www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

+10
Aigagros
vzol48
friar
Νικόλας Μητσόπουλος
Maximos
pilot
Γιωργάκος
antreas hobby
traveller
lander474
14 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από pilot Τετ 22 Φεβ 2017 - 12:23

Εγώ τις μπύρες του χειμώνα τις πίνω όλες μαζί το καλοκαίρι....
Όμως θα έχω κόκκινο κρασί παραγωγής μου από το βαρέλι μου! Πείτε μου όμως αν πρέπει να φέρω ολόκληρο το βαρέλι!!!  drunken

Επίσης θα φύγω από Αθήνα Σάββατο πρωί κι όποιος άλλος φύγει τότε, μπορούμε να συνταξιδέψουμε.
pilot
pilot


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από Γιωργάκος Τετ 22 Φεβ 2017 - 15:46

pilot έγραψε:
Όμως θα έχω κόκκινο κρασί παραγωγής μου από το βαρέλι μου! Πείτε μου όμως αν πρέπει να φέρω ολόκληρο το βαρέλι!!!  drunken

Σπιτικό κρασί ;
Τι είπες τώρα ; wall
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από traveller Τετ 22 Φεβ 2017 - 18:32

Αντεεεε ....  ξεκουνατεεε ...

Δηλωστε συμμετοχη ..
carn ............... Προμηνυεται μεγαλο πατιρντι ... 
traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από Νικόλας Μητσόπουλος Πεμ 23 Φεβ 2017 - 11:00

Τελικα δεν προλαβαίνω να πάρω τις πινακίδες του κάμπερ λέω να έρθω με σκηνή. .. Ελπίζω να έχω σύμμαχο το καιρό. ..
Νικόλας Μητσόπουλος
Νικόλας Μητσόπουλος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από pilot Πεμ 23 Φεβ 2017 - 13:08

Νικόλας Μητσόπουλος έγραψε:Τελικα δεν προλαβαίνω να πάρω τις πινακίδες του κάμπερ λέω να  έρθω με σκηνή. .. Ελπίζω να έχω σύμμαχο το καιρό. ..

Την Κυριακή τελικά -για να μη χαλάσει το συνήθειο των προηγούμενων χρόνων- θα έχει βροχή!
Ελπίζω να βγουν λάθος οι προβλέψεις... Όχι τίποτ' άλλο αλλά για να μην... 
μου λερώσει το τροχόσπιτο!!!  happy     rain και γιατί σκέφτομαι τον Νικόλα!
pilot
pilot


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από vzol48 Παρ 24 Φεβ 2017 - 17:49

Αν....δεν ερθει ο....προεδρος ΔΕΝ θα βρεξει..... Rolling Eyes
vzol48
vzol48


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από Aigagros Παρ 24 Φεβ 2017 - 19:24

Γιατί εάν βρέξει, σημαίνει ότι άααααλλος είναι ο μάγος!
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από antreas hobby Δευ 27 Φεβ 2017 - 23:34

Ένα επιτυχημένο τριήμερο στην Πλάκα Δρεπάνου έφτασε στο τέλος. 
Μια συνάντηση πέντε μελών του  foroum που άφησε  όμορφες στιγμές και όμορφες αναμνήσεις... ας δούμε κάποιες  από αυτές μέσα από τις foto.






[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
antreas hobby
antreas hobby


http://www.netcomms.eu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από Maximos Τρι 28 Φεβ 2017 - 0:32

Μπράβο ... όλοι ήσαστε υπέροχοι ! cheers
Ωραίες εικόνες, ωραία παρέα ... και ωραίος καιρός θα έλεγα, όπως δείχνουν οι φωτογραφίες.
Το κακόμοιρο το αρνάκι ... εξαϋλώθηκε ...
Η δε βουλιμία, κάποιου που φοράει και γυαλιά (όχι ότι οι διπλανοί του πάνε πίσω ...) όλα τα λεφτά ...
Το απολαμβάνει ... και το δείχνει ...  Cool
Να είστε καλά όλοι και να ξανανταμώσετε.

Αντρέα, σ' ευχαριστούμε ... και ελπίζω, να υπάρχουν και άλλες φωτογραφίες.  scratch

Επίσης, για να καταρριφθεί και ένας μύθος περί "βροχοσυλλέκτη",  που κάποιοι έχουν προσάψει σε κάποιον τελείως άδικα ...
... καλό θα ήταν, να υπάρξουν έστω μια δυο φωτογραφίες με την βροχή, για του λόγου το αληθές ...  
Ενώ έλειπα ... η βροχούλα εμφανίσθηκε ...  Wink    
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από traveller Τρι 28 Φεβ 2017 - 7:35

Ακομα ενα ομορφο 3ημερο πηρε τελος !!!
Περασαμε υπεροχα !!!!
Καιρο ειχαμε να μαζευτουμε ..
Ολη η παρεα μεσα στα κεφια ..
.................................Θα το ξανα κανουμε ... 
Θα θελαμε ακομα ομως μεγαλλυτερη συμμετοχη .
............................................................................Παιδια η ζωη ειναι λιγη ....
Για σκεφτειτε το ....
traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από Aigagros Τρι 28 Φεβ 2017 - 7:49

Πολύ ωραία, όντως στην επόμενη και περισσότεροι!
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από Γιωργάκος Τρι 28 Φεβ 2017 - 9:18


Μπράβο στη παρέα πάντα τέτοια και ποιο τακτικά !
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από Georgedim Τρι 28 Φεβ 2017 - 10:00

Μπράβο σας !!!!


Πάντα τέτοια.  yes5
Georgedim
Georgedim
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από Aigagros Τρι 28 Φεβ 2017 - 11:04

Αντρέα, πάλι καλά που ήσουν κι εσύ εκεί που στήνεις τη σκηνή με όλα τα παραπέτα. Έτσι, βοήθησες και κάποιους άλλους που πούλησαν τη δική τους και δεν έχουν πια, να κάτσουν κι αυτοί να φάνε σαν άνθρωποι τέτοιες γιορτινές μέρες...
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από Γιωργάκος Τρι 28 Φεβ 2017 - 11:11

Aigagros έγραψε:Αντρέα, πάλι καλά που ήσουν κι εσύ εκεί που στήνεις τη σκηνή με όλα τα παραπέτα. Έτσι, βοήθησες και κάποιους άλλους που πούλησαν τη δική τους και δεν έχουν πια, να κάτσουν κι αυτοί να φάνε σαν άνθρωποι τέτοιες γιορτινές μέρες...

Ωχ τι είπες τώρα ;

Μήπως θα έπρεπε ο Αντρέας σε αυτόν που είχε τη πούλησε να του έχει χρονοχρέωση με την ώρα διαμονής ;
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από Maximos Τρι 28 Φεβ 2017 - 12:05

Γιώργος Δασκαλό έγραψε:
Aigagros έγραψε:Αντρέα, πάλι καλά που ήσουν κι εσύ εκεί που στήνεις τη σκηνή με όλα τα παραπέτα. Έτσι, βοήθησες και κάποιους άλλους που πούλησαν τη δική τους και δεν έχουν πια, να κάτσουν κι αυτοί να φάνε σαν άνθρωποι τέτοιες γιορτινές μέρες...

Ωχ τι είπες τώρα ;

Μήπως θα έπρεπε ο Αντρέας σε αυτόν που είχε τη πούλησε να του έχει χρονοχρέωση με την ώρα διαμονής ;
Ααα ... μ' αρέσει αυτή η ιδέα της χρονοχρέωσης ... !  cheers cheers
Θα το έχω ... στην υποψία μου ... !!
Cool Rolling Eyes Very Happy
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από lander474 Τρι 28 Φεβ 2017 - 12:15

Άρχισαν τα όργανα .Ατιμε φίλε με το   hobby είχες δεν είχες ζούμαρες τη φωτό  και θα ντρέπομαι να κυκλοφορήσω στο  forum με έκαψες. Το δε προεδρείο λέει αρχικά οτι έγω είμαι βουλιμικός αλλά το σώζει γιατί κι εσείς δεν πάτε πίσω .Σχετικά με την σκηνή με όσα βλέπω προβλέπω κάποιος να μαδάει καμιά μαργαρίτα την επόμενη φορά και να λέει να μπώ να μην μπώ . Τον κάψατε τον άνθρωπο .
 Σχετικά με την βροχή ενώ κάποιος έλειπε και η βροχούλα εμφανίστηκε σταδιακά , η αιτία ήταν οτι είχαμε ταχτική τηλεφωνική  επικοινωνία κι έτσι η βροχούλα έδινε το παρόν  αφου κι εκείνος ήταν παρόν  τηλεφωνικά (ονόματα δεν λέω)΄.Άρα λοπιπόν η θεωρία βροχοσυλέκτη δεν καταρίπτεται αλλά μάλλον για μια ακόμη φορά επιβεβαιώνεται


Περάσαμε 'ενα πολύ όμορφο 3μερο, γίναμε όλοι μικρά παιδιά σε σημείο που τα μικρά παιδία εμάς κοιτάζανε ,μέχρι κι αετό πήγαμε να πετάξουμε αλλά κάποιες τεχνικές δυσκολίες κατά τη διάρκεια της απογείωσης  μας έκαναν να φάμε τα μούτρα μας ή καλύτερα να φάω εγω τα δικά μου  (Γιατρέ σακατεύτηκα  έρχομαι για γενικό  service). Θα υπάρξει ρεπορτάζ με φωτογρφίες στη συνέχεια .
lander474
lander474


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από caminador Τρι 28 Φεβ 2017 - 18:54

Εβίβα!!! στην υγειά σας, πάντα σταθεροί να κρατάτε τη παράδοση κι`ας μας ακολουθεί η παραδοσιακή βροχούλα...
caminador
caminador


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από lander474 Τρι 28 Φεβ 2017 - 23:55

Μερικές φωτό από την μάζωξη στο triton2  


έτοιμος για απογείωσηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]




επίιτιμος με σωματοφύλακες


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


μικρό μου Πόνυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



Ας τσιμπήσουμε λίγο να στανιάρουμε τίποτα το σοβαρό έτσι για την λιγούρα βρε αδερφέ bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]




Η ομάδα που χτύπησε αλύπητα το ταλαίπωρο αρνάκι


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Κάποιος έχει κάνει μεγάλες προόδους ακόμη δεν έχει πάει να κατακλιθεί για το μεσημέρι εκπλήσομαι  (πρέπει να αρχίσω να ελπίζω οτι  θα βγάλω μαλιά μετά από κάτι τέτοιο )


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



Ακόμη και για  βράδυ ακμαιότατος 2 ώρες πιο μετά πήγε για ύπνο ζητωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω(τελικά θα ξαναβγάλω μαλιά )

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



Είμαι περήφανος για σένα

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Μάλλον θέλει να χορέψει ζεμπέκικο αλλά δεν έχουμε πίστα . Αντρέα πρέπει να κάνουμε πατέντα για κινητή αίθουσα από δω και μπρός να έχουμε μαζί .
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
lander474
lander474


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο  το 3μερο της Καθαροδευτέρας    - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκδρομή στη Πλάκα Δρεπάνου Ναύπλιο το 3μερο της Καθαροδευτέρας

Δημοσίευση από lander474 Τετ 1 Μαρ 2017 - 0:25

χομπίσιες αγάπες

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



να ρωτήσω κάτι??????????????μπά άστο καλύτερα γυαλίζει το μάτι του

 Καληνύχταααααααααααααα


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]




Η επόμενη μέρα διαθέτει γυμναστική με πρωινό πλυντήριο . Μπορείς να πλύνεις και το δικό μου τον  ρωτάω με κοιτάζει με ένα αγριεμένο βλέμα,  οπότε απαντάω στην ερώτηση μου άστο δεν πειράζει θα βρέξει

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


¨ελεγα δε θα βγάλκω τη κράμερ αλλά τελικά κάποιος μου την επιστράτευσε τί να κάνω θα θυσιαστώ


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



θα ψήσουμε ή θα πιούμε ουζάκια αποφάσισε???????????????????????????


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



Καλά ντε μη βαράς θα ψήσουμε . Επίτιμο ψήσιμο . Μου τρέχουν τα σάλια



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][url=https:/
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][url=https:/
lander474
lander474


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης