www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

+14
Patrinos
traveller
234
george
jimasimak
Πτέραρχος
Maximos
almak
Masterless
Aigagros
Georgedim
diamantino
Γιωργάκος
Γιώργος
18 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από Γιώργος Παρ 29 Μαρ 2013 - 10:50



Προσωπικά δεν είμαι της άποψης ότι για την "μαύρη μας την τύφλα" μας φταίνε πάντοτε μόνον οι ξένοι Rolling Eyes . . . Δεν λέω , βάζουν κι’ αυτοί το χεράκι τους αλλά στο τέλος-τέλος βρε παιδιά αυτοί εξυπηρετούν τα δικά τους εθνικά συμφέροντα Rolling Eyes και καλά κάνουν εν προκειμένω οι άνθρωποι είτε αυτοί λέγονται Γερμανοί, (σήμερα), Αμερικάνοι, (παλιότερα), Αγγλογάλλοι, Ινδοί, Ρώσοι, ή ακόμα και Νεπαλέζοι ιμπεριαλιστές ! ! . . . Εμείς δεν φταίμε σε τίποτα και ποτέ scratch ; . . . Εμείς είμαστε οι "ξύπνιοι" της παρέας scratch ; .. . οι αιωνίως αδικημένοι scratch ; . . . εκείνοι που εν ονόματι του αρχαίου κλεους πρέπει να μας έχουν στα πίπουλα δυτικοί και ανατολικοί, βόρειοι και νότιοι ; . . . Ας κάνομε λοιπόν κι’ εμείς την αυτοκριτική μας Rolling Eyes . . . Και μόνον που δίνομε δικαιώματα και επιτρέπομε σ’ όλους αυτούς να παρεμβαίνουν στην πατρίδα μας φτάνει . . .

Εν όψει των παραπάνω πρέπει σε κάθε ιστορική στιγμή να έχομε και έναν υποθετικό ή πραγματικό εχθρό Rolling Eyes . . . Ετσι και η αφεντιά μου σαν γνήσιος "Νεοέλληνας" Razz αυτή την περίοδο τα έχει πάρει άγρια με την κ. Καγκελάριο την οποία παρεπιπτόντως την συνάντησα πριν κανά δυό χρονάκια στο Ολυμπιακό Πάρκο του Μονάχου και της "τα έχωσα κανονικά" Mad κατά το κοινώς λεγόμενο για να βγάλω το άχτι μου . . .

Παρέα μου σ’ εκείνο το ιστορικό ταξίδι Rolling Eyes που είπα το μεγάλο ΟΧΙ στον Γερμανικό ιμπεριαλισμό και κούνησα το δάχτυλο στην Καγκελάριο ήταν ο Πρόεδρος, ο Επίτιμος, ο εκ Χαλκίδας diamαndopoulos και ο εκ των συντονιστών Γιωργάκος . . . Ιστορικό ταξίδι ! ! . . . Ιστορικές στιγμές ! ! Rolling Eyes




[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από Γιωργάκος Παρ 29 Μαρ 2013 - 13:52

Σου το είπα και τότε θα στο πω και τώρα . " Δεν της τράβηξες ένα ............. αφτί όπως όφειλες ."
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από diamantino Παρ 29 Μαρ 2013 - 14:54

....το θυμαμαι.....
...οπως επισης και οταν εσκυψε το κεφαλι....
καθως της τα εψαλες...κανονικα ! ! !


Cool Wink Cool


Υ.Γ.Οσο για το κειμενο σου....
το προσυπογράφω αυτολεξεί ! ! !
diamantino
diamantino


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από Georgedim Παρ 29 Μαρ 2013 - 15:04

Τι είναι ......τούτα πάλι ; surp

Τι αποκαλύψεις είναι αυτές ; think


diamantino έγραψε :
.....Όσο για το κείμενο σου.... το προσυπογράφω αυτολεξεί ! ! !

+ 1
Georgedim
Georgedim
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από Aigagros Παρ 29 Μαρ 2013 - 17:12

Εγώ πάλι γιατί τη βλέπω έτοιμη για ματς-μουτς;;
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από Γιωργάκος Παρ 29 Μαρ 2013 - 17:45

Aigagros έγραψε:Εγώ πάλι γιατί τη βλέπω έτοιμη για ματς-μουτς;;

Μα είναι δυνατόν να μην την βλέπεις έτσι αφού της κρατάει το χέρι ένας ψηλός όμορφος γοητευτικός άντρας ;
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από Masterless Παρ 29 Μαρ 2013 - 18:57

Θα φύγει το σκαλπ.............. affraid
Ε!...ρε...Βόρειε Αντιπρόεδρέ μας............. updown1
Masterless
Masterless


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από almak Παρ 29 Μαρ 2013 - 19:02

Γιώργο σε αδικεί η φωτογραφία ή είσαι γονατιστός μπροστά της .......... δεν μου βγαίουν οι πόντοι !!!!!
almak
almak


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από Maximos Παρ 29 Μαρ 2013 - 19:30

Πραγματικά ιστορική στιγμή ... cheers
Δεν πίστευα, σ' αυτό που έβλεπαν τα μάτια μου ... !! Shocked Shocked
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από Πτέραρχος Παρ 29 Μαρ 2013 - 20:01

Παιδια γιατι απορειται ολοι ????
Η γυναικα εχει να κανει φικι - φικι ουτε και η ιδια δε θυμαται !!!!!!

Πιανοντας το χερι ενος ωραιου Ελληνα δεν τον χαιρεταει,,,αλλα σκεφτεται και φανταζεται τι
θα μπορουσε να της "εφτιαχνε" ενας θερμος αντρας γι΄αυτο εχει μεινει και με αυτο το
απλανες βλεμμα. Ειναι το μονο που μπορει να κανει στη φαντασια της ,,, γιατι στην
πραγματικοτητα μας πηδ*****
Πτέραρχος
Πτέραρχος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από jimasimak Παρ 29 Μαρ 2013 - 21:26

μεγαλες στιγμες Shocked Shocked Idea Mad
jimasimak
jimasimak


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από george Παρ 29 Μαρ 2013 - 22:11

Αντιπρόεδρέ hand paint
george
george


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από 234 Σαβ 30 Μαρ 2013 - 0:28

... εδώ γεννιέται ένας έρωτας ΜΕΓΑΛΟΣ ...! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
234
234


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από Masterless Σαβ 30 Μαρ 2013 - 17:46

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΕ ! ! !............ I love you

Δεν χορταίνω να σε Βλέπω........... Shocked

Θυμίζεις Βαρδάρη που σαρώνει τα πάντα.............
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Masterless
Masterless


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από traveller Σαβ 30 Μαρ 2013 - 18:13

Τι κι'αν της τα'πες Γιωργο μου ... Αυτη τραβηξε την δικια της ροτα ...
Δεν το χειρηστηκες καλα το .... εθνικο μας θεμα με την παραπανω κυρια ..[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Χρειαζωτανε διπλωματης καριερρας ..επαγγελματιας ...
Στο ειπαμε εξ'αλλου στο Μοναχο που πηγαμε .

Η κυρια επεμμενε να μιλησει με προεδρο ................. και οχι με αντι-προεδρο
traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από Patrinos Σαβ 30 Μαρ 2013 - 18:24

Γιώργο μου, τα συγχαρητήρια μου hi
Τώρα αισθάνομαι λίγο ανακουφισμένος που της τα είπες, πολύ περισσότερο δε που της κούνησες το δάκτυλο……… και …………….πρόλαβες να το πάρεις πριν να στο δαγκώσει Razz bounce Very Happy
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από Πτέραρχος Σαβ 30 Μαρ 2013 - 18:28

παιδια καλησπερα
ειστε Μερκελικοι η μου φαινεται?

Εχουμε και μεις "πρωθυπουργο" που μας "προσεχει" να ασχοληθουμε.
Πτέραρχος
Πτέραρχος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από Georgedim Σαβ 30 Μαρ 2013 - 18:46

traveller έγραψε:
Τι κι'αν της τα'πες Γιωργο μου ... Αυτη τραβηξε την δικια της ροτα ...

.........Η κυρια επεμενε να μιλησει με προεδρο ................. και οχι με αντι-προεδρο



Γιώργο και μόνο το ότι ......παρέκαμψε το πρωτόκολλο, και είχε συνομιλία και την χειραψία που είδαμε, ......σημαίνει πολλά !!!
Θέλω να πιστεύω ότι ......αυτή η συνάντηση έπαιξε καθοριστικό ρόλο για την ......"καλή" σχέση της, με τον σημερινό πρωθυπουργό. carn
Georgedim
Georgedim
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από Νικόλας Μητσόπουλος Σαβ 30 Μαρ 2013 - 19:28

Γιατί Γιώργο μου; surp
Γιατί όχι βρε αγόρι μου και το πληρώνει ένας ολόκληρος λαός; t cry
Θα στο συγχωρούσαμε το ναι καρδιά μου! t smile
Άσε που μπορεί να πέρναγες και στο πάνθεον των νεο-ηρώων... carn
Νικόλας Μητσόπουλος
Νικόλας Μητσόπουλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιστορικές στιγμές  . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .  Empty Απ: Ιστορικές στιγμές . . . το μεγάλο ΟΧΙ ! ! . . .

Δημοσίευση από Γιώργος Σαβ 30 Μαρ 2013 - 20:44



Γιάάάάάάάά λίγο να συμμαζευτούμε scratch γιατί πολλά ζητάτε ! ! . . .





Εσύ Νικόλα μου, (Μητσόπουλε), και κάποιοι άλλοι λίαν αγαπητοί, (aigagros, 234, Γιωργάκος και ο πρόσφατος φίλος εκ Πατρών theodoros), δεν ψάχνετε γιά ήρωα αλλά γιά θύμα, οπότε μην μασάτε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] . . . . ΟΧΙ και πάλι ΟΧΙ κι' ας φάω στο κεφάλι άλλα δέκα, (10), μνημόνια . . .





Γιώργη μου, (traveller), ναι μεν το πρωτόκολλο παραμερίστηκε αλλά, όπως καλά γνωρίζεις, κατά την κεκανονισμένην ώραν της συνάντησης ο Πρόεδρός μας δεν άδειαζε να παρευρεθεί επειδή εκπλήρωνε τα θρησκευτικά του καθήκοντα σε γνωστό και διάσημο παραλίμνιο μοναστήρι αγκαλιά με κάτι ποτήρια μπύρας του ενός λίτρου, οπότε αναγκαστικά ο κλήρος έπεσε σ'΄εμένα

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Κωστή μου, (patrinos), έχεις απόλυτο δίκαιο ! ! ! . . . Οχι μόνον το δαχτυλάκι μου αλλά ολόκληρον θα με κατάπινε η λυσσάρα ! ! ! . . . Ευτυχώς που ήταν ο λεβεντάκος, (Επίτιμος), δίπλα μου και σαν μπαμπάτσικος πρόλαβε και την απομάκρυνε.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Αλέξη μου, (almak), έχεις δίκαιο γιά τους "πόντους" . . . Και του το είπα του δικού μου : "Πρόσεξε το photoshop . . . Θέλω να φαίνεται κοντή η ρουφκιάνα και να την πατάω στο σβέρκο . . . "

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης