www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

+10
Aigagros
vzol48
friar
Νικόλας Μητσόπουλος
Maximos
pilot
Γιωργάκος
antreas hobby
traveller
lander474
14 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από Maximos Τρι 28 Φεβ 2017 - 12:05

Γιώργος Δασκαλό έγραψε:
Aigagros έγραψε:Αντρέα, πάλι καλά που ήσουν κι εσύ εκεί που στήνεις τη σκηνή με όλα τα παραπέτα. Έτσι, βοήθησες και κάποιους άλλους που πούλησαν τη δική τους και δεν έχουν πια, να κάτσουν κι αυτοί να φάνε σαν άνθρωποι τέτοιες γιορτινές μέρες...

Ωχ τι είπες τώρα ;

Μήπως θα έπρεπε ο Αντρέας σε αυτόν που είχε τη πούλησε να του έχει χρονοχρέωση με την ώρα διαμονής ;
Ααα ... μ' αρέσει αυτή η ιδέα της χρονοχρέωσης ... !  cheers cheers
Θα το έχω ... στην υποψία μου ... !!
Cool Rolling Eyes Very Happy
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από lander474 Τρι 28 Φεβ 2017 - 12:15

Άρχισαν τα όργανα .Ατιμε φίλε με το   hobby είχες δεν είχες ζούμαρες τη φωτό  και θα ντρέπομαι να κυκλοφορήσω στο  forum με έκαψες. Το δε προεδρείο λέει αρχικά οτι έγω είμαι βουλιμικός αλλά το σώζει γιατί κι εσείς δεν πάτε πίσω .Σχετικά με την σκηνή με όσα βλέπω προβλέπω κάποιος να μαδάει καμιά μαργαρίτα την επόμενη φορά και να λέει να μπώ να μην μπώ . Τον κάψατε τον άνθρωπο .
 Σχετικά με την βροχή ενώ κάποιος έλειπε και η βροχούλα εμφανίστηκε σταδιακά , η αιτία ήταν οτι είχαμε ταχτική τηλεφωνική  επικοινωνία κι έτσι η βροχούλα έδινε το παρόν  αφου κι εκείνος ήταν παρόν  τηλεφωνικά (ονόματα δεν λέω)΄.Άρα λοπιπόν η θεωρία βροχοσυλέκτη δεν καταρίπτεται αλλά μάλλον για μια ακόμη φορά επιβεβαιώνεται


Περάσαμε 'ενα πολύ όμορφο 3μερο, γίναμε όλοι μικρά παιδιά σε σημείο που τα μικρά παιδία εμάς κοιτάζανε ,μέχρι κι αετό πήγαμε να πετάξουμε αλλά κάποιες τεχνικές δυσκολίες κατά τη διάρκεια της απογείωσης  μας έκαναν να φάμε τα μούτρα μας ή καλύτερα να φάω εγω τα δικά μου  (Γιατρέ σακατεύτηκα  έρχομαι για γενικό  service). Θα υπάρξει ρεπορτάζ με φωτογρφίες στη συνέχεια .
lander474
lander474


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από caminador Τρι 28 Φεβ 2017 - 18:54

Εβίβα!!! στην υγειά σας, πάντα σταθεροί να κρατάτε τη παράδοση κι`ας μας ακολουθεί η παραδοσιακή βροχούλα...
caminador
caminador


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από lander474 Τρι 28 Φεβ 2017 - 23:55

Μερικές φωτό από την μάζωξη στο triton2  


έτοιμος για απογείωσηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]




επίιτιμος με σωματοφύλακες


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


μικρό μου Πόνυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



Ας τσιμπήσουμε λίγο να στανιάρουμε τίποτα το σοβαρό έτσι για την λιγούρα βρε αδερφέ bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]




Η ομάδα που χτύπησε αλύπητα το ταλαίπωρο αρνάκι


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Κάποιος έχει κάνει μεγάλες προόδους ακόμη δεν έχει πάει να κατακλιθεί για το μεσημέρι εκπλήσομαι  (πρέπει να αρχίσω να ελπίζω οτι  θα βγάλω μαλιά μετά από κάτι τέτοιο )


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



Ακόμη και για  βράδυ ακμαιότατος 2 ώρες πιο μετά πήγε για ύπνο ζητωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω(τελικά θα ξαναβγάλω μαλιά )

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



Είμαι περήφανος για σένα

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Μάλλον θέλει να χορέψει ζεμπέκικο αλλά δεν έχουμε πίστα . Αντρέα πρέπει να κάνουμε πατέντα για κινητή αίθουσα από δω και μπρός να έχουμε μαζί .
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
lander474
lander474


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από lander474 Τετ 1 Μαρ 2017 - 0:25

χομπίσιες αγάπες

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



να ρωτήσω κάτι??????????????μπά άστο καλύτερα γυαλίζει το μάτι του

 Καληνύχταααααααααααααα


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]




Η επόμενη μέρα διαθέτει γυμναστική με πρωινό πλυντήριο . Μπορείς να πλύνεις και το δικό μου τον  ρωτάω με κοιτάζει με ένα αγριεμένο βλέμα,  οπότε απαντάω στην ερώτηση μου άστο δεν πειράζει θα βρέξει

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


¨ελεγα δε θα βγάλκω τη κράμερ αλλά τελικά κάποιος μου την επιστράτευσε τί να κάνω θα θυσιαστώ


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



θα ψήσουμε ή θα πιούμε ουζάκια αποφάσισε???????????????????????????


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



Καλά ντε μη βαράς θα ψήσουμε . Επίτιμο ψήσιμο . Μου τρέχουν τα σάλια



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][url=https:/
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][url=https:/
lander474
lander474


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από lander474 Τετ 1 Μαρ 2017 - 0:53

Συννεφιασμένη Κυριακήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη μα και λίγο βροχερήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη την  πάτησα ξέχασα να κλίσω το τηλέφωνο

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Στο Τολό γίνεται καρναβάλι θα πάμε ?????????????κι απαντώ γιατί αφού κι εδώ είμαστε καρναβάλι με την καλή ένοια

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

lander και Hobby  σε εσημεριανή κατάκλιση μας κόλησε ο μικρός αλλίως δεν εξηγείται


Κάποιος έβαλε σκηνή λές να πρέπει να πληρώσουμε διόδια ??????????????????????Ποιός έδωσε τέτοιες ιδέες καήκαμε


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


εγώ πάντως είμαι καλοκαιρινός τύπος, να και το γυναικάκι μου Ξύπνησες την ρωτάω  , με κοιτάει με έναπερίεργο βλέμα που σημαίνει οτι μάλλον την ξύπνησα ας πηγαίνω σιγά σιγά
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]




-Αμαν  τι ειναι τούτο με ερπιστριοφόρο το φέρες φιλαράκο ????????
-Οχι με jeep

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
lander474
lander474


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από lander474 Τετ 1 Μαρ 2017 - 1:09

Αγάπη μου που είσαι ρωτάει ο  μικρός


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



Τζά να μαι κι εγώ κατευθείαν αγκαλίτσα  . Έτσι να είστε πάντα αγαπημένοι το πιο όμορφο παράδειγμα για τους νεότερους σας αγαπάμε πολύ


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Το γυναικομάνι της παρέας λές να κρατάνε καμιά καταρόλα η κανένα πλάστη φτου να πάρει και δεν έχω το κράνος ούτε έκανα ασφάλεια ζωής


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Αυτό το χαμόγελο πάντα κάνει το τροχόσπιτο μου να ομορφαίνει και να γεμίζει η καρδιά μου
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



Προετοιμασία Καθαροδευτεριάτικου φαγητού. Θα μου σπάσει η μύτη


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Έτοιμο

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Ώρα για παιχνίδι


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Αντρέας: τί ωραίο τροχόσπιτο έχω τι να φτουρήσει το  lander μπροστά του
Τάσος :τι τροχοσπιτάρα έχω και μετα σου λένε  hobby το παλιό είναι αλλιώς
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
nerv nerv nerv nerv nerv nerv nerv
Τάσος:Κοιτά εδώ χάλι  βρε ουστ έχει βάλει και σκηνή this this. Αίσχος
Αντρέας:Τι χάλι είναι αυτο  το χει κάνει και κάμπριο με μαρκίζα καλοκαιρινό δε βάζει καμιά σκήνη κι αυτός να ζεσταθεί το κοκαλάκι του και τόσες φορές του είπα βάψτο αλλά αυτός μπά τίποτα . Χάλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι this this
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
lander474
lander474


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από lander474 Τετ 1 Μαρ 2017 - 1:29

Άλλοι κάνουν μπάνιο
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][url=https:/
ΚΙ άλλοι πετάνε χαρταετό
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
lander474
lander474


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από Maximos Τετ 1 Μαρ 2017 - 11:43

Μπράβο Τάσο ... καταιγιστικός με τις φωτογραφίες ...  cheers

Σ' ευχαριστώ και γι' αυτές με την βροχή, είναι ξεκάθαρες ... βρέχει χωρίς να είμαι παρών ... !  Cool
Βέβαια, δεν κατάλαβα το σχόλιο με το τηλέφωνο, που δεν πρόλαβες να κλείσεις ...   scratch
... ίσως να φταίει το δίκτυο ... !!  Very Happy Razz Laughing

Μπράβο σας και πάλι ... σύντομα και η επόμενη μάζωξη
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από Νικόλας Μητσόπουλος Τετ 1 Μαρ 2017 - 13:25

Να προσθέσω και εγώ μια φωτο- πινελιά...
"προτιμάμε ταξίδι με το camper σου λέμε!"
*κοίτα φάτσες...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Αν και η σκέψη ήταν να θυμηθώ τα της σκηνής, λόγω βροχής μείναμε στα "ξύλινα"... 
*Ευχαριστούμε την Χριστίνα για την καλύτερη τιμή! 
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Αετό έτσι γιά το καλό σηκώσαμε!!!
* η ευρύτερη οικογένεια του Αντρέα yes2
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
η νεότερη και φυσικά ωραιότερη του σιναφιού... eye
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
παρά το γκρί, η άνοιξη ήταν παρούσα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
τα "ζωντανά" οι μόνοι κολυμβητές από το σινάφι! (εκτός αν έχασα κανένα επεισόδιο)...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ένα μεγάλο Ευχαριστώ,
στις γυναίκες της παρέας για την περιποίηση και στους Άντρηδες για την καλή παρέα και το... ψήσιμο! yes5
Πάντα τέτοια!!!
Νικόλας Μητσόπουλος
Νικόλας Μητσόπουλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από pilot Τετ 1 Μαρ 2017 - 14:28

Επιτέλους μπόρεσα κι εγώ να γνωρίσω ένα μέρος της παρέας από κοντά. Αφήνω κι εγώ την ανάμνηση των φωτογραφιών:

Το Σάββατο με το που φτάσαμε η γυναίκα μου βούτηξε στη θάλασσα! (Νικόλα μάλλον το έχασες αυτό το επεισόδιο!)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Το βράδυ πήγαμε κι εμείς στο "σπίτι" του Αντρέα όπου γνωριστήκαμε με όλους. Εκεί ήταν που ο Γιώργος (traveller) πήρε τηλέφωνο τον αρχηγό. Αφού είπαν τα δικά τους κι έκλεισαν κάτι σαν πετραδάκι ακούστηκε στην τέντα. Ακολούθησαν κι άλλα κι άλλα όπου διαπιστώθηκε ότι ήταν ψιχάλες που εξελίχθηκαν σε κανονική βροχή. Εγώ μια και είμαι νέος στην παρέα δεν έχω να πω κάτι γι αυτό αλλά κρατάω το στοιχείο γιατί κάτι άκουσα για "μάγους"!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Την άλλη μέρα (Κυριακή) πήγα βόλτα στα γύρω χωριά όπου μαγεύτηκα με το τοπίο γύρω από το Βιβάρι.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Το ίδιο βράδυ ήρθε ο traveller στο τροχόσπιτο και βρήκαμε πολλούς κοινούς γνωστούς ακόμα και μέσα από το forum

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ανανεώσαμε το ραντεβού μας για επόμενα ταξίδια!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
pilot
pilot


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από vzol48 Τετ 1 Μαρ 2017 - 15:50

Να ...βαλω κι εγω τη δικη μου χολη.....πινελια ηθελα να πω....μπερδευτηκα....
(1) Η επαρχια εναντι των Γκαγκαρων....μονιμως...ριγμενη...σε λιγο...θα το παρουμε αποφαση εδω στο Βορρα...θα το συνηθησουμε...που θα παει....    nerv
(2) Δεν ειναι θεμα μαγειας....ειναι θεμα...ελξης...μυστηριωδους...ελξης....κατι σαν ερωτας
δυνατος,διαχρονικος....ακατανικητος...παντοτινος....κατι σαν την....σχεση της...Γαλλιας με την
κκ.Προεδρου....Δε μπα ναναι κατακαλοκαιρο και να βαραει 40ο C.... Οχι να σε παρει τηλ.....,να στειλει SMS....κλπ.,να σε σκεφτει μοναχα....φτανει....Θα βραχεις μεχρι το....μεδουλι....και θα θες Ανδρεα να σε...ξεθαψει απο την λασπουρια....Νεοι μου.....φυλαχτητε....
(3)Πως ...μπορεσατε...να ...βολεψετε ενα οοοολοκληρο αρνι χωρις τον Προεδρο και χωρις εμενα????
Δεν σας εφαγαν οι....τυψεις??????  Εεεεεεε?????
Αλλα παρατηρω οτι...παρησταται ο....Επιτιμος....οποτε...εξηγηται....
(4) Στην προτελευταια φωτο....Βιταλακη...εισαι μεσα στο νεο σου τροχοσπιτο?????....Ουαου.....
(5) Δεν μουρχεται....κατι αλλο τωρα....  anry1













(6) Σας χαρηκα ρε ...μπαγασηδες.....μοναχοφαιδες....
Με το καλο να ξανα ανταμωσετε-σουμε...
bounce cheers Very Happy hi6
vzol48
vzol48


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από ladakias Τετ 1 Μαρ 2017 - 18:21

yes clap1 μπραβο .αλλα και φετος ειχε rain rain   χωρις να ειναι αυτος που λετε οτι 




την φερνει think camp
ladakias
ladakias


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από caminador Τετ 1 Μαρ 2017 - 19:02

Αγαπητέ Βασίλη έχεις δίκιο να ζηλεύεις, με τη καλή έννοια, αλλά κι`εμείς ζηλεύουμε εσάς τους βορείους που είστε κοντά στα σύνορα, και μπορείτε να κάνετε ευκολότερες ευρωπαϊκές εξορμήσεις
Αγαπητέ Pilot σ`ευχαριστούμε για τις φωτογραφίες που βοηθούν να μην ξεθωριάζουν εύκολα οι αναμνήσεις.
caminador
caminador


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από Maximos Τετ 1 Μαρ 2017 - 21:17

ladakias έγραψε:yes clap1 μπραβο .αλλα και φετος ειχε rain rain   χωρις να ειναι αυτος που λετε οτι 

την φερνει think camp
Να και ένας σωστός άνθρωπος, που βλέπει τα πράγματα όπως είναι ...
Τάκη, σ' ευχαριστώ.  cheers

Άκη (pilot) τι να πω ...
... έμπλεξες εκεί με την προπαγάνδα ... ( Rolling Eyes ) και αναγκάστηκες να δεχθείς ... ανυπόστατα πράγματα. Shocked
Τη δημοσίευση του φίλτατου Βασίλη (vzol48) ... δεν την σχολιάζω ... Cool
Είμαι σίγουρος, ότι στην πρώτη ευκαιρία, θα με καταλάβεις.  Very Happy  Very Happy

Ξεφεύγοντας τώρα από την "περιπαιχτική" ατμόσφαιρα,
χαίρομαι που ένα καινούργιο μέλος,  έζησε από κοντά "ταξιδιάρικες" καταστάσεις και μάλιστα βρήκε και γνωστούς.

Καλά να είμαστε ... και ...     πάντα ν' ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε, βρε ... όπως τραγουδάει ο Νιόνιος  !!
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από traveller Πεμ 2 Μαρ 2017 - 6:17

Πραγματι το 3ημερο κυλλησε ομορφα ..

Η παρεα αν και ακεφαλη (χωρις προεδρειο)ηταν οτι καλλυτερο ..

Η γνωριμια με τα νεα μας μελη τελεια ..
Και οπως εγραψε ο Βασιλης παραπανω , η ελξη μεταξυ μας στην παρεα ειναι κατι σαν ερωτας δυνατος και ακατανικητος ..


Ακομα μια φορα θα καλωσορισω τα νεα μας μελη ..
.............Ακη ... Μαιρη ... καλως ηρθατε στην ταξιδιαρικη παρεα μας .
traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από vzol48 Πεμ 2 Μαρ 2017 - 21:14

Και οπως εγραψε ο Βασιλης παραπανω , η ελξη μεταξυ μας στην παρεα ειναι κατι σαν ερωτας δυνατος και ακατανικητος ..


Μαεστρος.....να τα....μπαλωνει...ο μπαγασας... affraid
vzol48
vzol48


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από Masterless Σαβ 4 Μαρ 2017 - 6:56

Πολύ Ωραίοι!
Σας χαίρομαι..... I love you
Masterless
Masterless


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από antreas hobby Τρι 14 Μαρ 2017 - 0:23

TRITON II     Συνέχεια. 


Πάλη αυτή η ατίθαση παρέα  ξανά χτυπά... με μια νέα επίσκεψη στο Τρίτον 2  στο Δρέπανο.

φυσικά είναι πάντα ορεξάτη  για αθλητικές επιδόσεις 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] 

πρωί πρωί πήγαμε για κυνήγι 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

  
ωωωωω το κακόμοιρο 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


καλά ας το φάμε 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


 τελικά δεν έφτασε  τι κρίμα το φάγαμε όλο  μόνη μας 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


΄............................................... no1


αυτό τελικά δεν ήταν κυνήγι αλλα δυο μεγαλούτσικα κότσια με πορτοκάλι μελί και κρασί και πολλά μυρωδικά  ( συνταγή τής Κορίνας )


.... ήταν τέλειο και ελπίζουμε ότι την επόμενη φορά θα έλθουν και άλλη φίλοι να βοηθήσουν στην κατανάλωση του.  
antreas hobby
antreas hobby


http://www.netcomms.eu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 3 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από traveller Τρι 14 Μαρ 2017 - 6:54

antreas hobby έγραψε:
.... ήταν τέλειο και ελπίζουμε ότι την επόμενη φορά θα έλθουν και άλλη φίλοι να βοηθήσουν στην κατανάλωση του.  
nocom1 Μουγγα Αντρεα .... sh
Θα πεσουν πολλοι  και δεν θα φτασουν ..
 Κι'αν εχχουμε και σκυλο ? ?????

Δεν θα μεινουν  ουτε τα κοκκαλα .
traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης