www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Κοπή πίτας 2015

+27
gsalonica
caminador
Masterless
Maximos
Batfalcon
antreas hobby
caravanexpert
antonis Z
Gulliver
jimasimak
ladakias
jamesdask
vzol48
lander474
Georgedim
Γιώργος Επιτρόπου
Πτέραρχος
kukosg
Patrinos
joskem
diamantino
Νικόλας Μητσόπουλος
athanase
traveller
sudwind
Aigagros
Γιωργάκος
31 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από traveller Τετ 21 Ιαν 2015 - 6:17

Αντε με το καλο να ξανα-βρεθουμε ..
Κι'εσυ προεδρε ............. hi μια ζωη με δελεαρ εισαγωγης μας τραβας κοντα σου ...

Θα μπορουσε η μπυρα να'ταν και ......... FIX-HELLAS μπλε ...


Μηπως θα μας χαλουσε  ;;;
traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από joskem Πεμ 22 Ιαν 2015 - 21:41

Καθίσαμε γύρω - γύρω οι Πατρινοί και συζητήσαμε το τι θα κάνουμε σχετικά με τη συμμετοχή μας στην κοπή της πίττας στο Triton.
Το φέραμε από δω, το φέραμε από κει και το συμπέρασμά μας τελικά είναι ότι, είναι πολύ ριψοκίνδυνο για εμάς να ταξιδεύσουμε από Πάτρα την Παρασκευή μεσημέρι προς Ναύπλιο και αντίστοιχα να επιστρέψουμε Καθαρή Δευτέρα προς Πάτρα.
Αντιλαμβάνεσθε ότι, δεν είναι ένα συνηθισμένο ταξίδι, αλλα ένα ιδιαίτερα επικίνδυνο ταξίδι. Ένα τεράστιο πλήθος κόσμου ταξιδεύει ακριβώς τις ίδιες ώρες με εμάς σε ένα δρόμο που από την Κόρινθο μέχρι και μετά ακόμη τα διόδια του Ρίου, έχει κορίνες...

Με δεδομένο λοιπόν ότι, όπως κατάλαβα, οι πιο πολλοί από τους συμμετέχοντες, προτείνετε για Triton, εμείς δηλώνουμε αδυναμία συμμετοχής.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ!!!
Μήπως να γίνει ακόμη μια τελευταία κρούση στα κάμπινγκ στους Δελφούς για κάτι (ελαφρά) καλλίτερο;

joskem


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από Maximos Πεμ 22 Ιαν 2015 - 22:27

Συνεπώς, θα πρέπει να επαναπροσδιορίζουμε  την λίστα των συμμετοχών, με τα νέα δεδομένα.
 
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από vzol48 Πεμ 22 Ιαν 2015 - 22:28

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ!!!
Μήπως να γίνει ακόμη μια τελευταία κρούση στα κάμπινγκ στους Δελφούς για κάτι (ελαφρά) καλλίτερο;
+1...
vzol48
vzol48


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από Maximos Πεμ 22 Ιαν 2015 - 22:41

Το πρόβλημα με τα campings των Δελφών, δεν αφορά μόνο στο οικονομικό.
Είναι και το περιορισμένο ωράριο παραχώρησης της αίθουσας.
Τις υπόλοιπες ώρες της ημέρας, που θα θελήσουμε να βρεθούμε όλοι μαζί, απλά δεν θα μπορούμε.
Τα μεσημέρια για παράδειγμα, που θα καθίσουμε όλοι μαζί ;  
Οπότε ... δεν αντιλαμβάνομαι και  το ελαφρά καλύτερο ... !  
Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από Πτέραρχος Πεμ 22 Ιαν 2015 - 23:11

Καλυτερα θα΄νε να μην μιλησω .......................
Πτέραρχος
Πτέραρχος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από Patrinos Παρ 23 Ιαν 2015 - 1:22


Το ελαφρά καλύτερο θα μπορούσε να είναι και στο οικονομικό και στην αίθουσα.
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από antreas hobby Παρ 23 Ιαν 2015 - 22:29

Αγαπητοί φίλοι από την  Πάτρα  αν κάποιος με  ρωτήσει  τη θα ήθελα να επιλέξω μεταξύ των  Δελφών και του Δρέπανου σαφώς η απάντηση για εμένα  είναι μια… (Δελφοί )  .

Στο camping Apollo που εγώ έκανα την συνεννόηση  ο ιδιοκτήτης  (( κ’ Νίκος )) μου έδωσε να καταλάβω  με  τα λεγόμενα του ότι θα  ήταν  αδιάφορο  αν  πάμε αρκετά τροχόσπιτα ‘η  αν δεν  πάει κανένα  …….οπότε όσο  και αν των ζορίσουμε  δεν  νομίζω  ότι  θα  των ενδιαφέρει  μια  καλύτερη τιμή , ……  πάντως ,αν θέλετε να πάρετε κάποιο τηλέφωνο μήπως και πετύχετε  κάτι καλύτερο  από χρόνο αίθουσας ‘η τιμής   εγώ έχω και το προσωπικό του τηλέφωνο και μπορώ να σας το δώσω  όποτε θέλετε.

 Τώρα αν υπάρχει και κάποια άλλη τρίτη  πρόταση να την συζητήσουμε όλοι .
 

Όσον αναφορά την διαδρομή από Πάτρα προς το Δρέπανο κατανοώ ότι είναι μια δύσκολη διαδρομή λόγο των έργον στην εθνική οδό  Αθηνών –Πατρών  αλλά μην ξεχνάτε ότι και πέρση ήταν ακριβός  η ίδια κατάσταση  και αρκετά ρυμουλκούμενα και αυτοκινούμενα κάτω από έναν άσχημο και βροχερό  καιρό  τον αντιμετώπισαν με επιτυχία άρα τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο …………………………….. προσωπικά εγώ θέλω πολύ  με των ένα η τον άλλο τρόπο να είμαστε μαζί  στην κοπή τις πίτας του 2015.

Σας ευχαριστώ για την κατανόηση ,  είμαι στην διάθεση  σας για ότι αν χρηστή.   
antreas hobby
antreas hobby


http://www.netcomms.eu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από Πτέραρχος Σαβ 24 Ιαν 2015 - 9:28

antreas hobby έγραψε:Αγαπητοί φίλοι από την  Πάτρα  αν κάποιος με  ρωτήσει  τη θα ήθελα να επιλέξω μεταξύ των  Δελφών και του Δρέπανου σαφώς η απάντηση για εμένα  είναι μια… (Δελφοί )  .

Στο camping Apollo που εγώ έκανα την συνεννόηση  ο ιδιοκτήτης  (( κ’ Νίκος )) μου έδωσε να καταλάβω  με  τα λεγόμενα του ότι θα  ήταν  αδιάφορο  αν  πάμε αρκετά τροχόσπιτα ‘η  αν δεν  πάει κανένα  …….οπότε όσο  και αν των ζορίσουμε  δεν  νομίζω  ότι  θα  των ενδιαφέρει  μια  καλύτερη τιμή , ……  πάντως ,αν θέλετε να πάρετε κάποιο τηλέφωνο μήπως και πετύχετε  κάτι καλύτερο  από χρόνο αίθουσας ‘η τιμής   εγώ έχω και το προσωπικό του τηλέφωνο και μπορώ να σας το δώσω  όποτε θέλετε.

 Τώρα αν υπάρχει και κάποια άλλη τρίτη  πρόταση να την συζητήσουμε όλοι .
 

Όσον αναφορά την διαδρομή από Πάτρα προς το Δρέπανο κατανοώ ότι είναι μια δύσκολη διαδρομή λόγο των έργον στην εθνική οδό  Αθηνών –Πατρών  αλλά μην ξεχνάτε ότι και πέρση ήταν ακριβός  η ίδια κατάσταση  και αρκετά ρυμουλκούμενα και αυτοκινούμενα κάτω από έναν άσχημο και βροχερό  καιρό  τον αντιμετώπισαν με επιτυχία άρα τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο …………………………….. προσωπικά εγώ θέλω πολύ  με των ένα η τον άλλο τρόπο να είμαστε μαζί  στην κοπή τις πίτας του 2015.

Σας ευχαριστώ για την κατανόηση ,  είμαι στην διάθεση  σας για ότι αν χρηστή.   
Aντρεα μου μην το ψαχνεις.
Αν και ο δρομος ειναι σε πολυ χειροτερη κατασταση απο περσυ...δεν ειναι μονο αυτος ο βασικος λογος που δεν θα ερθουμε. Σου ξανα λεω σαν Αντρεας μην το ψαχνεις......αλλου ειναι το προβλημα.
Πτέραρχος
Πτέραρχος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από athanase Σαβ 24 Ιαν 2015 - 10:21

Προσωπικά απ την αρχή είχα δηλώσει αδυναμία συμμετοχής. Όμως μια παρέα είμαστε ας δηλώσει ο καθένας την δική του συμμετοχή ή μη κι αν νοιώθει την ανάγκη αιτιολογίας (χωρίς να είναι υποχρεωμένος γι αυτό) ας το κάνει ολοκληρωμένα χωρίς υπονοούμενα για να μην νοιώθουμε και εμείς οι άλλοι θεατές σε θέατρο χωρίς έργο .
athanase
athanase


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από antreas hobby Σαβ 24 Ιαν 2015 - 10:37

Πτέραρχος έγραψε:
antreas hobby έγραψε:Αγαπητοί φίλοι από την  Πάτρα  αν κάποιος με  ρωτήσει  τη θα ήθελα να επιλέξω μεταξύ των  Δελφών και του Δρέπανου σαφώς η απάντηση για εμένα  είναι μια… (Δελφοί )  .

Στο camping Apollo που εγώ έκανα την συνεννόηση  ο ιδιοκτήτης  (( κ’ Νίκος )) μου έδωσε να καταλάβω  με  τα λεγόμενα του ότι θα  ήταν  αδιάφορο  αν  πάμε αρκετά τροχόσπιτα ‘η  αν δεν  πάει κανένα  …….οπότε όσο  και αν των ζορίσουμε  δεν  νομίζω  ότι  θα  των ενδιαφέρει  μια  καλύτερη τιμή , ……  πάντως ,αν θέλετε να πάρετε κάποιο τηλέφωνο μήπως και πετύχετε  κάτι καλύτερο  από χρόνο αίθουσας ‘η τιμής   εγώ έχω και το προσωπικό του τηλέφωνο και μπορώ να σας το δώσω  όποτε θέλετε.

 Τώρα αν υπάρχει και κάποια άλλη τρίτη  πρόταση να την συζητήσουμε όλοι .
 

Όσον αναφορά την διαδρομή από Πάτρα προς το Δρέπανο κατανοώ ότι είναι μια δύσκολη διαδρομή λόγο των έργον στην εθνική οδό  Αθηνών –Πατρών  αλλά μην ξεχνάτε ότι και πέρση ήταν ακριβός  η ίδια κατάσταση  και αρκετά ρυμουλκούμενα και αυτοκινούμενα κάτω από έναν άσχημο και βροχερό  καιρό  τον αντιμετώπισαν με επιτυχία άρα τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο …………………………….. προσωπικά εγώ θέλω πολύ  με των ένα η τον άλλο τρόπο να είμαστε μαζί  στην κοπή τις πίτας του 2015.

Σας ευχαριστώ για την κατανόηση ,  είμαι στην διάθεση  σας για ότι αν χρηστή.   
Aντρεα μου μην το ψαχνεις.
Αν και ο δρομος ειναι σε πολυ χειροτερη κατασταση απο περσυ...δεν ειναι μονο αυτος ο βασικος λογος που δεν θα ερθουμε. Σου ξανα λεω σαν Αντρεας μην το ψαχνεις......αλλου ειναι το προβλημα.







Αγαπητοί φίλοι τις Πάτρας αύριο έχουμε εθνικές εκλογές και όλοι καλούμαστε να ψηφίσουμε με το σκεπτικό να βγει από την κάλπη το καλύτερο αποτέλεσμα  δηλαδή αν είναι δυνατόν όλοι οι Ελλάδα να ψηφίσει το ίδιο ….αυτό θα είναι το αποτέλεσμα που θα ενώσει όλου μας και οι Ελλάδα θα μπορεί να είναι δυνατή --------------------------------------------

Έτσι λιπών και εμείς στο φόρουμ  πρώτοι πρέπει να αφήσουμε έξω τις μικρό αδυναμίες μας και να ενωθούμε  για να περάσουμε καλά ,…. σαν άνθρωποι έχουμε πολύ μικρό θέματα και μικρό ενδοιασμούς ας τα αφήσουμε στην άκρη και ας περάσουμε καλά το χρειαζόμαστε.  

Καταλαβαίνω και αντιλαμβάνομαι τα αλλά προβλήματα που λέτε αλλά δεν τελειώνει η παρέα μας  εκεί. 

Σας ξανά προσκαλώ από την μεριά μου να ξαναδείτε το θέμα από την αρχή και να περάσουμε υπέροχα όπως πέρση.

Εγώ από την μεριά μου θα κάνω ότι είναι δυνατών από το μετερίζι μου που είναι εντελώς ανιδιοτελές ……και αυτό γιατί η παρουσία σας και η παρέα σας μου είναι ευχάριστη

Ευχαριστώ  και σας περιμένω  όπου αποφασιστεί ξανά  από όλου μας μαζί .
antreas hobby
antreas hobby


http://www.netcomms.eu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από Aigagros Σαβ 24 Ιαν 2015 - 10:55

Αντρέα σωστά τοποθετήθηκες!
Θόδωρε, μιλάς για κάποιο πρόβλημα που έχεις. Με τα μισόλογα δουλειά δε γίνεται. Ποιο είναι;
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από antreas hobby Σαβ 24 Ιαν 2015 - 10:58

Ας το πάμε από την αρχή.-

Πρόσκληση   για όλους τους φίλους μέλη  του φόρουμ μας .

Δηλώστε  την πρόταση σας   για την κοπή τις πίτας 2015 και αποκριάς  για το τριήμερο τις καθαρής δευτέρας 

((χώρος για συνάντηση και διαμονή τροχόσπιτων και αυτοκινούμενων με αίθουσα παντός τύπου   ))  
antreas hobby
antreas hobby


http://www.netcomms.eu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από antreas hobby Σαβ 24 Ιαν 2015 - 11:04

Aigagros έγραψε:Αντρέα σωστά τοποθετήθηκες!
Θόδωρε, μιλάς για κάποιο πρόβλημα που έχεις. Με τα μισόλογα δουλειά δε γίνεται. Ποιο είναι;



Ας μην ψάχνουμε τι έγινε κάποτε και τη ειπώθηκε αυτά πρέπει ο χρόνος που έφυγε τα πήρε μαζί του τώρα ήρθε το 2015  και για αυτό μιλάμε.
antreas hobby
antreas hobby


http://www.netcomms.eu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από Patrinos Σαβ 24 Ιαν 2015 - 11:06


Αντρέα, φέτος ο δρόμος δεν έχει καμία σχέση με αυτόν που κάνατε εσείς πέρυσι.
Πήγα με το τροχόσπιτο στην Καραθώνα το πρωί στις 2 Ιανουαρίου που ήταν αργία και επέστεψα στην Πάτρα την ημέρα των Θεοφανείων, πάλι πρωί. Παρόλο που δεν είχε κίνηση στο δρόμο δυσκολεύτηκα πάρα πολύ, γιατί είχε κορύνες σχεδόν σε όλη τη διαδρομή και ζικ ζακ. Αυτόν τον δρόμο μου είναι αδύνατον να τον ξανακάνω όσο θα είναι τα έργα σε εξέλιξη.
Και αυτός είναι ο λόγος που δεν μπορώ να έρθω στο Ναύπλιο.
Patrinos
Patrinos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από Aigagros Σαβ 24 Ιαν 2015 - 11:30

Επιμένω ότι όταν υπάρχει οτιδήποτε και σιγοκαίει μετά γίνεται χειρότερο. Γιατί δεν ξεκαθαρίζουμε κάτι κατευθείαν; Προσωπικά δεν γνωρίζω κάτι. Με τη συζήτηση και την ειλικρίνεια αποφεύγονται πολλά. Πιο απλά δεν γίνεται...
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από lander474 Σαβ 24 Ιαν 2015 - 11:59

Καλημέρα   από μεριά μου  συμφωνώ απόλυτα με όσα λέει ο Αντρέας  επίσης  ακούγονται κάποια μισόλογα  και συμφωνώ με τον Aigargo  να λέει  οτι δουλειά με μισόλογα δεν γίνεται οτι είναι ας τεθεί επί τάπητος .

Οι ευκαιρίες να βρεθούμε όλοι οι φίλοι του forum   από δίαφορα μέρη της Ελλάδας μαζί και να περάσουμε όμορφα είναι πολύ ελάχιστες  μέχρι και σπάνιες  και με στεναχωρεί αφάνταστα αυτή η άρνηση  από κάποια μέλη να λένε  οτι δεν μπορούν να ακολουθήσουν

 Ως προς τον δρόμο Αθηνών-Πατρών συμφωνώ οτι είναι ένας πολύ δύσκολος δρόμος ειδικά αν κουβαλάς το ρυμουλκούμενο .Αλλά όμως η ίδια δυσκολία που είχε ανέκαθεν έχει και τώρα  αυτός ο δρόμος  κι αυτό το λέω επειδή έχω κάνει αυτή τη διαδρομή με πολλά ρυμουλκούμενα ακόμη και διαξινικά   κι έχω περάσει και πολλά ζικ ζακ Κώστα μου με  κορίνες  στη μέση  κατα την διαδρομή γενικώς μια μεγάλη δυσκολία.Πιστεύω οτι με λίγη προσοχή οπώς πέρσυ πήγαμε στη Πάτρα μπορούν και  οι  φίλοι μας οι Πατρινοί  να έρθουν  στο Ναύπλοιο άλλοστε είναι τροχοσπιτάδες χρόνια κι έχουν μια μεγάλη εμεπειρία κι από μένα  μεγαλύτερη, να οδηγήσουν έλκοντας το τροχόσπιτο τους  απο κεί και πέρα ο καθένας ας πράξει αυτό που νομίζει  κι αν υπάρχει φόβος από μεριάς κάποιων σίγουρα είναι κατανοητό  . Προσωπικά επειδή  μου αρεσει η παρέα όλων είτε Πατρινοί είτε Αθηναίοι ειτε Θεσσαλονικείς σε τελική αναάλυση  εύχομαι  όλo to forum να είναι στη συγκέντρωση , γιατί όπως είπα και παραπάνω οι ευκαιρίες να βρεθούμε όλοι οι φίλοι και να περάσουμε όμορφα όπως περάσαμε  στη Πάτρα είναι πολύ σπάνιες .
lander474
lander474


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από Πτέραρχος Σαβ 24 Ιαν 2015 - 12:30

Παιδια αφου δεν αναφερετε στο θεμα και κανενας αλλος εχετε δικιο που με στοχοποιειτε.
Και σας παρακαλω τους διαχειριστες να αφερεσεται τα τελαιυταια που αφορουν το ατομο μου γιατι δεν ειναι ακριβως ετσι .
Ας μην το συνεχισουμε.
Πτέραρχος
Πτέραρχος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από Maximos Σαβ 24 Ιαν 2015 - 12:43

Κατ' αρχήν, δέχομαι το πρόβλημα του δρόμου, χωρίς να το συμμερίζομαι.
Εάν δηλαδή, ήθελα να πάω στην Ανκόνα, θα απέρριπτα το ταξίδι μου, λόγω δρόμου ;
Το οποιοδήποτε όμως άλλο πρόβλημα, όταν δεν αναφέρεται και δεν γίνεται προσπάθεια να λυθεί,
ούτε και με πμ. ή άλλη επικοινωνία, δεν το καταλαβαίνω.

Επειδή όμως και ο χρόνος κυλάει και δεν έχουν υπάρξει άλλες προτάσεις, εκτός Δελφών και Δρέπανου,
θα πρέπει να το λήξουμε εδώ και να επικαιροποιήσουμε τις συμμετοχές.
Αφού οι προσφορές από τα campings των Δελφών, είναι οικονομικά ασύμφορες,
όπως επίσης και μη πρακτικοί και λειτουργικοί, οι όροι χρήσης της αίθουσας,
καταλήγουμε στην λύση του camping "Triton II",  στο Δρέπανο Ναυπλίου.
Θα χαρούμε πολύ, να δούμε,  όσους περισσότερους φίλους μας θελήσουν να έρθουν.

Συμμετοχές

1. Μάξιμος
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.



Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κοπή πίτας 2015 - Σελίδα 5 Empty Απ: Κοπή πίτας 2015

Δημοσίευση από lander474 Σαβ 24 Ιαν 2015 - 12:48

1. Μάξιμος
2.lander474(με επιφύλαξη+1 δωμάτιο για φιλικό μου ζευγάρι )
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
lander474
lander474


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης