www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

+5
Aigagros
lander474
jimasimak
Γιωργάκος
micand
9 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από micand Τρι 12 Δεκ 2017 - 12:56

Καλησπέρα σε όλους !!!!
Ηθελα να ενημερώσω σε όσους θέλουν στις γιορτες να πανε προς τα τρικαλα και καλαμπακα σε οργανωμένο, οτι και τα 4-5 καμπινγκ που εχουν στη καλαμπακα ΔΕΝ λειτουργουν ! Το "βραχος -καστρακι" που ημουν σιγουρος οτι θα ηταν ανοιχτο το εχει κλεισει για εργασίες. Και σε οσα πηρα τηλ δεν μπορουσα να βγαλω ακρη. Εχει κανεις αλλος αλλη πληροφόρηση γιατι με ενδιαφέρει ;;
micand
micand


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από Γιωργάκος Τρι 12 Δεκ 2017 - 17:24


Δύσκολο στην Ελλάδα να βρεις ανοικτό camping το χειμώνα .


Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από jimasimak Τρι 12 Δεκ 2017 - 18:29

υπαρχει αλλο ενα το ΡΙΖΟΣ αν θυμαμαι καλα εινα απεναντι απο την πυροσβεστικη στην  καλαμπακα
δες το
jimasimak
jimasimak


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από micand Τρι 12 Δεκ 2017 - 22:31

jimasimak έγραψε:υπαρχει αλλο ενα το ΡΙΖΟΣ αν θυμαμαι καλα εινα απεναντι απο την πυροσβεστικη στην  καλαμπακα
δες το
 Δυστυχώς είναι θερινό. 
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Έχεις πάει χειμώνα; Μήπως κάνει λάθος το site .
micand
micand


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από Γιωργάκος Τετ 13 Δεκ 2017 - 8:58


Στη Στερεά Ελλάδα είναι λίγο μακρυά απο τον τελικό προορισμό σου αλλά είναι το μόνο ανοικτό χειμώνα "Camping Interstation" Στυλίδα .

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από jimasimak Τετ 13 Δεκ 2017 - 9:38

καλημερα ειχα παει στο ριζος πολυ παλια χειμωνα και ηξερα οτι μενουν μεσα (μητερα με γιο) για αυτο στο
προτεινα αλλα μου κανει εντυπωση που ολα στα μετεωρα ειναι κλειστα .παρε τηλεφωνο προσωπικα ο
ιδιος και ασε το site.
jimasimak
jimasimak


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από lander474 Τετ 13 Δεκ 2017 - 12:51

Γενικα τον χειμώνα είναι πολύ δύσκολο να βρείς . Δεν  ξέρω αν σε ενδιαφέρει να πάς προς Δελφους εκει είναι το Apolon  και το Chrisa  αυτά είναι χειμερινά  camping
lander474
lander474


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από micand Τετ 13 Δεκ 2017 - 13:06

jimasimak έγραψε:καλημερα ειχα παει στο ριζος πολυ παλια χειμωνα και ηξερα οτι μενουν μεσα (μητερα με γιο) για αυτο στο
προτεινα αλλα μου κανει εντυπωση που ολα στα μετεωρα ειναι κλειστα .παρε τηλεφωνο προσωπικα ο
ιδιος και ασε το site.
Εχεις δικιο θα παρω τηλεφωνο και θα σας πω !!! Αλλα πραγματικα η Ελλαδα σε χειριμενο οργανωμενο ειναι απογοητευση οπως ειναι βεβαια και σε ελευθερο ....
Λες και ειμαστε του παραπεταμου ..
micand
micand


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από Aigagros Τετ 13 Δεκ 2017 - 13:07

Πρόπερσι είχα πάει στο Χρύσα. Είμασταν μόνοι μας. Το μεσημέρι έφευγε και ο ιδιοκτήτης...
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από micand Τετ 13 Δεκ 2017 - 13:10

Aigagros έγραψε:Πρόπερσι είχα πάει στο Χρύσα. Είμασταν μόνοι μας. Το μεσημέρι έφευγε και ο ιδιοκτήτης...
Για χειμωνα λες φανταζομαι ε?  Απο οτι διαβαζω λιγο καλυτερο πρεπει να ειναι το απολλων.
micand
micand


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από lander474 Τετ 13 Δεκ 2017 - 14:47

Στο Απόλλων πηγαίνει  o Andreashobby  και γνωρίζει τον ιδιοκτήτη  δε ξέρω μήπως επικοινωνούσες με τον Andreashobby
lander474
lander474


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από caminador Τετ 13 Δεκ 2017 - 18:47

Θα πρότεινα ελεύθερη εγκατάσταση έξω από το πιο βολικό κλειστό κάμπινγκ, το έχω κάνει μια φορά στο κάμπινγκ μετά τη Βυτίνα και τη Καρκαλού,λίγο πριν τη Δημητσάνα, είχα μάλιστα πρόσβαση για το wc. και πλύσιμο των πιάτων.
caminador
caminador


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από micand Τετ 13 Δεκ 2017 - 19:03

Πήρα τηλέφωνο στο κάμπινγκ Ρίζος και μίλησα με μια κυρία μεγάλης ηλικίας και μου είπε ότι είναι κλειστό το χειμώνα. Μάλιστα σε κάποιους οδηγούς φαίνεται ότι είναι όλο το χρόνο ανοιχτο όπου και της το είπα αλλά δεν ήξεραε η γυναίκα τι να πει.
Αυτά...με τη Ελλάδα μας γιατί καταλαβαίνω ότι κοστίζει να είναι ανοιχτό αν δεν έχει επισκέπτες. Τι να πεις....
micand
micand


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από caravanaris Τετ 13 Δεκ 2017 - 20:39

Το απολλων στους δελφους ειναι ανοιχτο εστειλα e-mail στον ιδιωκτητη προχθες και μ απαντησε αμεσως.
caravanaris
caravanaris


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από micand Τετ 13 Δεκ 2017 - 20:55

Αρχιζω να το σκέφτομαι για τους Δελφούς απλά να κάνω καμία έρευνα για τα πιτσιρίκια μου από "παιδικά" αξιοθέατα. Τα Τρίκαλα είναι σταθμός τα Χριστούγεννα.
micand
micand


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από Patrinos Τετ 13 Δεκ 2017 - 20:57

Κοντά στην Καλαμπάκα είναι το Διαλεκτό. Εκεί έχει ένα δασάκι με καφετέρια μέσα, που ο ιδιοκτήτης της είναι φιλικός στους τροχοσπιτάδες.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Αν έχεις παρέα δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα, περισσότερο για το βράδυ.

Από ότι θυμάμαι είχε γράψει για το Διαλεκτό σε κάποιο ταξίδι του ο Γιώργος (diamantino). 
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από micand Τετ 13 Δεκ 2017 - 20:59

caravanaris έγραψε:Το απολλων στους δελφους ειναι ανοιχτο εστειλα e-mail στον ιδιωκτητη προχθες και μ απαντησε αμεσως.
Ρώτησες αν πρέπει να κάνεις κράτηση θέσης; Δε νομίζω βέβαια αλλά για σιγουριά το λέω.

 Κάτι άλλο κανονικά τα κάμπινγκ που είναι χειμερινά πρπει να διαθέτουν ντουζιέρες κλειστές , ο Απόλλων τι έχει; Όχι ότι θα με κολλήσει αυτο αλλά πληροφοριακά.
micand
micand


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από caravanaris Πεμ 14 Δεκ 2017 - 11:18

micand έγραψε:
caravanaris έγραψε:Το απολλων στους δελφους ειναι ανοιχτο εστειλα e-mail στον ιδιωκτητη προχθες και μ απαντησε αμεσως.
Ρώτησες αν πρέπει να κάνεις κράτηση θέσης; Δε νομίζω βέβαια αλλά για σιγουριά το λέω.

 Κάτι άλλο κανονικά τα κάμπινγκ που είναι χειμερινά πρπει να διαθέτουν ντουζιέρες κλειστές , ο Απόλλων τι έχει; Όχι ότι θα με κολλήσει αυτο αλλά πληροφοριακά.
Το ειχα επισκεφτει και περυσι στις αρχες δεκεμβριου μονο ενας φυλακας υπηρχε στο camping.εστιατορια κτλ ειναι κλειστα, μονο τα wc και τα ντουζ ειναι ανοιχτα που στεγαζονται στο ιδιο κτιριο, πεντακαθαρα και το καλοριφερ εντος αυτων μονιμα ανοιχτο.οσο για κρατηση θεσης ειναι αδειο οταν το ειχα επισκεφτει, εγω και 2 αυτοκινουμενα ξενων ημασταν.
caravanaris
caravanaris


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από Aigagros Πεμ 14 Δεκ 2017 - 12:15

Patrinos έγραψε:Κοντά στην Καλαμπάκα είναι το Διαλεκτό. Εκεί έχει ένα δασάκι με καφετέρια μέσα, που ο ιδιοκτήτης της είναι φιλικός στους τροχοσπιτάδες.

Ωραία ιδέα Κώστα, να 'σαι καλά. Ενδιαφέρομαι να πάω προς τα 'κει το Πάσχα. Θα το έχω υπ' όψιν μου. per1
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα Empty Απ: Ολα τα καμπινγκ κλειστα στα Τρικαλα και Καλαμπακα

Δημοσίευση από Aigagros Πεμ 14 Δεκ 2017 - 12:30

micand έγραψε:
Aigagros έγραψε:Πρόπερσι είχα πάει στο Χρύσα. Είμασταν μόνοι μας. Το μεσημέρι έφευγε και ο ιδιοκτήτης...
Για χειμωνα λες φανταζομαι ε?  Απο οτι διαβαζω λιγο καλυτερο πρεπει να ειναι το απολλων.

Μιχάλη, σαν τοποθεσία είναι καταπληκτική. Δεν έχω πάει (ακόμα) στο Απόλλων, αλλά από όσο έχω ακούσει σχετικά, είναι καλύτερο. Αυτό που βρίσκω σαν μειονέκτημα, είναι ότι τα τροχόσπιτα μπαίνουν κάτω από σιδεριά για σκίαση, οπότε ο χώρος σε περιορίζει να αναπτύξεις σκηνή τροχοσπίτου. Επίσης η είσοδος του κάμπινγκ βρίσκεται πάνω σε στροφή, με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Τώρα αν φεύγουν οι ιδιοκτήτες το μεσημέρι και ξαφνικά βρίσκεσαι σε ξέφραγο αμπέλι αυτό δεν το γνωρίζω. Επειδή επαναλαμβάνω δεν έχω επισκεφτεί ποτέ το Απόλλων και κρίνω από φωτογραφίες και σχόλια τρίτων, αν κάποιος έχει άλλη άποψη από τα γραφόμενά μου ας με διορθώσει.
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης