοια ξεφαντώματα...

Aggeliki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  - Σελίδα 16 Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από PARIS 223 Τετ 8 Φεβ 2012 - 11:15

Οι αναμνησεις απο την πιττακοπη πιστευω θα κρατησει αρκετα μεχρι την επομενη συναντηση που πιστευω θα γινει συντομα, αν μας αφησουν βεβαια οι επανω....cheers
PARIS 223
PARIS 223


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...  - Σελίδα 16 Empty Απ: Η κοπή της πίτας του φόρουμ μας ...

Δημοσίευση από Γιώργος Τετ 8 Φεβ 2012 - 11:34



Είμαι ψυχοπλακωμένος και άκρως πεσμένος μ΄ αυτά που συμβαίνουν γύρω μας και μ΄ αυτά που πρόκειται να συμβούν . . . . Χάθηκε η αξιοπρέπειά μας, (απεχθάνομαι να μου κουνάν το χέρι και να μ΄εκβιάζουν υπαλληλίσκοι διεθνών οργανισμών) . . . . Υποθηκεύθηκε το μέλλον μας και το μέλλον των παιδιών μας . . . Ο Θεός της Ελλάδας ας βάλει το χέρι του . . . Sad

Είχα σκοπό να το τραβήξω λίγο παραπάνω το θέμα της πίτας αλλά θα το κλείσω σήμερα γιατί δεν υπάρχει διάθεση ούτε για πολύ γράψιμο ούτε για χαβαλέ . . . . . Το χαμόγελο που μας απόμεινε λιγόστεψε . . . . . και μαζί με τον κρύο και παγωμένο χειμώνα είναι κρύες και παγωμένες οι ψυχές και οι καρδιές μας . . . . . Sad

Συνεχίζω λοιπόν και τελειώνω με την "κάθοδο των Δωριέων" απλά για να μην την αφήσω στην μέση . . . . .






Η κάθοδος των Δωριέων, (Βορείων), και η συνάντηση με τους Αχαιούς, (Πελοποννήσιους), τους Ιωνες, (Αθηναίους), και τους Φαιάκες, (Κερκυραίους).



Σάββατο βράδυ, 4 Φεβρουαρίου . . Το κόψιμο της πίτας

Αψογη η αίθουσα . . . ιδανική η θέρμανση . . . . λουλουδάκια στα τραπέζια . . . . ευρύχωρος ο χώρος . . . πολλά τα φαγητά και τα ποτά . . . . πεντανόστιμοι οι δύο ψητοί αμνοί οι οποίοι καταναλώθηκαν στο "άψε-σβήσε" . . . . η καλή διάθεση και το κέφι περίσσευαν ! ! . . . . Very Happy

Ατύχησε βέβαια ο "εν δυνάμει Πρόεδρος" με την κάλπη που του έστησαν οι Πατρινοί . . . Αλλά δεν βαριέσαι diamantino μου . . . Εσύ είσαι η "Προεδράρα της καρδιάς μας" ! ! . . Very Happy bounce





Μερικοί από τους ταξιδιάρηδες



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





O traveller, o masterless και οι σερπαντίνες ! !


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Το ζεύγος espresso με καλή διάθεση . . . πίσω ο 234 και ο Γιωργάκος


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Κukosg, Νικόλας Μητσόπουλος, Γιώργος, Maximos, diamantino, teonakos, traveller


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





O Πρόεδρος της ΜΕΛΑΤ σε στιγμές "μασαμπουκισμού" Razz (κατά ορολογία Σίσυς)


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Γιώργος, το ζεύγος athanase, η συμβία του joskem και η Cissy 242


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Η πίτα μας


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Ο Πρόεδρος περιστοιχιζόμενος από τους Πατρινούς οικοδεσπότες, (alfa romeo δεν σε βλέπω Rolling Eyes ), κόβει την πίτα


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Ο τυχερούλιακας της βραδιάς

(Κώτσομ σε θεωρώ "υπεράνω" άνθρωπο κι’ όχι σαν τον εν δυνάμει Πρόεδρο τον Χαλκιδούλη . . . Δεν πιστεύω να έκανες καμιά χαραμτσουλιά και να συνενοήθκες με τον φούρναρη για να σου κάτσει το φλουρί Wink )


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]






Κυριακή 5 Φεβρουαρίου

Η μέρα της επιστροφής . . . . Το πρωϊ επίσκεψη στον Κώστα, (patrinos), για ένα σύντομο αποχαιρετισμό, (Κώτσο ευχαριστούμε για όλα I love you ), και μετά πήραμε την ανηφόρα προς τα Βόρεια κάνοντας μια στάση στο χιονισμένο Μέτσοβο.



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Προσκυνήσαμε στην ψησταριά 5φφφφφ, (τυγχάνω μόνιμος πελάτης από αμνημονεύτων χρόνων), με το καλυτερότερο κοκορέτσι και κοντοσούβλι στον κόσμο, τα οποία τα γευτήκαμε στον εξωτερικό χώρο με καλό μπρούσκο κρασάκι και με θερμοκρασία -1 βαθμούς C.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Ψωνίσαμε από τον "τσέλιγκα" : βλαχοτύρι, καπνιστό Μετσόβου, φρέσκο βούτυρο και μανούρι . . . . . και συνεχίσαμε για Θεσσαλονίκη.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Γύρω στις 17.30 είμασταν στα σπίτια μας . . . . . Μου έμειναν πεσκέσια οι φρυγανίτσες, μιά coca-cola και τα χαρτιά υγείας που τα ξέχασε στο αυτοκίνητο ο Νικολάκης για να μου θυμίζουν τα γέλια που ρίξαμε, μαζί μ΄ ένα βάζο ελιές που είχε αγοράσει στον δρόμο . . . . .

Περάσαμε ΥΠΕΡΟΧΑ ! ! . . . . cheers Ευχαριστούμε ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ! ! . . . cheers Ιδιαίτερα τους Πατρινούς φίλους και πιο ιδιαίτερα τον Κώστα, (patrinos), που μετέτρεψε το σπίτι του σε αληθινό στέκι και κέντρο διερχομένων . . . . Να είμαστε καλά όλοι μας . . . ΟΡΘΙΟΙ και ΔΥΝΑΤΟΙ στις δύσκολες μέρες που περνάμε και στις πιό δύσκολες που βλέπομε να έρχονται . . . .

Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 16 από 16 Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης