Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Τα παιδιά που κάνουν κάμπινγκ.
από caminador Σήμερα στις 10:08

» Από την Πάτρα στην Κορνουάλλη.
από Γιωργάκος Χθες στις 12:51

» Ιράν
από caminador Σαβ 15 Ιουν 2019 - 22:34

» Αυξήσεις τιμών στα Διόδια.
από aisxylos Σαβ 15 Ιουν 2019 - 18:31

» Τι είναι αυτό;
από Γιωργάκος Σαβ 15 Ιουν 2019 - 13:03

» Hoppy Pub Θεσσαλονίκη στις καλύτερες μπυραρίες του κόσμου.
από Georgedim Σαβ 15 Ιουν 2019 - 12:15

» Η ρύθμιση για την έλξη όλων των ρυμουλκούμενων και ημιρυμουλκούμενων οχημάτων
από Georgedim Σαβ 15 Ιουν 2019 - 11:49

» Άδεια λειτουργίας σταθμών βαρέων οχημάτων
από Georgedim Σαβ 15 Ιουν 2019 - 11:40

» ΣΤΑΜΠΙΛΙΖΑΤΕΡ
από triptec Σαβ 15 Ιουν 2019 - 9:57

» Camper Stop στα Τζουμέρκα
από friar Πεμ 13 Ιουν 2019 - 0:03

» Αμερικανίδα 21 χρονών ταξίδεψε σε 196 χώρες.
από caminador Τετ 12 Ιουν 2019 - 22:13

» Γκράζ, το σταυροδρόμι των πολιτισμών.
από Patrinos Τρι 11 Ιουν 2019 - 13:23

» Retro τροχόσπιτα
από Georgedim Τρι 11 Ιουν 2019 - 10:24

» Thetford C200
από ladakias Κυρ 9 Ιουν 2019 - 19:16

» Lada για τις διακοπές
από vzol48 Κυρ 2 Ιουν 2019 - 16:23

» Sterckeman 470pe 2002
από vzol48 Πεμ 30 Μάης 2019 - 20:11

» Η Ελληνική πρόταση για ταξίδια.
από sudwind Τρι 28 Μάης 2019 - 17:39

» Ιδιοκατασκευή για τους λάτρεις της μπύρας
από caminador Δευ 27 Μάης 2019 - 23:31

» ακτοπλοϊκή σύνδεση Τσεσμέ – Λαυρίου
από espresso Κυρ 26 Μάης 2019 - 18:55

» Κίνδυνος-θάνατος τα αυτοκινούμενα τροχόσπιτα σε περίπτωση τρακαρίσματος
από caminador Παρ 24 Μάης 2019 - 19:59

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
Κοινωνική Δικτύωση

Κοινωνική Δικτύωση digg  Κοινωνική Δικτύωση delicious  Κοινωνική Δικτύωση reddit  Κοινωνική Δικτύωση slashdot  Κοινωνική Δικτύωση yahoo  Κοινωνική Δικτύωση google  Κοινωνική Δικτύωση live      

Επισημάνετε και μοιραστείτε την διεύθυνση του www.taxidiarides.gr στην σελίδα κοινωνικής δικτύωσης σας

Σχόλια για το "Διακοπές στην Καλογριά 2013"

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Διακοπές στην Καλογριά 2013" Empty Απ: Σχόλια για το "Διακοπές στην Καλογριά 2013"

Δημοσίευση από 234 Την / Το Τρι 27 Αυγ 2013 - 10:00

Μπράβο Κωστή, να είμαστε όλοι καλά να βρεθούμε πάλι του χρόνου, να περάσουμε το ίδιο όμορφα.
Από το Zagreb φιλιά.
Κώστας - Αγγελική
234
234

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Διακοπές στην Καλογριά 2013" Empty Απ: Σχόλια για το "Διακοπές στην Καλογριά 2013"

Δημοσίευση από Aigagros Την / Το Τρι 27 Αυγ 2013 - 10:26

Να σας ετυχαριστήσουμε κι εμείς για την όμορφη παρέα, περάσαμε υπέροχα, με το καλό να το ξανακάνουμε!
Aigagros
Aigagros

http://www.taxidiarides.gr

Δημοσίευση από athanase Την / Το Τρι 27 Αυγ 2013 - 10:29

Κώστα και λοιποί καλοί Φίλοι της υπέροχης παρέας. Το πρόγραμμα ... εγκρίνεται αλλά θέλουμε περισσότερες πληροφορίες για το μενού και όχι ... αόριστα. Σας ζηλεύουμε ... θανάσιμα όσοι στο λιοπύρι συνεχίζουμε χωρίς διακοπές να δουλεύουμε (ακόμη 34 μέρες).
Τέλος χαιρόμαστε που περνάτε τόσο ωραία. Γεμίστε μπαταρίες διότι όπως λέει ένας ΣΟΦΟΣ φίλος μου "δεν έχει σημασία πόσα χρήματα έχεις στην τσέπη σου αλλά πόσα ξόδεψες στη ζωή σου."
athanase
athanase

Δημοσίευση από alfa romeo Την / Το Τρι 27 Αυγ 2013 - 11:23

Μπραβο φιλοι μου. Χαιρομαι πολύ που βρεθηκατε στην ιδιαιτερη πατριδα μου και περασατε τοσο ομορφα.
Βλεπετε εγω εχω την ατυχια να εχω εξοχικο 10 λεπτα με το αυτοκινητο απο το ομορφο δασος και σχεδον καθε σαββατ/κυριακο κανουμε μπανιο στην  χρυση ακτή. Δεν το πηρα χαμπαρι πως εισασταν εκει να σας παω βολτα στο δασος σε εξαιρετικά κρυφα μερη με φοβερη βλαστηση, ποταμια, λιμνες κλπ. Το δασος της στροφυλιας ειναι εθνικος δρυμος - παρκο και υπαρχει διαδρομη που ενωνει τα 2 ακρα της τεραστιας παραλιας Καλογριας - Κουνουπέλι και περνα μεσα απο το δασος.
Σας ζηλεψα απο τις φωτο τοσο που μπορει να μου την δώσει να παρω το τροχοσπιτο και να παω για καμια μονοήμερη στο camper-stop.
Να ειστε καλα και ισως το camper stop να αποτελεσει στο μελλον τοπο συαντησης του φορουμ ειτε φθινοπωρινης ή ανοιξιατικης.
alfa romeo
alfa romeo

http://www.notos-engineers.gr

Δημοσίευση από Patrinos Την / Το Τρι 27 Αυγ 2013 - 12:12

athanase έγραψε:εγκρίνεται αλλά θέλουμε περισσότερες πληροφορίες για το μενού και όχι ... αόριστα.
Σιγά σιγά Θανάση, όλα θα γίνουνVery Happy  

athanase (ακόμη 34 μέρες).
yes1 yes1 yes1 
Patrinos
Patrinos

Δημοσίευση από Patrinos Την / Το Τρι 27 Αυγ 2013 - 12:21

alfa romeo έγραψε:Μπραβο φιλοι μου. Χαιρομαι πολύ που βρεθηκατε στην ιδιαιτερη πατριδα μου και περασατε τοσο ομορφα.
Βλεπετε εγω εχω την ατυχια να εχω εξοχικο 10 λεπτα με το αυτοκινητο απο το ομορφο δασος και σχεδον καθε σαββατ/κυριακο κανουμε μπανιο στην  χρυση ακτή. Δεν το πηρα χαμπαρι πως εισασταν εκει να σας παω βολτα στο δασος σε εξαιρετικά κρυφα μερη με φοβερη βλαστηση, ποταμια, λιμνες κλπ. Το δασος της στροφυλιας ειναι εθνικος δρυμος - παρκο και υπαρχει διαδρομη που ενωνει τα 2 ακρα της τεραστιας παραλιας Καλογριας - Κουνουπέλι και περνα μεσα απο το δασος.
Σας ζηλεψα απο τις φωτο τοσο που μπορει να μου την δώσει να παρω το τροχοσπιτο και να παω για καμια μονοήμερη στο camper-stop.
Να ειστε καλα και ισως το camper stop να αποτελεσει στο μελλον τοπο συαντησης του φορουμ ειτε φθινοπωρινης ή ανοιξιατικης.
Κώστα αν το ήξερα θα σε είχα πάρει ένα τηλέφωνο. Δεν πειράζει όμως οι ευκαιρίες δεν τελείωσαν. Όσο για τον δρόμο από την Καλογριά στο Κουνουπέλι την κάναμε σχεδόν κάθε ημέρα με τα ποδήλατα, από τα 10 χιλιόμετρα κάναμε τα 7 περίπου και γυρίζαμε. Σίγουρα όμως θα ξέρεις καταπληκτικά μέρη να μας πας την επόμενη φορά που θα πάμε όλοι μαζί. 
Τι θα έλεγες για Σεπτέμβρη;Very Happy  
Patrinos
Patrinos

Δημοσίευση από Γιωργάκος Την / Το Τρι 27 Αυγ 2013 - 13:25

Να επιστρέψω και θα έχετε πολλές φωτογραφίες, άσε που θα βγάλω στη φόρα όλες τις αταξίες ( που γίνανε την ώρα του φαγητού ) happy2 
Γιωργάκος
Γιωργάκος

Δημοσίευση από traveller Την / Το Τρι 27 Αυγ 2013 - 20:19

Mπραβο σας bravoετσι παντα ομορφα !!!!
Κι'εμεις εδω στην μακρυνη Κρακοβια σας ζηλευουμε .., οχι τοσο για την θαλασσα , αλλα για την ζεστη ,

Αμαν ξεπαγιασαμε ...

Ααα ρε Ελλαδιτσα με τις .............. ζεστες σου ...relax 
traveller
traveller

Δημοσίευση από diamantino Την / Το Τρι 27 Αυγ 2013 - 20:39

234 έγραψε:Μπράβο Κωστή, να είμαστε όλοι καλά να βρεθούμε πάλι του χρόνου, να περάσουμε το ίδιο όμορφα.
Από το Zagreb φιλιά.
Κώστας - Αγγελική
Kωστα,
αν κοιταξεις λγο .....Βορειο-Ανατολικα...
θα μας δεις ! ! !
Αλλα και τη μυρωδια των .... κοτσιων,
να ακολουθησεις
παλι θα μας βρεις! ! !

Υ.Γ.Η πρωτη.....  φουρνια,θα ξεκινησει απο Κρακοβια
το πρωι της Παρασκευης για .... Βελιγραδι,και συνεχεια για κατω,
ενω η αλλη .... φουρνια θα κατευθυνθει προς Βιεννη.
diamantino
diamantino

Δημοσίευση από diamantino Την / Το Τρι 27 Αυγ 2013 - 20:46

από [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] Χθες στις 22:17

Διακοπές στην Καλογριά

Φέτος κάναμε διακοπές σε μια καταπληκτική θάλασσα, μέσα στο δάσος, κάτω από την δροσιά των πεύκων του Camper Stop, κοντά σε αρχαιολογικό χώρο (τείχος Δυμαίων), με πολύ μικρό κόστος ,  άλλα πάνω από όλα, με την καλύτερη παρέα

Τελικα,
οπου και να πας,οτι και να κανεις,
σημασια εχει η ... ΠΑΡΕΑ ! ! !
Μπραβο σας,παντα τετοια ! ! !
diamantino
diamantino

Δημοσίευση από teonakos Την / Το Τρι 27 Αυγ 2013 - 22:53

Μπράβο !!!!ρε παιδιά !!!! πάντα τέτοια 

ζηλεύω γαμώτο 
teonakos
teonakos

Δημοσίευση από Νικόλας Μητσόπουλος Την / Το Τετ 28 Αυγ 2013 - 8:59

Πανέμορφα! Πάντα τέτοια!
Τι καλά να κανονιστεί εκεί καμιά συνάντηση σαν την άλλη την πετυχημένη- από παρέα στα βαλιμίτικα... eye 
Νικόλας Μητσόπουλος
Νικόλας Μητσόπουλος

Δημοσίευση από alfa romeo Την / Το Τετ 28 Αυγ 2013 - 9:42

Patrinos έγραψε:
alfa romeo έγραψε:Μπραβο φιλοι μου. Χαιρομαι πολύ που βρεθηκατε στην ιδιαιτερη πατριδα μου και περασατε τοσο ομορφα.
Κώστα αν το ήξερα θα σε είχα πάρει ένα τηλέφωνο. Δεν πειράζει όμως οι ευκαιρίες δεν τελείωσαν. Όσο για τον δρόμο από την Καλογριά στο Κουνουπέλι την κάναμε σχεδόν κάθε ημέρα με τα ποδήλατα, από τα 10 χιλιόμετρα κάναμε τα 7 περίπου και γυρίζαμε. Σίγουρα όμως θα ξέρεις καταπληκτικά μέρη να μας πας την επόμενη φορά που θα πάμε όλοι μαζί. 
Τι θα έλεγες για Σεπτέμβρη;Very Happy  
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ .................................
σας βρησκω πολύ ενημερωμενους και οπως βλεπω και στις φωτο τα γυρισατε ολα. Νομιζω πως πηγατε και στο εκκλησακι τις Παναγιας στα Μαυρα Βουνα.
Μπράβο σας + βοηθειά σας.
Το Σεπτέμβριο ειμαστε μεσα εαν μας αφήσουν οι γαμοι + βαπτισια..........  (μας ξεπατωσαν ολο το καλοκαιρι με το ζορι ξεφύγαμε 1 Σ.Κ) Θελουμε + άλλες φωτος. Δεν ειχα σκεφτεί ποτέ την βολτα με τα ποδήλατα στο δασος . πρεπει να το δοκιμάσω νομίζω.
alfa romeo
alfa romeo

http://www.notos-engineers.gr

Δημοσίευση από Georgedim Την / Το Τετ 28 Αυγ 2013 - 9:47

Κώστα (Patrinos), αν και έχουμε επισκεφθεί την περιοχή (....προ camperstop εποχή Very Happy ), από τις φωτογραφίες σου ....και τις περιγραφές σας ασφαλώς Very Happy , αναδεικνύεται μια ξεχωριστή ομορφιά και μέρη που δεν επισκεφθήκαμε τότε.

Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες για μια μελλοντική συνάντηση εκεί !!! yes1
Georgedim
Georgedim
Admin

Δημοσίευση από Patrinos Την / Το Τετ 28 Αυγ 2013 - 9:49

alfa romeo έγραψε: Νομιζω πως πηγατε και στο εκκλησακι τις Παναγιας στα Μαυρα Βουνα.
Κωστή, ανεβήκαμε στο εκκλησάκι της Παναγίας και άξιζε πραγματικά. Ήδη έχουν μπει φωτογραφίες από εκεί.
Patrinos
Patrinos

Δημοσίευση από Patrinos Την / Το Τετ 28 Αυγ 2013 - 9:54

georgedim έγραψε:
Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες για μια μελλοντική συνάντηση εκεί !!! yes1
Γιώργο και Νικόλα, πραγματικά είναι μια ωραία ιδέα να βρεθούμε εκεί.
Την Παρασκευή θα πάω το παιδί μου στο αεροδρόμιο και θα περάσω από εκεί να δω  τον Γιάννη να μάθω πότε θα κλείσουν.
Patrinos
Patrinos

Δημοσίευση από athanase Την / Το Τετ 28 Αυγ 2013 - 10:42

Μας γεμίσατε δροσιά και καθαρό αέρα, να είστε καλά και να περνάτε κι ακόμα καλλίτερα....
athanase
athanase

Δημοσίευση από Cissy 242 Την / Το Πεμ 29 Αυγ 2013 - 17:20

Βάζουμε υποψηφιότητα για την επόμενη φορά στην περιοχή. Very Happy Very Happy Very Happy 
C
Cissy 242
Cissy 242

Δημοσίευση από Georgedim Την / Το Πεμ 29 Αυγ 2013 - 18:16

Κώστα πάρα πολύ ωραία !!!

Οι ... "ρακέτες" το καλυτερότερο. ....Το μέγεθος τους είχε να κάνει με το μέγεθος των κουνουπιών ;;; Shocked 

Νάστε πάντα καλά να το επαναλάβατε (...και εμείς μαζί αυτή τη φορά Very Happy ).
Georgedim
Georgedim
Admin

Δημοσίευση από Patrinos Την / Το Πεμ 29 Αυγ 2013 - 18:37

georgedim έγραψε:
Οι ... "ρακέτες" το καλυτερότερο. ....Το μέγεθος τους είχε να κάνει με το μέγεθος των κουνουπιών ;;; Shocked 
Εννέα με δέκα το βράδυ, όσο μεγαλύτερη τόσο καλύτερα. Very Happy 
Patrinos
Patrinos

Δημοσίευση από george Την / Το Πεμ 29 Αυγ 2013 - 19:04

Μπράβο σε όλουςcheers
george
george

Δημοσίευση από Aigagros Την / Το Παρ 30 Αυγ 2013 - 9:10

clap
Aigagros
Aigagros

http://www.taxidiarides.gr

Δημοσίευση από athanase Την / Το Παρ 30 Αυγ 2013 - 15:18

Κατ' αρχάς η ... ρακέττα με τρομάζει... Αλλά για χάρη της όμορφης παρέας το παραβλέπουμε. Το άλλο τώρα με το δρομολόγιο στο εκκλησάκι τι γίνεται αν διασταυρωθείτε με κάποιον ? 
Τέλος πάντων σημασία έχει το πλατύ χαμόγελο όλων σας άρα περάσατε καλά. Πάντα τέτοια....και καλλίτερα.
athanase
athanase

Δημοσίευση από Γιωργάκος Την / Το Παρ 30 Αυγ 2013 - 16:06

athanase έγραψε:Το άλλο τώρα με το δρομολόγιο στο εκκλησάκι τι γίνεται αν διασταυρωθείτε με κάποιον ? 
Ένας απο τους δύο θα γυρίσει πίσω με όπισθεν

athanase έγραψε:
Τέλος πάντων σημασία έχει το πλατύ χαμόγελο όλων σας άρα περάσατε καλά.
yes 
Γιωργάκος
Γιωργάκος

Δημοσίευση από Patrinos Την / Το Κυρ 1 Σεπ 2013 - 8:49

athanase έγραψε:Κατ' αρχάς η ... ρακέττα με τρομάζει... Αλλά για χάρη της όμορφης παρέας το παραβλέπουμε. 
Θανάση, από το πρωί έως τις εννέα το βράδυ δεν υπήρχε κανένα απολύτως πρόβλημα.
Εννέα με δέκα το βράδυ είχε πολύ κουνούπι, εκείνη την ώρα μπαίναμε μέσα στα τροχόσπιτα. 
Μετά την λήξη του συναγερμού Very Happy  τα πράγματα ήταν φυσιολογικά. 
Patrinos
Patrinos

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης