www.taxidiarides.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translate into your language
Πρόσφατα Θέματα
» Μπαταρία LiFePO4
από gsalonica Παρ 22 Μαρ 2024 - 7:42

» παροχη ρευματος τροχοσπιτου
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:43

» Τροχόσπιτα KABE
από ladakias Πεμ 29 Φεβ 2024 - 16:22

» Κόψιμο βασιλόπιτας 2024
από Ddimi Κυρ 25 Φεβ 2024 - 17:15

» Έγκριση τύπου - Άδεια Έλξης - Η νέα νομοθεσία για τα ρυμουλκούμενα τροχόσπιτα
από Batfalcon Πεμ 25 Ιαν 2024 - 12:50

» «Conte de Noël» ….μια νοσταλγική Χριστουγεννιάτικη ιστορία.
από Georgedim Κυρ 24 Δεκ 2023 - 9:11

» Πωλείται τροχοσκηνή Alpen Kreuzer Allure
από Antonioz Πεμ 27 Ιουλ 2023 - 9:04

» PDF ΜΕ ΤΑ CAMPING ΕΛΛΑΔΟΣ 2023
από Georgedim Τετ 26 Ιουλ 2023 - 9:47

» Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα
από ktRinity Πεμ 20 Ιουλ 2023 - 14:32

» Σύνορα....
από Georgedim Τετ 19 Ιουλ 2023 - 19:07

» Πρόβλημα στη σίτα
από spyrosbhta Δευ 17 Ιουλ 2023 - 17:16

» Καλοκαίρι 2022 : οδοιπορικό σε Φρανκονία, ....Ρηνανία, ....Λουξεμβούργο, ....Αλσατία ....και Μέλανα Δρυμό.
από diamantino Τρι 4 Ιουλ 2023 - 19:59

» Επιτρέπεται η διανυκτέρευση μέσα σε οποιαδήποτε όχημα σε χώρους μη οργανωμενους ;
από Νικόλας Παρ 23 Ιουν 2023 - 13:33

» Αναζήτηση-αγορά αυτοκινούμενου
από yamaren Σαβ 17 Ιουν 2023 - 10:44

» Καλώς σας βρήκα
από Georgedim Σαβ 10 Ιουν 2023 - 23:35

» Καλό μήνα
από diamantino Δευ 5 Ιουν 2023 - 21:24

» Η ζωγραφιά μας...
από Georgedim Κυρ 4 Ιουν 2023 - 2:17

» Επιλογή ταξιδιάρικου τροχόσπιτου
από Georgedim Τετ 24 Μάης 2023 - 9:37

» Sygic πρόγραμμα πλοήγησης
από packman Δευ 22 Μάης 2023 - 19:05

» Ταχυθερμοσίφωνας υγραερίου στο τροχόσπιτο
από Georgedim Τετ 26 Απρ 2023 - 21:56

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
Ο ΚΑΙΡΟΣ
Like/Tweet/+1
About Us

Welcome to the forum www.taxidiarides.gr

Welcome to the forum  www.taxidiarides.gr

Για το camping ... τα ταξίδια ... και την καλή παρέα ...


Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

+11
athanase
antreas hobby
Masterless
vzol48
Georgedim
george
diamantino
traveller
Patrinos
Γιωργάκος
Maximos
15 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από Γιωργάκος Δευ 3 Ιουν 2013 - 11:39

Maximos έγραψε:
Άλλωστε, αυτός ήταν και ο κυρίαρχος λόγος, που υποστηρίχθηκε από τον ... Επίτιμο Α' ... !
... ο οποίος σε πλήρη ευθυμία ... αναφώνησε τρις ... Άξιος, άξιος, άξιος ... !

Να του πεις να μην μου ζητήσει κάτι..... στον νέο Πρόεδρο θα τον στέλνω.
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από Masterless Δευ 3 Ιουν 2013 - 16:43

Έτσι είναι, τα ύπατα αξιώματα στο απυρόβλητο.......... geek

Το πλήθος ουρλιάζει, μέλη και επισκέπτες!.......... bounce

Ποιος ήταν ο ρόλος του Μικρού;......... scratch

Κι αλήθεια, ΓΥΜΝΗ στη μπάρα να λάμψει.......... Wink
Masterless
Masterless


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από Γιωργάκος Δευ 3 Ιουν 2013 - 16:55

Όσο ξανά διαβάζω τα γεγονότα και το ρόλο του Επίτιμου τόσο anry1 .
Ακούς εκεί για μερικά γραμμάρια κοντοσούβλι να προδώσει τον Πρόεδρο .
Και τον θεωρούσα φίλο μου το Επίτιμο .........εγώ ξέρω πόσες ορθοπεταλιές έχω ρίξει για να πηγαίνω να τον βλέπω ...........α καλά καλά .....
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από traveller Δευ 3 Ιουν 2013 - 18:01

Ακουστε κυριοι..
Εμενα παντα μου αρεσαν οι εναλλαγες ...
Ας τσιμπαμε και κανενα μεζε απο το διπλανο τραπεζι ....
Καλος ο προηγουμενος προεδρος δεν λεω αλλα .... ειχε πιασει την καρεκλα και δεν ξεκολλαγε απο πανω της ..
Ας δουμε και τον καινουριο...
Εχι νεες (μοντερνες)ιδεες ,αλλα μυαλα πιο εξελιγμενα ..
Και στο κατω κατω της γραφης ειναι και παιδι δικο μας ρε αδελφε , της πιατσας & οχι του γραφειου ...Αμ και το αλλο ; Μιλαει απταιστα την Γαλλικη (και με προφορα Ευβοιωτικη).Εχθες μαλιστα μου εκμνυστηρευτηκε και τουτο..
Αν μας παει παλι στην Γαλλια τα Λιντα Γουαιτ Χορσια , και τα Μουλεν - Ρουζια ΤΣΑΜΠΑ ...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Ολα πληρωμμενα απο το forum ...

Φατε πο%@#νες ταλλαρα (ετσι μου'πε)
traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από Georgedim Δευ 3 Ιουν 2013 - 18:32

traveller έγραψε:

........ Μιλαει απταιστα την Γαλλικη (και με προφορα Ευβοιωτικη).Εχθες μαλιστα μου εκμνυστηρευτηκε και τουτο..


.......Φατε πο%@#νες ταλλαρα (ετσι μου'πε)......

Γι΄αυτό μου αρέσουν τα .....Γαλλικά !!! t smile
Georgedim
Georgedim
Admin


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από Γιώργος Δευ 3 Ιουν 2013 - 18:52




Την δουλειά την είχα ανθιστεί από καιρό Rolling Eyes . . . Κάτι δεν πήγαινε καλά με τούτον εδώ Rolling Eyes . . . Καλλιεργούσε συνεχώς δημόσιες σχέσεις με όλους έχοντας μακροπρόθεσμα στο νου του την Προεδρία. Το καλό μου το κουστούμι, (εκείνο που φοράω Κυριακές και εορτές), είχε φθαρεί στον ώμο εξ αιτίας του Mad και τούτο γιατί όταν με έβλεπε ακουμπούσε την χερούκλα του στον ώμο μου και μου αμολούσε μία . . . πάάάάάτ δυνατά αναφωνώντας παράλληλα τον κλασσικό πολιτικάντικο χαιρετισμό : «ωώώώώ τον αγαπητόόόό» Mad ! ! Παράλληλα όπου γάμος και χαρά η Κονδύλω, (συγνώμην ο diamantino), πρώτη και καλύτερη ! ! . . . Δεν υπήρχε φωτογραφία για φωτογραφία που να μην παρεμβάλλεται χαμογελώντας και καλοπιάνοντας όλη την ανύποπτη πλέμπα μεταξύ των οποίων και την αφεντιά μου.



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]









Αλλοτε πάλι μετερχόταν μεθόδους οι οποίες ήταν ικανές στην σημερινή δύσκολη οικονομική συγκυρία να κολάσουν ακόμα και Αγιο Shocked ! ! . . . Μας σακάτευε και μας τσάκιζε όλους εμάς, (φτώχια καταραμένη γαρ Rolling Eyes ), στις κατά καιρούς συγκεντρώσεις μας μοστράροντας τα πενηντάευρα δήθεν αθώα σαν μαρουλόφυλλα και κάνοντας αέρα μ΄ένα κοπάδι απ΄αυτά . . . Ηξερε τι έκανε Rolling Eyes . . . Ηξερε που πατούσε . . . Γνώριζε πώς να χειριστεί το όλο θέμα . . . Βάδιζε με προδιαγεγραμμένο σχέδιο ! !



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]








Επρεπε να είχαμε επέμβει από τότε Rolling Eyes . . . Τώρα ίσως να είναι αργά Rolling Eyes . . . Επρεπε να τον είχαμε σταματήσει τότε που μας ξάφρισε όλα τα δώρα στην λοταρία και που στους τριάντα, (30), λαχνούς που είχε φτιάξει ο ίδιος με τα χεράκια του, είχε φροντίσει να ευλογήσει τα γένια του αναγράφοντας σε είκοσι, (20), λαχνούς το ονοματάκι του με διάφορες παραλλαγές Shocked : diamantino, ντιαμαντίνο, Χαλκιδούλης, Χαλκιδαίος, ο σοσονάτος, ο ζωηρούλης, ο καρχαριομάχος, ο άντρας της Ελένης, ο Σεβάχ ο θαλασσινός, ο καλύτερος βενζινάς της Εύβοιας κλπ. κλπ. Επρεπε εξ άλλου να είχε φάει φούμο τότε που μας κουβάλησε την κάλπη και μας πίεζε να τον ψηφίσομε, χωρίς εμείς να γνωρίζομε ότι είχε φροντίσει ο αθεόφοβος Mad να ρίξει από πριν μέσα σ΄αυτήν καμιά εικοσαριά ψηφοδέλτια με το όνομά του.



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]









Ρωτάς ποιoς ο ρόλος του μικρού μας φίλου Νικολάκη μου, (masterless) . . . Τι να σου κάνει καρντάση μου το μικρό αθώο παχουλό παιδάκι Rolling Eyes ; . .Τι να σου κάνει ο ανύποπτος και απονήρευτος μικρός μας φίλος ; . .. Δεν είμασταν κοντά του για να τον προφυλάξομε Νίκο μου ! ! . . . Αάάάάάάάάχ Μαριάνθη Sad . . . άάάάάάχ Sad ! ! Δεν τον πρόσεξες κορίτσι μου από τις κακές παρέες . . . Τον άφηνες έρμο και μοναχό σαν την καλαμιά στον άνεμο και βούτηξε στον βούρκο και στην αμαρτία . . . Τον εξαγόρασε και τον εκμαύλισε με τα ψεύτικα τα λόγια τα μεγάλα . . . Που ήσουν κορίτσι μου όταν τον στούμπωνε Razz με κοκορέτσια, γαρδούμπες και κοντοσούβλια ; . . . Που ήσουν κορίτσι μου όταν γκομένιζαν ασύστολα και τον έβγαζε στο κλαρί Razzμ΄εκείνα τα ψηλοκάβαλα ξανθοκαστανομελαχρινά γκομενάκια ; . . . Νομίζεις ότι όλα αυτά τζάμπα του τα έδινε ; . . . . Είχε τον σκοπό του ο καρχαριομάχος ! !


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]










Και τώρα ; . . . τι ; scratch . . . Αναμφισβήτητα βρισκόμαστε μπροστά σε σοβαρές και κρίσιμες εξελίξεις . . . Σίγουρα τον Πρόεδρο κάτι τον πότισαν affraid για να συναινεί σε μιά μεταβίβαση εξουσιών χωρίς καν τις στοιχειώδεις δημοκρατικές διαδικασίες . . . Χώρια που μπορεί να είναι δεμένος και φιμωμένος ! ! . . . Δεν είναι δυνατόν να συμβαίνου όλα αυτά μέσα σε ένα μεσημέρι ! ! . .
Εμείς Νικολάκημ, (masterless), εδώ πάνω στον Βορρά που φυλάμε Θερμοπύλες, lol! πρέπει να σταθούμε στο ύψος των κρίσιμων περιστάσεων και προς τα παρόν να περιμένομε . . . να περιμένομε για να δούμε τι μέτρα θα ανακοινώσει για την Καρντασία . . . Γιατί εμείς Νίκομ παλεύομε για ιδανικά,bounce για το δίκαιο και την ηθική ! ! . . . Εμάς δεν μας ενδιαφέρουν τα υλικά αγαθά, τρόπος του λέγειν δηλαδή . . . Απλά και μόνον θα πρέπει να δούμε τι θα μείνει και για μας απ΄αυτήν την ιστορία . . . Ποιό θα είναι το «κάτι τι μας» δηλαδή, (αν με πιάνεις βέβαια και ο νοών νοείτω) . . . και φυσικά δεν είμαστε απονήρευτα και αθώα παιδάκια όπως ο μπαμπάτσικος μικρός μας φίλος, για να μας εξαγοράσει ο καρχαριομάχος με μια σκλίδα κοκορέτσι και με την πάσα κάποιων ψηλοκάβαλων χαριτόβρυτων υπάρξεων bounce . . . Εμείς είμαστε παλιοί μακαντάσηδες στο κουρμπέτι και κατόπιν τούτου κομμάτι ακριβούτσικοι ! ! . . . Στην αναμονή λοιπόν και αν χρειαστεί θα (ξανα)επανέλθομε . . . .





Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από diamantino Δευ 3 Ιουν 2013 - 20:07

Aνακοινωση της προεδριας του forum.

Ο Προεδρος αποφασισε.

1) Η εδρα του forum μεταφερεται στην Θεσσαλονίκη.
2) Η χρηση ποδηλατου καθισταται υποχρεωτικη στις συνευρεσεις μας.
3) Η μπυρα σε καθε συγκεντρωση μας θα ειναι προσφορα του ταμειου του forum.


Υπομονη....ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...
Θα ακολουθησουν και αλλα μετρα.

( μολις ξεσουρωσουμε τελειως απο τις @#$%&# σιταρομπυρες ! ! ! )


bb4
diamantino
diamantino


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από Γιώργος Δευ 3 Ιουν 2013 - 20:08

geek
Γιωργάκος έγραψε:Όσο ξανά διαβάζω τα γεγονότα και το ρόλο του Επίτιμου τόσο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .
Ακούς εκεί για μερικά γραμμάρια κοντοσούβλι να προδώσει τον Πρόεδρο .

και όχι μόνον γιά το κοντοσούβλι Γιώργο lol! . . . Παρεμβάλλεται και ροζ σκάνδαλο όπως προκύπτει από τις φωτογραφίες που δημοσίευσα ! ! . . . Τελικά είχε δεν είχε τον έκανε σαν τα μούτρα του Razz. . . Τον έβγαλε στο κλαρί Basketball bounce! !
Γιώργος
Γιώργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από Maximos Δευ 3 Ιουν 2013 - 21:38

Μπράβο Γιώργο, ωραίος ... cheers ...
... καιρό είχα να διαβάσω, τέτοιο Γιώργο. clap1


Maximos
Maximos
Admin


https://taxidiarides.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από Masterless Δευ 3 Ιουν 2013 - 22:14

Αντιπρόεδρέ μας στο ύψος σου κι εγώ θα λαδώσω γκιλοτίνα.
Σίγουρα θα υπάρξουν εξελίξεις, ο βορράς θα παίξει καθοριστικό ρόλο.
Να αποδοθεί δικαιοσύνη βρε αδερφέ, ακόμα μπερδεύομαι με τον ρόλο του Μικρού.
Προσοχή όχι εξαγορές για ψίχουλα, αν χρειαστεί θα πουληθούμε ακριβά!
Masterless
Masterless


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από antreas hobby Δευ 3 Ιουν 2013 - 23:17

Αναρωτιόμουν …… what Αν φτιάξω δηλαδή 3 μεγάλα κοντόσούβλια και 3-4 τελάρα μπύρα bb4 ίσως να μπορέσω να κάνω καριέρα προέδρου …. hi2 .ίσως πρέπει να το σκεφτώ σοβαρά ???????
antreas hobby
antreas hobby


http://www.netcomms.eu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από Aigagros Δευ 3 Ιουν 2013 - 23:58

Ό,τι κι αν γραφεί, ό,τι κι αν ειπωθεί ένας είναι ο Πρόεδρος:
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από Γιωργάκος Τρι 4 Ιουν 2013 - 0:30

Maximos έγραψε:Μπράβο Γιώργο, ωραίος ... cheers ...
... καιρό είχα να διαβάσω, τέτοιο Γιώργο. clap1



Ναι +1
Γιωργάκος
Γιωργάκος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από Masterless Τρι 4 Ιουν 2013 - 7:24

Μερικώς βραχυκύκλωσα................ think1

Θα δούμε τι θα δείξει το μέλλων............. what

Ο Μικρός είναι αμετανόητος........ t fl , εδώ είναι που μπερδεύομαι.............. what1


Αντιπρόεδρε, Λόγιε, κάντε κάτι προτού τρελαθούμε............. t cry beer dance

Να προλάβουμε τον πόλεμο....... anry1 , τις μαζικές αυτοκτονίες........ beer1 , την φυγή στα Ξένα..... bicyc4
Masterless
Masterless


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από Aigagros Τρι 4 Ιουν 2013 - 9:04

Μην αγχώνεστε, αφού σας είπα, ένας είναι ο Πρόεδρος:
Aigagros
Aigagros


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από Masterless Τρι 4 Ιουν 2013 - 12:43

Γιώργο, εσύ καλά τα λες, με του υπόλοιπους τι γίνεται;!
Ρε....μπας κι έχουμε λάθος; Λες να έχει επαναστατικές πρακτικές.
Αντί να μας πηγαίνει στο κατηχητικό, να μας πηγαίνει στα πάλκο με τις μπάρες.
Κουκλοταξιδιάρηδες, να δείξουμε ανοχή; Ρε λες να το αδικούμε το Παλικάρι;
Η Γαλλική καταγωγή του με φρενάρει και το sexappeal στο έτερο φύλλο!
Να του δώσουμε την ευκαιρία και με τον Κότινο στεφανώνοντάς τον:
Ας φωνάξουμε με επιφύλαξη:...cheers...Άξιος... lol! ...Άξιος......ο νέος Πρόεδρος............. sfir
Masterless
Masterless


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από Cissy 242 Τρι 4 Ιουν 2013 - 16:08

Γιώργος έγραψε:



Αναμφισβήτητα βρισκόμαστε μπροστά σε σοβαρές και κρίσιμες εξελίξεις . . . Σίγουρα τον Πρόεδρο κάτι τον πότισαν affraid για να συναινεί σε μιά μεταβίβαση εξουσιών χωρίς καν τις στοιχειώδεις δημοκρατικές διαδικασίες Στην αναμονή λοιπόν και αν χρειαστεί θα (ξανα)επανέλθομε . . . .


Γειά σου Γιώργο με τις καταπληκτικές ιστορίες σου Very Happy Very Happy
C
Cissy 242
Cissy 242


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από traveller Τρι 4 Ιουν 2013 - 18:01

Masterless έγραψε:
Ας φωνάξουμε με επιφύλαξη:...cheers...Άξιος... lol! ...Άξιος......ο νέος Πρόεδρος............. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ετσι μπραβο .... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Σας θελουμε ολους και ζωντανους ....
traveller
traveller


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άξιος ... άξιος ο νέος Πρόεδρος ...

Δημοσίευση από lander474 Τρι 4 Ιουν 2013 - 23:59

Εγω περιμένω από τον νέο πρόεδρο να κάνει ένα κέρασμα με προεδρικά αιδέσματα αυτό έχω μόνο να πώ για αυτό να μη λουφάρει από τη μάζωξη της παρασκευής στον Θανάση
lander474
lander474


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης