www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Κοπή πίτας

+13
Γιώργος Επιτρόπου
Aigagros
pilot
vzol48
krokodeilos
giasof
antreas hobby
jimasimak
traveller
lander474
Patrinos
Γιωργάκος
Georgedim
17 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κοπή πίτας

Δημοσίευση από Patrinos Δευ 8 Ιαν 2018 - 19:48

ΣΥΜΕΤΟΧΕΣ 
                              CAMPING-ΑΠΟΛΟΝ            ΤΑΒΕΡΝΑ-ΔΙΟΝ ΔΕΛΦΟΙ

1)    Antreas Hobby             τροχοσπιτο  1                                 ατομα 3
2)      Patrinos                       Τροχόσπιτο                                               Άτομα  2
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κοπή πίτας

Δημοσίευση από Aigagros Δευ 8 Ιαν 2018 - 21:15

ΣΥΜΕΤΟΧΕΣ 
                              CAMPING-ΑΠΟΛΟΝ            ΤΑΒΕΡΝΑ-ΔΙΟΝ ΔΕΛΦΟΙ

1)    Antreas Hobby             τροχόσπιτο                                    άτομα  3
2)    Patrinos                       Τροχόσπιτο                                    Άτομα  2
3)    Aigagros                      Τροχόσπιτο                                    άτομα  4
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κοπή πίτας

Δημοσίευση από jimasimak Τρι 9 Ιαν 2018 - 8:33

ΥΜΕΤΟΧΕΣ 
                              CAMPING-ΑΠΟΛΟΝ            ΤΑΒΕΡΝΑ-ΔΙΟΝ ΔΕΛΦΟΙ

1)    Antreas Hobby             τροχόσπιτο                                    άτομα  3
2)    Patrinos                       Τροχόσπιτο                                    Άτομα  2
3)    Aigagros                      Τροχόσπιτο                                    άτομα  4
4)    jimasimak                  αυτοκινουμενο                                ατομα   3
jimasimak
jimasimak


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κοπή πίτας

Δημοσίευση από Patrinos Τρι 9 Ιαν 2018 - 9:58

Αγαπητοί συμφορουμίτες
Επειδή υπάρχουν δυο τάσεις και στο τέλος φοβάμαι ότι θα χάσουμε το δάσος και θα βλέπουμε το δέντρο, έχω να κάνω μια πρόταση και ελπίζω ο διαχειριστής και οι συντονιστές μας να μην με παρεξηγήσουν.
Προτείνω να γίνουν δυο συγκεντρώσεις, μια στην Αθήνα και κοπή της πίτας στις 10 Φεβρουαρίου
και μια το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας στους Δελφούς ή Χρισσό
(τώρα εδώ μπορεί να μην κοπεί πίτα, μπορεί να κοπεί κάτι άλλο πχ Παστίτσιο  bounce  Very Happy ).
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κοπή πίτας

Δημοσίευση από Georgedim Τρι 9 Ιαν 2018 - 10:33

Κώστα, επέτρεψε μου μια μικρή διόρθωση. Υπάρχουν δύο προτάσεις και οχι δύο τάσεις ( θέλω να πιστεύω  Rolling Eyes  πως δεν μοιράζουμε κάτι, αντιθέτως προσπαθούμε να καταλήξουμε στο συλλογικότερο), .....ανοικτές και οι δύο ακόμη.

Πολύ καλή η πρόταση σου (....όσο περισσότερες συγκεντρώσεις γίνονται, τόσο το καλύτερο), .....ας δούμε όμως τι συμμετοχές θα υπάρξουν στη κάθε μια και αποφασίζουμε, μιας και οι ημερομηνίες είναι πολύ κοντινές.

Όπως έγραψε και κάποιος αγαπητός φίλος "....οι καιροί χαλεποί και δύσφραγκοι", ....για αρκετούς από εμάς.

Πέρα λοιπόν από την καθαρά εθιμοτυπική κοπή της πίτας, ....πιστεύω πως κύριος σκοπός αυτών των συγκεντρώσεων είναι η περαιτέρω γνωριμία των μελών μας, η σύσφιξη των σχέσεων μας, η καλή παρέα, η συμμετοχή όσο το δυνατόν περισσότερων μελών μας, το να ξεφύγουμε λίγο από την καθημερινότητα μας.

"Το τερπνόν μετά του ωφελίμου", πού έλεγαν και οι πρόγονοι μας Very Happy .
Georgedim
Georgedim
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κοπή πίτας

Δημοσίευση από traveller Τρι 9 Ιαν 2018 - 13:12

1)    Antreas Hobby             τροχόσπιτο                                    άτομα  3
2)    Patrinos                       Τροχόσπιτο                                    Άτομα  2
3)    Aigagros                      Τροχόσπιτο                                    άτομα  4
4)    jimasimak                  αυτοκινουμενο                                ατομα   3
5)    traveller                       τροχοσπιτο                                    ατομα   2    
traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κοπή πίτας

Δημοσίευση από Patrinos Τρι 9 Ιαν 2018 - 13:21

Georgedim έγραψε:( θέλω να πιστεύω  Rolling Eyes  πως δεν μοιράζουμε κάτι,

Γιώργο, δεν άφησα τέτοιο υπονοούμενο.
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κοπή πίτας

Δημοσίευση από Georgedim Τρι 9 Ιαν 2018 - 14:09

Patrinos έγραψε:
Georgedim έγραψε:( θέλω να πιστεύω  Rolling Eyes  πως δεν μοιράζουμε κάτι,

Γιώργο, δεν άφησα τέτοιο υπονοούμενο.

Κώστα αλοίμονο, δεν εννοούσα κάτι τέτοιο  Embarassed , ....αναφέρομαι στην αμιγώς ετυμολογική έννοια της λέξης "τάσεις" (= έφεση, ροπή, εξέλιξη προς συγκεκριμένη κατεύθυνση).

Το ζητούμενο αυτών των εκδηλώσεων πρέπει να είναι η συλλογικότητα και η κοινή αποδοχή τους.η
Αυτό είναι το πνεύμα της τοποθετήσεως μου, ....και ο λόγος, οτι απο τα προηγουμένως γραφόμενα μέλους μας δημιουργείται η εντύπωση οτι η απόφαση έχει ήδη παρθεί.
Georgedim
Georgedim
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κοπή πίτας

Δημοσίευση από pilot Τρι 9 Ιαν 2018 - 14:35

  ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ         

                               CAMPING-ΑΠΟΛΛΩΝ                 ΤΑΒΕΡΝΑ-ΔΙΟΝ ΔΕΛΦΟΙ



1)    Antreas Hobby             τροχόσπιτο                                    άτομα  3
2)    Patrinos                       Τροχόσπιτο                                    Άτομα  2
3)    Aigagros                      Τροχόσπιτο                                    άτομα  4
4)    jimasimak                  αυτοκινουμενο                                 ατομα  3
5)    traveller                       τροχοσπιτο                                    ατομα  2 
6)    pilot                             τροχόσπιτο                                    άτομα  2      






Φίλοι μου, μαζί με τη συμμετοχή μου θέλω να σας θέσω κάποιες σκέψεις:
Αρχικά ευχαριστώ τον Αντρέα (Antreas Hobby) για την έρευνα και τις ενέργειες ώστε να έχουμε το κατάλληλο περιβάλλον και τις τιμές ώστε να περάσουμε τέλεια!
Η αρχική ημερομηνία για την κοπή της πίτας μας είναι 10 Φεβρουαρίου. Επειδή έχει πέσει και η πρόταση για το επόμενο Σάββατο 17 Φεβρ. που είναι και 3μερο θέλω να σας πω οτι τουλάχιστον γι αυτούς που θα έρθουν από Αθήνα θα αντιμετωπίσουν μεγάλο πρόβλημα στη μετακίνηση κυρίως στην Αράχωβα που δεν θα πέφτει καρφίτσα και θα γίνεται χαμός με καρναβάλια κλπ... Το ίδιο και στην επιστροφή τη Δευτέρα, αλλά και όλα τα μαγαζιά στα γύρω χωριά αν θέλουμε να πάμε μια βολτίτσα θα είναι γεμάτα κι εμένα τουλάχιστον θα μου βγει ξυνό! Οπότε εγώ προτείνω να παραμείνουμε στην αρχική ημερομηνία (10 Φεβρ.) κι όσοι θέλουν και μπορούν να πάρουμε μια μέρα άδεια (κυρίως οι συνταξιούχοι) Shocked  και να γυρίσουμε χαλαρά Δευτέρα με άδειους τους δρόμους!
pilot
pilot


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κοπή πίτας

Δημοσίευση από Γιωργάκος Τρι 9 Ιαν 2018 - 15:39


Άκη με το τροχόσπιτο εγώ δεν περνάω μέσα απο την Αράχωβα .
Θα σου συνιστούσα την διαδρομή που κάνω και εγώ, μπορεί να είναι κάποια χλμ. παραπάνω αλλά πάω ποιο άνετα .

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ Κοπή πίτας 2018

Δημοσίευση από Georgedim Τρι 9 Ιαν 2018 - 16:56

Άκη, η διαδρομή που προτείνει ο Γιώργος είναι η καλύτερη.

Στο δρόμο Λειβαδειάς-Άμφισσας, ακολουθούμε την έξοδο για "Δεσφίνα-Αντίκυρα", ....πριν το Δίστομο κάνουμε δεξιά και ακολουθούμε τις πινακίδες πρός Δεσφίνα, Ιτέα, Ναύπακτο (....όχι προς Αντίκυρα).

Η διέλευση μεσω Αράχωβας, με ογκώδη οχήματα ή συρόμενο ....είναι πολύ μεγάλη ταλαιπωρία και θέλει τύχη να περάσεις χωρίς μανούβρες & πισωγυρίσματα.

Επί του κυρίως θέματος τώρα :

Εγώ θα πρότεινα να δηλώσουν όσοι πρόκειται να παρεβρεθούν στην κοπή της πίτας μας, ....που ακριβώς επιθυμούν (ταβέρνα στην Αθήνα ή camping στους Δελφούς), ώστε να υπάρξει μια τάξη μεγέθους και προτίμησης, ....και ακολούθως να διευθετηθούν οι απαραίτητες, αλλά σημαντικές, λεπτομέρειες (ημέρα και ώρα κοπής της πίτας, τυχόν λοιπό πρόγραμμα εκδηλώσεων, περιηγήσεων κλπ).

Θεωρώ πως αν προκριθεί το camping, ....από πλευράς χρόνου (λόγω απόστασης) βολεύει το 3/ημέρο της Καθαράς Δευτέρας, ....αλλά στο θέμα εστίασης-δυνατότητας μάζωξης τόσων ατόμων σε ένα μαγαζί εκείνη την περίοδο, ....θα πρέπει να υπάρξει σαφής και ξεκάθαρη συνεννόηση με τον όποιο καταστηματάρχη, ....ώστε να μην βρεθούμε πρό εκπλήξεων και στεναχώριας.

Αν πάλι προκριθεί η ταβέρνα στην Αθήνα, ....τότε τα πράγματα είναι πιο χαλαρά & ευέλικτα, μιάς και μπορούμε να κανονίσουμε την συγκέντρωση είτε στις 10 Φεβρουαρίου που προτάθηκε αρχικά, είτε και στις 3 Φεβρουαρίου, εκμεταλλευόμενοι το πρωϊνό της Κυριακής 4 Φεβρουαρίου (όπου είναι "ελεύθερη" η είσοδος στα μουσεία και τους Αρχαιολογικούς χώρους), ....ώστε όσοι θέλουν να κάνουμε μια βόλτα-ξενάγηση στο ιστορικό κέντρο της Αθήνας.

Το ρόλο του ξεναγού ....αν δεν έχετε αντίρρηση, ....προτίθεμαι να αναλάβω εγώ και μετά θα "ξεδιψάσουμε & θα αναζωογονηθούμε"  Very Happy σε παρακείμενο μαγαζί.
Σημειωτέον ότι στο parking της ταβέρνας θα υπάρχει η δυνατότητα φιλοξενίας-στάθμευσης, όσων έλθουν με τροχόσπιτο ή αυτοκινούμενο από μακριά.

Ας ξεκινήσουμε να δηλώνουμε λοιπόν προτίμηση, ....ώστε να καταλήξουμε οριστικά κάπου και ....να αρχίσουν, όσοι ανέλαβαν τις πρωτοβουλίες, την διευθέτηση των λεπτομερειών της συγκέντρωσης, ....ώστε η συγκέντρωση να στεφθεί με επιτυχία και να περάσουμε όλοι μας καλά !!!  
Georgedim
Georgedim
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κοπή πίτας

Δημοσίευση από antreas hobby Τρι 9 Ιαν 2018 - 18:35

Patrinos έγραψε:Αγαπητοί συμφορουμίτες
Επειδή υπάρχουν δυο τάσεις και στο τέλος φοβάμαι ότι θα χάσουμε το δάσος και θα βλέπουμε το δέντρο, έχω να κάνω μια πρόταση και ελπίζω ο διαχειριστής και οι συντονιστές μας να μην με παρεξηγήσουν.
Προτείνω να γίνουν δυο συγκεντρώσεις, μια στην Αθήνα και κοπή της πίτας στις 10 Φεβρουαρίου
και μια το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας στους Δελφούς ή Χρισσό
(τώρα εδώ μπορεί να μην κοπεί πίτα, μπορεί να κοπεί κάτι άλλο πχ Παστίτσιο  bounce  Very Happy ).

Οταν ανελαβα την πρωτοβουλια να προτεινω κατι για την κοπη της πιτας αυτο που ειχα - εχω  στο μυαλο μου ειναι.
περισοτεροι φιλοι μαζι και αν ειναι δυνατον απ ολη την Ελλαδα 


ετσι σκεφτηκα 
1) να μοιρασω την αποσταση 
2) να συγκεντρωσω οσο πιο πολλα ατομα - τροχοσπιτα - αυτοκινουμενα 
3) να βρω τις καλυτερες τιμες με τις δυνατοτητες που εχω


Τελικα οποια θα ειναι η τελικη αποφαση εγω θα συμετασχω.    
antreas hobby
antreas hobby


http://www.netcomms.eu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ Κοπή πίτας 2018

Δημοσίευση από antreas hobby Τρι 9 Ιαν 2018 - 19:04

antreas hobby έγραψε:
Patrinos έγραψε:Αγαπητοί συμφορουμίτες
Επειδή υπάρχουν δυο τάσεις και στο τέλος φοβάμαι ότι θα χάσουμε το δάσος και θα βλέπουμε το δέντρο, έχω να κάνω μια πρόταση και ελπίζω ο διαχειριστής και οι συντονιστές μας να μην με παρεξηγήσουν.
Προτείνω να γίνουν δυο συγκεντρώσεις, μια στην Αθήνα και κοπή της πίτας στις 10 Φεβρουαρίου
και μια το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας στους Δελφούς ή Χρισσό
(τώρα εδώ μπορεί να μην κοπεί πίτα, μπορεί να κοπεί κάτι άλλο πχ Παστίτσιο  bounce  Very Happy ).

Οταν ανελαβα την πρωτοβουλια να προτεινω κατι για την κοπη της πιτας αυτο που ειχα - εχω  στο μυαλο μου ειναι.
περισοτεροι φιλοι μαζι και αν ειναι δυνατον απ ολη την Ελλαδα 


ετσι σκεφτηκα 
1) να μοιρασω την αποσταση 
2) να συγκεντρωσω οσο πιο πολλα ατομα - τροχοσπιτα - αυτοκινουμενα 
3) να βρω τις καλυτερες τιμες με τις δυνατοτητες που εχω


Τελικα οποια θα ειναι η τελικη αποφαση εγω θα συμετασχω.    




((Ειναι καιρος μεσα απο την δυσκολη οικονομικη κατασταση που ζουμε ολοι, να ζεστανουμε τις μηχανες - τις καρδιες μας και προπαντων το αγαπημενο μας forum οπως το οραματιστηκε καποιος.)) 
antreas hobby
antreas hobby


http://www.netcomms.eu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ Κοπή πίτας

Δημοσίευση από vzol48 Τετ 10 Ιαν 2018 - 0:08

Ακριβως....άυτο το πνευμα....ειναι που...διεπει την παρεακλα μας....
Θυμαμαι τον Αντρεα να...μας ξελασπωνει...ολους στον αγιο Κων/τινο....τον Τζιμασιμάκ νά μάς ταιζει θέσπεσιες σουπιες, τον αιγαγρο παντα με το χαμογέλο να μας μαθαινει ποιοτικο χιουμορ, τον Τασουλη με την Ποπη,παιδια γεματα δοτικοτιτα  ετοιμα να τρεξουν,τον Πατρινό να μου κραταει μεριδα κοντοσουβλι απο τον.....αδηφαγο τον....Βι_ _ _ _ _η......τον Γιωργακο να  σκεφτεται για μενα στα δυσκολα με τον γιο μου....τον γιατρο μας να τα παραταει και να τρεχει στο ΣΝ 401 να δει τι συμβαινει με τον φανταρο μου...3 και 4 φορες.... το ζευγος Τραβελλερ να με φιλοξενει,να αγωνια και να του πηγαινει ρουχα και γλυκα του φανταρου....τον αγαπημενο φιλο που χασαμε....να κανει...νεα Σμυρνη νοσοκομειο 10 λεπτα μολις μαθαινει το προβλημα μου,τον τζισαλονικα να μού έπισκευαζει υπολογιστες και να...θυμωνει οταν τον ρωταω τι χρωσταω.....
Σας....αποθυμησα....
vzol48
vzol48


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κοπή πίτας

Δημοσίευση από lander474 Τετ 10 Ιαν 2018 - 0:17

vzol48 έγραψε:Ακριβως....άυτο το πνευμα....ειναι που...διεπει την παρεακλα μας....
Θυμαμαι τον Αντρεα να...μας ξελασπωνει...ολους στον αγιο Κων/τινο....τον Τζιμασιμάκ νά μάς ταιζει θέσπεσιες σουπιες, τον αιγαγρο παντα με το χαμογέλο να μας μαθαινει ποιοτικο χιουμορ, τον Τασουλη με την Ποπη,παιδια γεματα δοτικοτιτα  ετοιμα να τρεξουν,τον Πατρινό να μου κραταει μεριδα κοντοσουβλι απο τον.....αδηφαγο τον....Βι_ _ _ _ _η......τον Γιωργακο να  σκεφτεται για μενα στα δυσκολα με τον γιο μου....τον γιατρο μας να τα παραταει και να τρεχει στο ΣΝ 401 να δει τι συμβαινει με τον φανταρο μου...3 και 4 φορες.... το ζευγος Τράβελλερ να με φιλοξενει,να αγωνια και να του πηγαινει ρουχα και γλυκα του φανταρου....τον αγαπημενο φιλο που χασαμε....να κανει...νεα Σμυρνη νοσοκομειο 10 λεπτα μολις μαθαινει το προβλημα μου,τον τζισαλονικα να μού έπισκευαζει υπολογιστες και να...θυμωνει οταν τον ρωταω τι χρωσταω.....
Σας....αποθυμησα....
Βασιλάκη χρόνια πολλά και καλή χρονιά και χρόνια πολλά για τη γιορτή σου , αν και καθυστερημένα . Ένα έχω να πώ οτι είσαι ένας άνθρωπος μάλαμα
lander474
lander474


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κοπή πίτας

Δημοσίευση από jimasimak Τετ 10 Ιαν 2018 - 7:57

αυτο ειναι το νοημα η ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ και οχι οτιδηποτε
αλλο.και φετος θα εχω σουπιες Βασιλη οποτε κατεβα
ειδαλλως θα σου φερω εγω(θα ειναι μια αφορμη να
ερθω)ολοι ψαχνουμε μια αφορμη για να δημιουργηθει
η αιτια
jimasimak
jimasimak


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κοπή πίτας

Δημοσίευση από Γιώργος Επιτρόπου Τετ 10 Ιαν 2018 - 10:50

Καλημέρα σε όλη την παρέα και Καλή Χρονιά σε όλους.



Και εμείς από την πλευρά μας για τους Δελφούς δηλώνουμε παρών.




1)    Antreas Hobby             τροχόσπιτο                                    άτομα  3
2)    Patrinos                       Τροχόσπιτο                                    Άτομα  2
3)    Aigagros                      Τροχόσπιτο                                    άτομα  4
4)    jimasimak                  αυτοκινουμενο                                 ατομα  3
5)    traveller                       τροχοσπιτο                                    ατομα  2 
6)    pilot                             τροχόσπιτο                                    άτομα  2
7)    SVIHLA                         Τροχόσπιτο                                    άτομα 4 (2ενήλικες - 2 παιδιά)



Να είστε όλοι καλά και εύχομαι να τα πούμε και από κοντά!!!.
Γιώργος Επιτρόπου
Γιώργος Επιτρόπου


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κοπή πίτας

Δημοσίευση από gsalonica Τετ 10 Ιαν 2018 - 11:05

Καλημέρα σε όλους. Είναι φυσιολογικό σε ένα κοινωνικό σύνολο να υπάρχουν διαφορετικές απόψεις. Προσωπικά θεωρώ ότι το σωστότερο είναι να επικρατήσει η άποψη της πλειοψηφίας. Στην προκειμένη περίπτωση και οι δύο απόψεις έχουν τα δίκια τους. Θα πρότεινα αν επικρατήσει αυτή του camping, αυτοί που δεν μπορούν να ακολουθήσουν, να κάνουν μια ημερήσια εκδρομή στο camping και να παραστούν στην κοπή της πίτας. Τέλος προτείνω το πρόγραμμα να φτιαχτεί ανάλογα και βάση αυτής της περίπτωσης. Τέλος θα ήθελα να υπενθυμίσω ότι είναι πολλά ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ αυτά που μας ενώνουν από αυτά που μας χωρίζουν. Όσο αφορά την δική μου παρουσία στη εκδήλωση ακόμη δεν έχω τελειώσει με τα θέματα υγείας οπότε αναμένουμε.
gsalonica
gsalonica


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κοπή πίτας

Δημοσίευση από caminador Τετ 10 Ιαν 2018 - 13:49

Ωραίο ακούγεται, εύχομαι να τελειώσει σύντομα η αναμονή για το θέμα υγείας και με τη καλύτερη έκβαση...
caminador
caminador


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας  - Σελίδα 2 Empty Απ: Κοπή πίτας

Δημοσίευση από ladakias Παρ 12 Ιαν 2018 - 19:55

gsalonica έγραψε:Καλημέρα σε όλους. Είναι φυσιολογικό σε ένα κοινωνικό σύνολο να υπάρχουν διαφορετικές απόψεις. Προσωπικά θεωρώ ότι το σωστότερο είναι να επικρατήσει η άποψη της πλειοψηφίας. Στην προκειμένη περίπτωση και οι δύο απόψεις έχουν τα δίκια τους. Θα πρότεινα αν επικρατήσει αυτή του camping, αυτοί που δεν μπορούν να ακολουθήσουν, να κάνουν μια ημερήσια εκδρομή στο camping και να παραστούν στην κοπή της πίτας. Τέλος προτείνω το πρόγραμμα να φτιαχτεί ανάλογα και βάση αυτής της περίπτωσης. Τέλος θα ήθελα να υπενθυμίσω ότι είναι πολλά ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ αυτά που μας ενώνουν από αυτά που μας χωρίζουν. Όσο αφορά την δική μου παρουσία στη εκδήλωση ακόμη δεν έχω τελειώσει με τα θέματα υγείας οπότε αναμένουμε.
γιωργο ευχομαι περαστικα .

για εμενα ειναι λιγο δυσκολο φετος να ερθω  και για τις δυο εκδοχες ταβερνα η καμπινγκ.

αλλα για κυριακη πρωι μια βολτα στους δελφους το βλεπω πιο  ευκολο, απο σαββατο βραδυ [λογω υποχρεωσεων]

σε οτι και να αποφασισετε ευχομαι να περασετε καλα
ladakias
ladakias


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης